DAJ CYNK

Firefox 4 dla telefonów z Androidem

28.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4147

Ważne 1

0

AndroidCentral udostępnił prezentację nowej przeglądarki mobilnej dla telefonów z systemem Android - Mozilla Firefox 4.

AndroidCentral udostępnił prezentację nowej przeglądarki mobilnej dla telefonów z systemem Android - Mozilla Firefox 4.

Jedną z ciekawszych cech aplikacji jest możliwość pełnej synchronizacji danych z przeglądarką na komputerze - w tym nawet zapamiętanych danych z formularzy i haseł. Nie mogło też zabraknąć znanych z desktopowej wersji aplikacji obsługi pluginów.



Źródło tekstu: AndroidCentral, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. wlo
0

2011-03-30 18:02:55

19. Dziękuję ;-)

Odpowiedz

20. carlosalberto
0

2011-03-30 12:10:43

No nie wiem czy to będzie sukcesem dla Mozilli.. bo przecież posiadacie smartphone-ów używają raczej Operę Mini. Może kilka ludzi (na pewno mało, bo większość posiadaców już ma własną negatywną opinie o tej przeglądarce) wypróbuje ten nowy firefox ale myślę, że tyle samo bugów będzie w nim jak wcześniej..

Odpowiedz

19. ~
0

2011-03-29 19:30:26

@18 wystarczy przytrzymac klawisz otworz na wybranej zakladce i pojawia sie menu "wyczysc, edytuj"

Odpowiedz

18. wlo
0

2011-03-29 17:03:22

Wracając do Opery... Jak w Operze Mini 6 (w wersji na symbiana i na telefonie klawiaturowym) edytować te "domyślne" zakładki? Chciałbym je zmienić ale za głupi jestem, żeby temu podołać ;-)

Odpowiedz

17. ~
0

2011-03-29 08:28:27

słyszałem o zanikach sygnału w play , ale dopiero gdy włozyłem do telefonu karte łorendż dowiedziałem się co to są te zaniki

Odpowiedz

0

2011-03-29 08:25:32

Szkoda, że nie chociaż dla Symbiana albo dla Jav''y. Tak to żadna rewelacja.

Odpowiedz

15. ~romano
0

2011-03-29 07:12:52

czy w orange jest jakas awaria?

Odpowiedz

14. ~Maq
0

2011-03-29 06:49:24

Popieram przedmówców, Dolphin HD najlepiej sobie radzi z wyświetlaniem różnych stron przy których Opera się krzaczy. Opera Mini jest dobra tylko przy ograniczonym pakiecie danych, natomiast Opera Mobile to jest jakieś totalne nieporozumienie, zajmuje dużo pamięci, a tak naprawdę nie niesie ze sobą nic szczególnego, szczególnie po ostatniej aktualizacji wersji mini. Firefoxa nie dane mi było testować na Androidzie ponieważ pierwsza beta wywalała mi się w trakcie uruchamiania. Wiem tylko że dużo ważyła...

Odpowiedz

13. ~
-1

2011-03-29 00:32:30

opera bije firefoxa

Odpowiedz

12. ~
0

2011-03-29 00:29:43

dolphin HD na adroida jest najwygodniejszy . polecam wszystkim korzystającym z tego systemu

Odpowiedz

11. dziedziel
0

2011-03-29 00:04:47

Dokładnie jak kwistas, dolphin''a do normalnego przeglądania a opere mini jak się pakiet kończy lub mamy ograniczoną prędkość ;)

Odpowiedz

10. kwistas
0

2011-03-28 23:44:52

Jeśli chodzi o Androida to raczej Dolphin nie posiada konkurencji, Opera Mini dobra jak się jedzie na EDGE.

Odpowiedz

9. ~N70
-1

2011-03-28 23:03:42

Ja mam Operę Mobile na Symbiana i mi starcza.

Odpowiedz