DAJ CYNK

FreeM: Sciaga.pl i prawie darmowy GG

30.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4

Ważne 0

0

FreeM ma po tygodniu od rozpoczęcia testów ma już 13 tys. fanów na Facebooku. Do darmowych serwisów oferowanych przez sieć dołączyła właśnie Sciaga.pl, trwają tez prace nad darmowym Gadu-Gadu.

FreeM ma po tygodniu od rozpoczęcia testów ma już 13 tys. fanów na Facebooku. Do darmowych serwisów oferowanych przez sieć dołączyła właśnie Sciaga.pl, trwają tez prace nad darmowym Gadu-Gadu - aktualnie sieć nie pobiera opłat za transfer danych w ramach mobilnej aplikacji Gadu-Gadu.

Przynależność do grona fanów jest pierwszym krokiem na drodze do uzyskania darmowej karty FreeM umożliwiającej bezpłatne korzystanie z popularnych serwisów społecznościowych, komunikatorów i wybranych portali internetowych w zamian za emisję pełnoekranowych reklam na wyświetlaczach telefonów.

Niezależnie od oferowanych obecnie darmowych serwisów internetowych, takich jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, Filweb.pl, Nokaut.pl, Eurosport.pl operator udostępnił kolejny darmowy serwis internetowy Sciaga.pl, kierowany do młodych ludzi i prowadzi testy szeregu nowych portali, które zostaną udostępnione użytkownikom w najbliższym czasie na podobnych zasadach.

Częściowo udało się też złagodzić decyzję koncernu Naspers dotyczącą wyłączenia usługi Gadu-Gadu w aplikacji Nimbuzz:

W odpowiedzi na decyzję Nimbuzza o zablokowaniu komunikacji z Gadu-Gadu zapewniliśmy użytkownikom, którzy używali mobilnej wersji aplikacji Gadu-Gadu, darmowy transfer danych dla tego serwisu (opłaty pobierane za używanie samej aplikacji regulowane są przez Gadu-Gadu - właściciela komunikatora). Prowadzimy też intensywne testy nowych multikomunikatorów, które umożliwią pełny, darmowy dostęp do jak najszerszej oferty czatów. - powiedział Tomasz Właszczuk, prezes Inmobile, właściciela wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM.

Szerzej o ofercie FreeM pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Inmobile

Komentarze
Zaloguj się