DAJ CYNK

GaduAir mocniej promuje przenośność

01.09.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2626

Ważne 0

0

Od 1. września GaduAir zmienia bonus dla przenoszących numer do swojej sieci. Zamiast stałej kwoty doładowania (50 zł w comiesięcznych ratach po 10 zł), jest teraz procent od doładowań.

Od 1. września GaduAir zmienia bonus dla przenoszących numer do swojej sieci. Zamiast stałej kwoty doładowania (50 zł w comiesięcznych ratach po 10 zł), jest teraz procent od doładowań.

Od dziś każdy, kto przeniesie numer do GaduAir, dostanie ekstra 30% każdego z kolejnych 12 doładowań - do dowolnego wykorzystania.

Zobacz: regulamin promocyjnej przenośności numeru do GaduAir (plik .pdf; 46 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~
0

2010-09-21 20:49:30

Dziwie się, że tak promują to przenoszenie mając jednocześnie od kilku miesięcy bardzo duże problemy z tym. Temat z problemami w GaduAir to temat rzeka i można by pokusić się o artykuł odrębny. BOK podobny do Play. Zgłoszenia gdzieś gubią się im, kasa z konta ginie pomimo, że nigdzie się nie dzwoni, promocje nie działają prawidłowo. Potem w końcu ktoś to sprawdzi ale ile trzeba czekać i oczywiście pilnować, czy znów nie ma błędu.

Odpowiedz

33. ~wg
0

2010-09-02 19:44:34

przenoszenie numerow/przenoszenie, nie przenosnosc, pls

Odpowiedz

32. wlo
0

2010-09-02 08:01:38

29. - jakby wszyscy mieli taką samą ofertę... po co 10 operatorów? Jeden by wystarczył ;-) 30. - to nie jest tajemnica. Tyle, ze aby się dowiedzieć, trzeba zerknąć do cennika ;-)

Odpowiedz

31. ~Benek
0

2010-09-02 03:16:26

Cenowo rewelacja, jakosciowo dramat - tak mozna w skrocie okreslic GA.

Odpowiedz

30. ~
0

2010-09-01 22:51:20

ciekawe jaka jest stawka do wszystkich sieci?

Odpowiedz

29. ~
0

2010-09-01 18:57:16

Dlaczego nikt z W3 nie ma takiej oferty jak GA :( nie każdy może skorzystać z ich dobrodziejstw

Odpowiedz

28. ~
0

2010-09-01 16:23:10

Promować przenoszenie to oni może i chcą ale przeniesienie do GA numeru często oznacza kilka dni bez telefonu. Ten operator chyba najgorzej radzi sobie z MNP. Reszta też pozostawia sporo do życzenia. Biling od około miesiąca działa w kratkę. Aktywacja promocji to też loteria. Oferta bardzo dobra ale totalny brak fachowców, którzy pracowaliby nad jakością.

Odpowiedz

27. ~
0

2010-09-01 15:23:33

A u mnie i tak Play wygrywa. Jedyna sieć co ma UMTS na wsi. Choćbym chciał GA to i tak na GPRS-sie nie będę się bawił

Odpowiedz

2010-09-01 15:22:33

7@ sam mialem problem z odbieraniem smsow o telefonow przez okolo 3 tygodnie od przeniesienia do gaduair na 2 nuemrach telefonow jak widac problem nadal jest - dosc dlugo , jesli to bylby moj glowny numer to robilbym awanture. Cale szczescie byl to numer przeznaczony wlasnie do internetu i gadugadu. @24 - Spiesz sie z odbiorem tych 100MB u mnie tez sie pojawila taka informacja na koncie ale poniewaz mialem ponad 500MB jeszcze to postanowilem poczekac z odbiorem gratisu. Przeliczylem sie przy nastepnym logowaniu juz tego gratisu nie bylo.

Odpowiedz

25. ~sergio
0

2010-09-01 15:22:11

Oferta dobra, ale przenosić się do sieci, która jeszcze ma wiele defektów (zasięg, BOK) tylko dla tej oferty, to przesada. Nie wróżę zatem jakiegoś szczególnego wzrostu liczby klientów GA.

Odpowiedz

24. lee
0

2010-09-01 14:33:34

22: w kauflandzie też są doładowania GA ;) hehe Druga sprawa mam GA i zalogowałem się na konto online i widzę że do odebrania jest darmowy pakiet 100 MB może ktoś napiszę na stronce o tym :)) PS-w sumie to słabiej promuje - nadal mam ostatnio pakiet 10 PLN do odebrania w tym miesiącu i jest git :P Do tego nowy pakiet 2GB wymiótł nawet PLAY równo ;]

Odpowiedz

23. wlo
0

2010-09-01 14:06:24

Trzeba przyznać, że GG ostro sobie poczyna na rynku komunikacji komórkowej ;-) ~dunkan - ja myślę, ze to jeden z nielicznych MVNO, który nie dość, ze się utrzyma, to będzie mieszał na rynku.

Odpowiedz

22. ~Kiedyś w GGAir
0

2010-09-01 13:38:49

Ja mam tylko kiosk RUCH ah szkoda...

Odpowiedz

20. Ruben
0

2010-09-01 13:34:13

@19: doładowania są w kioskach Kolportera

Odpowiedz

19. ~Kiedyś w GGAir
0

2010-09-01 13:30:58

Wszystko pięknie, tylko jak doładować konto mając tylko jeden kiosk na okolicy, nie mając internetowego konta w banku? Są jakieś zdrapki, czy kasy doładowań?

Odpowiedz