DAJ CYNK

Felieton: W końcu walka nie tylko na ceny

17.09.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12184

Ważne 0

0

To, co dzisiaj Play pokazał w usłudze mobilnego Internetu, to duża zmiana. Do tej pory walka odbywała się na ceny, a nie funkcjonalność. Co ciekawe, to ostatnia oferta Adama Toruńskiego, który kilka dni temu odszedł z firmy i niedługo obejmie rolę szefa ofert mobilnego Internetu w Polkomtelu.

To, co dzisiaj Play pokazał w usłudze mobilnego Internetu, to duża zmiana. Do tej pory walka odbywała się na ceny, a nie funkcjonalność. Co ciekawe, to ostatnia oferta Adama Toruńskiego, który kilka dni temu odszedł z firmy i niedługo obejmie rolę szefa ofert mobilnego Internetu w Polkomtelu.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~
0

2012-09-19 17:12:04

Ja tam wole walkę na ceny a nie tam cudowanie z ofertą!!!

Odpowiedz

31. ~
0

2012-09-19 11:14:14

No i ja oczywiscie tez popelnilem blad - powtorzenia ;) Jak to pisal Kisiel- " Jestem pilnym czytelnikiem listow od czytelnikow( wybaczcie, ze slowo "czytelnik" powtarza sie w jednym zdaniu dwa razy: pol godziny gryzlem pióro, zastanawiajac sie jak tego uniknaci- nie dalo sie ! ) ;)

Odpowiedz

30. ~
0

2012-09-19 11:09:27

No fakt, na koniec roku musieli spelnic obietnice ze powalcza czym innym niz tylko cenami. Tyle, ze publika sie nudzi i ziewa ogromnie ! 25* Poradni tez nie wierz slepo-jezyk polski nie jest dogmatyczny - widzialem wiele korekt , z ktorymi nie zgadzali sie inni ( moim zdaniem lista slaw nie konczy sie na tych wspolpracujacych z PWN ). IMHO- lepiej zasiegac opinii w kilku zrodlach a nie kurczowo trzymac sie jednego. I to Ci pisze redaktor duzego wydawnictwa wydajacego literature swiatowa- w zawodzie od 10 lat. Oczywiscie dodam- ze wcale nie mam zamiaru nikomu mentorowac i radzic-bo mi za to nie placa. Mowie to przez pryzmat wlasnych doswiadczen. Inna rzecza jest " czepianie sie" czytelnikow - jest moim zdaniem nadmierne- bo ten portal rzadzi sie nieco innymi prawammi. Tu sie pisze jezykiem potocznym a wiec obarczonym bledami z zasady. Teoretycy uznaja, ze taki stan trwa i bedzie twac- jednak nalezy unikac bledow kardynalnych a nie pietnowac slepo kazdy blad ktory niekonieczne jest swiadomy a mozna zaliczyc go do bledow mowy potocznej. Ilez ja sie naczytalem glupich listow od czytelnikow - ze glowny bohater mowi z bledami! No jak jest czlowiekiem niewyksztalconym to takiego jezyka wolno mu uzywac. Jednak pretensja do nas- bo korekta przepuscila ;) ;)

Odpowiedz

29. ~
0

2012-09-19 06:20:22

24, "te czy tamte zboczenie"? Probujesz poprawiac innych, a sam masakrujesz jezyk.

Odpowiedz

28. ~
0

2012-09-19 04:50:37

Inne sieci mają prędkości maksymalne rzędu kilkudziesięciu mbit/s a Play max 6 mbit/s i to w najdroższym abonamencie. I czym tu się chwalić? Ledwo Play pierdnie i już rewolucja na rynku? Z takimi parametrami to mi niepotrzebna żadna karta SIM do Internetu od Play. Od marnej prędkości mam darmowe Aero2, a jeśli chcę coś ściągać: Cyfrowy Polsat.

Odpowiedz

27. ~dziecko_Play
0

2012-09-18 23:01:16

Jest lekko lepiej.

Odpowiedz

26. ~dziecko_Play
0

2012-09-18 22:55:41

Bez przesady! Ta zmiana to nie jest aż tak duża zmiana.

Odpowiedz

25. WitekT
0

2012-09-18 21:27:15

24: rozumiem, że jesteś większym fachowcem od poradni PWN? Spoko - tyle, że ja jednak bardziej im wierzę, a Ty nie przedstawiłeś żadnej analizy językowej na poparcie swojej tezy, tylko jakieś mgliste i zrozumiałe dla siebie porównania. :-) Na tym możemy zakończyć rozmowę, która skupia się na języku (a to nie jest portal językowy!), a nie na merytoryce (zajmujemy się telco i o tym dyskutujemy). Kolejne komentarze ciągnące ten wątek zostaną skasowane.

Odpowiedz

24. ~
0

2012-09-18 21:19:42

Szanowny panie, przy całym poważaniu, ale co to ma do ośmieszania się? Rzekoma poprawność jest zresztą kwestionowana. Tak samo może pan tłumaczyć, że te czy tamte zboczenie jest normalne, a naturalny odruch człowieka gdy to zobaczy i tak będzie wymiotny, niezależnie czy będzie to uważać za inność czy chorobę.

Odpowiedz

23. WitekT
0

2012-09-18 20:22:50

22: proponuję, żebyś sobie poczytał to: poradnia.pwn.pl/lista.php?id=5762

Odpowiedz

21. ~
0

2012-09-18 18:34:41

15. Już prawie jesień i nic, ani widu ani słychu.

Odpowiedz

20. ~gekon
0

2012-09-18 14:04:33

w Plusie internetowe pakiety na konto są już od dawna! A Playpolis o tym nie wie? Witku jak to jest z Twoją wiedzą?

Odpowiedz