DAJ CYNK

Flash Music - muzyka na karcie pamięci

30.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7

Ważne 0

0

6. sierpnia, 6 albumów polskich i zagranicznych gwiazd zostanie wydanych na kartach pamięci microSD.

6. sierpnia, 6 albumów polskich i zagranicznych gwiazd zostanie wydanych na kartach pamięci microSD.

Jedyny producent pamięci komputerowych w Europie, polska firma Wilk Elektronik wraz z wytwórniami Universal Music Polska i Magic Records zaprezentował markę Flash Music. Jest to muzyka zapisana na popularnej karcie pamięci microSD marki GOODRAM.

Brak zabezpieczeń DRM pozwala na swobodne odtwarzanie tej samej karty w telefonie komórkowym, odtwarzaczu MP3, kinie domowym, czy sprzęcie car-audio. Albumy Flash Music są także ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników mobilnych komputerów, w których kosztem mobilności i minimalizacji nie znalazło się miejsce na optyczny napęd CD/DVD, jak np. Netbooki, czy Tablety.

Piosenki zostały zapisane w formacie MP3, w jakości 320 kb/s. Każdy z sześciu albumów wydanych w formacie Flash Music zapisany został na 2GB kartach pamięci GOODRAM, wraz z materiałami dodatkowymi. Już wkrótce sami użytkownicy będą mogli zadecydować, jaka muzyka pojawi się na kolejnych składankach Flash Music.

W pierwszej turze dostępne będą albumy: Kombi - O miłości, Uszula - Dziś już wiem, TIËSTO - Kaleidoscope, Schiller - Atemlos, Simply Red - Songs of love i składanka Flash Music Summer Hits. Sugerowana cena detaliczna to 44 zł.

Źródło tekstu: Wilk Elektronik

Komentarze
Zaloguj się