DAJ CYNK

Gadu-Gadu dla iPada już dostępne

21.06.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2600

Ważne 0

0

GG Network, właściciel komunikatora Gadu-Gadu, udostępnił swoją aplikację dla tabletów iPad. Kilka godzin po wydaniu aplikacja stała się najbardziej popularną w kategorii "social networking".

GG Network, właściciel komunikatora Gadu-Gadu, udostępnił swoją aplikację dla tabletów iPad. Kilka godzin po wydaniu aplikacja stała się najbardziej popularną w kategorii social networking.

Gadu-Gadu w wersji dla iPada pozwala na korzystanie z tych samych funkcji, które dotychczas dostępne były dla iPhone’a.

Właściciel Gadu-Gadu poinformował również, że w maju ze wszystkich mobilnych wersji tego komunikatora korzystało 700 tys. osób.

Źródło tekstu: Gadu-Gadu

Komentarze
Zaloguj się
28. ~Jarekt
0

2011-06-30 11:34:23

Bardzo fajny i dojrzały soft. Teraz jeszcze tylko załatać bugi i bedzie pieknie. Mi czasami nie podnosi sie okno wprowadzania tekstu po wysunieciu sie klawiatury przez co nie widać co sie pisze :)

Odpowiedz

27. ~777
1

2011-06-23 20:52:10

Ile kosztuje korzystanie z tego?

Odpowiedz

26. rollo
1

2011-06-23 01:47:36

GG for iPad - Now my life is complete

Odpowiedz

25. ~
1

2011-06-22 18:37:36

@wlo; chociażby po tym widać jak bardzo reprezentatywną grupą są czytelnicy telepolis ;) Pewnie niektórym trudno w to uwierzyć, że poza kilkuset maniakami branży telko sa jeszcze inni ale tak jest ;)

Odpowiedz

24. wlo
-1

2011-06-22 18:32:07

Aż dziwne, ze to przebój... Wszyscy mówią, ze to najgorszy komunikator, że muli, ze są lepsze "zamienniki" i w ogóle... O co chodzi?

Odpowiedz

23. ~
1

2011-06-22 14:49:18

21: sorry jeszcze raz, nie przeczytalem tresci twojego komentarza. Tak, nowsze wersje Palringa są z klientem GG, ale jeśli nie chcesz go używać, to nie musisz go dodawać przecież, a nowsza wersja = nowe funkcje, dlatego naprawdę warto zrobić aktualizację

Odpowiedz

22. ~
1

2011-06-22 14:46:56

21: Sorry, pomyliło mi się, chodziło mi o to, że w nowszych wersjach jak jest ten ludzik, który zmienia kolor w zależności od statusu danej osoby, to obok tego nie ma znaczka, który by informował czy to kontakt z GG czy np. Facebooka, tzn. nie ma słoneczka, albo tej litery f na niebieskim tle, tylko taki symbol końcówki wtyczki (ta część którą się podłącza do kontaktu), a wyżej jest np. zegar, jeśli ktoś ma status "zaraz wracam". Dla mnie to problem, ponieważ znam osobę która ma trzy konta w różnych serwisach: GG, Facebook i MSN i gdy jest dostępny, to nie wiem w jakim serwisie. A ta informacja jest prawdziwa jeśli chodzi o Nimbuzza. W starszych wersjach był klient GG, a teraz już nie ma, a szkoda bo z Nimbuzza można wykonywać darmowe połączenia, a do tego ma świetny design, a rozmowy w postaci takiego czatu.21: Sorry, pomyliło mi się, chodziło mi o to, że w nowszych wersjach jak jest ten ludzik, który zmienia kolor w zależności od statusu danej osoby, to obok tego nie ma znaczka, który by informował czy to kontakt z GG czy np. Facebooka, tzn. nie ma słoneczka, albo tej litery f na niebieskim tle, tylko taki symbol końcówki wtyczki (ta część którą się podłącza do kontaktu), a wyżej jest np. zegar, jeśli ktoś ma status "zaraz wracam". Dla mnie to problem, ponieważ znam osobę która ma trzy konta w różnych serwisach: GG, Facebook i MSN i gdy jest dostępny, to nie wiem w jakim serwisie. A ta informacja jest prawdziwa jeśli chodzi o Nimbuzza. W starszych wersjach był klient GG, a teraz już nie ma, a szkoda bo z Nimbuzza można wykonywać darmowe połączenia, a do tego ma świetny design, a rozmowy w postaci takiego czatu.

Odpowiedz

21. ~iPad
0

2011-06-22 14:08:51

@20 ej , jak to Palringo już z gg ....? To muszę blokować teraz wszelkie akualizacje :/

Odpowiedz

20. ~
0

2011-06-22 10:29:19

Najlepszy jest Nimbuzz, Palringo i fring, tylko najgorsze, że w najnowszej wersji Nimbuzza i Palringo nie ma już klienta GG, a w Nimbuzzie pozbyto się również klienta Skype''a, dlatego używam starej wersji Palringa jako klienta GG, a do Skype''a używam oryginalną aplikację ze stronki www.skype.com

Odpowiedz

17. ~
1

2011-06-22 09:58:36

15@ Skype podaje ile jest prowadzonych rozmów w danym momencie jest licznik i codziennie jest ponad 25 milionów użytkowników

Odpowiedz

16. ~
-1

2011-06-22 09:40:01

Ja uźywam Skype na Samsungu z Symbianem jest lepszy od GG

Odpowiedz

15. ~
0

2011-06-22 09:38:16

700 tysięcy osób to jest na Polskę czy cały świat. Bo jak to drugie to marnie to wygląda.

Odpowiedz

14. Paweł
-1

2011-06-22 09:15:53

Ktoś jeszcze używa GG ;)

Odpowiedz

13. ~
1

2011-06-22 09:10:11

Na Symbiana S60v3 jest Skype i GG Ovi sklep,i telefon Java w Plusie, Skype można rozmawiać z całym światem za darmo z pakiet internet lu WiFi w Noki inowacją było to 2 lata temu

Odpowiedz

12. ~iND
1

2011-06-22 08:37:16

9, O jakiej konkurencji piszesz?

Odpowiedz