DAJ CYNK

Firefox OS - więcej zrzutów ekranu [ankieta]

19.07.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6733

Ważne 0

0

Do sieci trafiły kolejne zrzuty ekranu systemu Firefox OS. Jak będzie wyglądać najmłodsza platforma mobilna?

Do sieci trafiły kolejne zrzuty ekranu systemu Firefox OS. Jak będzie wyglądać najmłodsza platforma mobilna?

System mobilny Firefox OS pojawi się na rynku w 2013 roku - szerej o tym pisaliśmy w tej wiadomości. Jednak zanim to nastąpi, zapraszamy do galerii prezentującej jego wygląd oraz możliwości.









Źródło tekstu: Business Insider, wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~gringo
0

2012-07-21 10:01:15

jeżeli ten OS będzie działał tak samo jak ich przeglądarka, to ja podziękuję i popatrze z boku ;-)

Odpowiedz

24. ~mm
0

2012-07-21 03:46:17

słodki panie, zainwestujcie w jakąś przeglądarkę obrazków. lub przynajmniej dajcie normalne linki zamiast javy.

Odpowiedz

23. msq2
0

2012-07-21 00:23:19

Ubuntu phone z Unity zrobił by na mnie większe wrażenie, lecz niestety poki co to są tylko marzenia :/ , Patrząc na to co teraz produkują BlackBerry wydaje się jedyną rozsądną marką

Odpowiedz

22. ~ktoś
0

2012-07-20 23:53:25

Będzie można zainstalować na telefonach Zamiast androida? Bo nie znam się:)

Odpowiedz

21. WitekT
0

2012-07-20 15:00:20

raptoos: ma na pewno ZTE.

Odpowiedz

20. ~raptoos
0

2012-07-20 14:55:39

te zrzuty ekranu to tylko concepty... Ciekawe, czy jednego działającego builda mają

Odpowiedz

19. mlb
0

2012-07-20 13:43:33

O tym systemie słychać już od dłuższego czasu. Idea zapożyczona jest z przeglądarki Firefox do której dość łatwo tworzyć rozszerzenia - i w tym przypadku ma myć podobnie: Mozilla dostarczy platformę a społeczność będzie pisała rozszerzenia (czyli jakby dodatkowe aplikacje). Pomysł ciekawy, zwłaszcza w kontekście rosnących mocy obliczeniowych smartfonów. A wiele z obecnie istniejących pluginów do FF dałoby się w takim systemie zastosować.

Odpowiedz

18. ~mk
0

2012-07-20 12:42:18

Wygląda ciekawie

Odpowiedz

17. ~
0

2012-07-20 12:09:29

i ZNÓW BEDZIE GAMA TELEFONÓW I ZNÓW TRZEBA BEDZIE ZMIENIAC TELEFON ? MASKARA !!!

Odpowiedz

16. ~kolo
0

2012-07-20 11:40:26

logika jak z Androida i iOS, wiec "looks OK" ale jajec nie urywa. Grunt zeby system byl stabilny, bezpieczny, przyjazny dla developerow i nie wymagal nie wiadomo jakiego hardware

Odpowiedz

15. Paranoia
0

2012-07-20 10:23:13

@4 istnieje duże prawdopodobieństwo, że aplikacje łatwo będzie przerzucić z androida, coś w stylu BlackBerry PlayBook.

Odpowiedz

0

2012-07-20 10:23:11

Napiszę tak: jak na system operacyjny dla "prostych" telefonów z niższej półki to wygląda to rewelacyjnie. Jeśli takie coś będzie w telefonach za 200 zł to szykuje się prawdziwa rewolucja :)

Odpowiedz

13. Maniiiek
0

2012-07-20 09:48:49

@11 nie wymagasz przypadkiem za dużo? Jakby miał pojęcie o tym o czym pisze przestałby być applefanem.

Odpowiedz

12. ~Luka
0

2012-07-20 09:47:25

Krzysztofie kto by na tym portalu nie chciał aby ten zacny użytkownik troszkę więcej poczytał o telefonach o tym jak się buduję systemy operacyjne...

Odpowiedz

11. ~Krzysztof
0

2012-07-20 08:55:27

@applefan_ - co do aplikacji to kojarzysz HTML5? Miło by było jakbyś miał odrobinę pojęcia o tym co komentujesz ;)

Odpowiedz