DAJ CYNK

Fizyczna klawiatura QWERTY do iPhone'a 4

19.11.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7438

Ważne 0

0

Część użytkowników iPhone irytuje wpisywanie tekstu przy pomocy ekranu dotykowego. Teraz mogą już przestać narzekać, dzięki specjalnemu bumperowi z wbudowaną klawiaturą QWERTY.

Część użytkowników iPhone irytuje wpisywanie tekstu przy pomocy ekranu dotykowego. Teraz mogą już przestać narzekać, dzięki specjalnemu bumperowi z wbudowaną klawiaturą QWERTY.

Klawiatura dokładnie wpasowuje się w telefon i można ją wysunąć z boku urządzenia. Połączenie obu następuje poprzez Bluetooth. Producent podaje, że akcesrium może działać do 45 dni bez ładowania. Koszt klawiatury to niecałe 70 dolarów.

Źródło tekstu: Boxwave.com

Komentarze
Zaloguj się
43. M2nsTEr
0

2010-11-22 13:31:23

Prosze nie zaczynajcie odwiecznej dyskusji kogo stac i nie stac na iphona. Jedno z drugim nie ma nic wspolnego i tego argumentu uzywaja ci co nie umieja podac inteligentnego argumentu dlaczego iphone. Ktos chce to kupuje, to lubi ich polityke. Zgadzam sie ze apple z pierwszym ip wyznaczalo trendy, teraz dogonil ich android, moim zdaniem nawet przegonil. zmieniam telefon co pare miesiecy, ale applowi nigdy nie dam zlotowki, nie dlatego ze nie mam, tylko dlatego ze specjalnie zawyzaja ceny. proste. kazda firma chce zarobic, ale oni przeginaja subtelna granice i to nie subtelnie:)

Odpowiedz

42. ~kwintolp21
0

2010-11-22 08:08:49

Moze starsze pokolenie pamieta bardzo podobna klawiature do Ericsona T28:)

Odpowiedz

41. code
0

2010-11-22 00:34:35

@39: do iPhone podłączysz klawiaturę bo Bluetooth, nawet biurkową. Po Jailbreke''u nawet i myszkę.

Odpowiedz

39. ~peter96
0

2010-11-21 12:13:46

Jakies 3-4 miesiace temu czytalem gdzies artykul o klawiaturach qwrety, ktore beda laczyc sie z telefonem przez bluetooth. Czy cos takiego jest już w sprzedaży, czy jeszcze nie? Przepraszam, ze troche nie w teamcie i z gory dzieki za odpowiedź ;)

Odpowiedz

38. marcinb
0

2010-11-21 06:19:22

Sama klawiaturka to bardzo dobry pomysł.

Odpowiedz

37. marcinb
0

2010-11-21 06:19:00

70 dolarów dla zwykłego amerykanina to jak dla nas 70 zł. To niestety my musimy przeliczać cenę x3 i dodować inne narzuty.

Odpowiedz

36. ~PatrykOS
0

2010-11-20 22:23:26

Jankes co masz na mysli?

Odpowiedz

34. Jankes
0

2010-11-20 21:28:29

Porażka. iPhone traci swój charakter.

Odpowiedz

33. Michalos
0

2010-11-20 20:32:42

a Playowi, to polecam popracować w salonie sprzedaży, zobaczyłby wtedy ile "niezawodnych" nokii przychodzi do serwisu :D

Odpowiedz

32. Michalos
0

2010-11-20 20:04:55

Im dłużej czytam komenty ludzi na tym portalu, tym mniej mi się podoba obrażanie IP4 na okrągło. Nie rozumiem tego. Co to komu przeszkadza? Nie masz? Ja też nie mam. Nie chcesz? Ja też bym wolał inny fon, bo są tańsze, a mają podobne możliwości. Ale po co obrażać tych, co mają, albo chcą kupić??? No nie czaje.. chyba tylko z zazdrości, bo po co by inaczej?

Odpowiedz

31. code
0

2010-11-20 16:15:35

@23; rozumiem, jeździsz Fiatem Panda, bo nie odstaje od Marcedesa i do tego jest tańszy? :-) iP4 sprzedaje się znakomicie, jak poprzednie iPhone''y i nikt, od czasów premiery pierwszego iPhone, nie zaprezentował modelu sprzedającego się lepiej. Nawet pomimo niższej ceny. Białego nie ma, bo są problemy z obudową, co potwierdziło Apple.

Odpowiedz

30. ~
0

2010-11-20 16:01:43

sukces ip to efekt marketingu, propagandy a ze dzisiaj ludzie kupia wszystko co ladnie podane to i sprzedaz duza. Ja ip nie kupie, wogole dotykowcow nie lubie. Cena ip jest 2razy zawyzona w stosunku do jego wartosci

Odpowiedz

26. ~PatrykOS
0

2010-11-20 14:24:15

23,glupoty piszesz,choc z jednym sie zgodze. Fakt, Apple odstaje od konkurencji - nikt go nie moze dogonic w ilosci sprzedanych pojedynczych telefonow, a w dodatku kazdy zrzyna od nich design. O funkcjonalnosci, przejzystym i prostym iOs''ie i AppStore nie mowie, gdyz nie chce dolowac konkurencji... :)

Odpowiedz

24. ~Paul
0

2010-11-20 13:17:08

70 dolarów za klawiaturę bluetooth to jest standardowa cena. Tyle samo kosztowaly zawsze klawiatury do np. pocket PC. Problem z klawiatura bluetooth w tych urzadzeniach, jaki zauwazylem, to spowolniona reakcja klawisz-pojawienie sie literki na ekranie. Szkoda, ze Apple nie przemyslalo innej formy komunikacji z klawiaturka. Moze IR albo kabel mialby mniejsze opoznienie.

Odpowiedz

23. ~
0

2010-11-20 11:50:30

Wiem dlaczego nie ma w sprzedazy bialego iphona4.Wczesniejsze wersje zostaly okrzykniete gejofonem nawet na jednej z strpn z aktami kazdy pozowal z ip.I firma nie chciala zeby zle sie och produkt kojazyl i dlatego zwleka z bialym ipkiem.Nawet na logike ktp kupuje cos co technicznie pdstaje pd konkurencj a kosztuje razy trzy.

Odpowiedz