DAJ CYNK

Felieton: T-Mobile już się zbliża, już puka do naszych drzwi?

15.12.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11444

Ważne 0

0

Dziś wszystkie strony sporu o PTC - Deutsche Telekom, Vivendi, Elektrim - a także Skarb Państwa i mniejszościowi udziałowcy Elektrimu, podali informację o tym, że udało im się podpisać porozumienie dotyczące zakończenia wieloletniego sporu o własność operatora. To otwiera drogę do rebrandingu Ery na T-Mobile - bo teraz praktycznie nie ma już pytania "czy", tylko "kiedy".

Dziś wszystkie strony sporu o PTC - Deutsche Telekom, Vivendi, Elektrim - a także Skarb Państwa i mniejszościowi udziałowcy Elektrimu, podali informację o tym, że udało im się podpisać porozumienie dotyczące zakończenia wieloletniego sporu o własność operatora. To otwiera drogę do rebrandingu Ery na T-Mobile - bo teraz praktycznie nie ma już pytania "czy", tylko "kiedy".

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~grószka
0

2010-12-23 18:51:05

do 20 zanim inni operatorzy wymiękną ofertę playa zapraszam narazie do playa bo możecie się nie doczekać

Odpowiedz

38. tespos
0

2010-12-17 16:42:20

Liczę, że po rebrandingu nadal w Tak Taku będą dostęone takie usługi, jak blueconnect Max, czyli mobilny dostęp do Internetu bez limitu transferu danych czy też pakiety 1000 minut do sieci Era w Odjechanej promocji.

Odpowiedz

37. ~
0

2010-12-16 12:05:35

Hasła reklamowe w T-Mobile: "praca daje minuty" na kartę "JA JA" będzie też usługa "HALT" taki czasowstrzymywacz jak w plusie.

Odpowiedz

28. ~dudek984
0

2010-12-16 00:51:49

Zgodzę się że zmiana Era na T-mobile nic pod względem zasięgu i usług nie zmieni.Fakt jest taki szybki dostęp do telefonów jak to jest w Play.T-mobile nie będzie wprowadzać swojej oferty bo to ogromne koszty i będzie wałkowanie tego samego.Internet będzie tańszy i większe limity mam w Niemczech kartę T-mobile i za 10Gb płacę 10Euro.Zobaczymy co wprowadzą.Heyah i Gaduair coś wymyślą bo stawka będzie duża.Obiło mi się o uszy że będzie internet w heyah pakiet 100mb,500mb 1Gb i 2Gb.Oraz pakiet minut i smsów do wszystkich sieci

Odpowiedz

27. aakk
0

2010-12-15 23:57:49

@25; chyba coś Ci się pomyliło ? Nieświadoma, siedziałam w Erze wiele lat. Dopiero odwiedzanie portali telekomunikacyjnych i czytanie dokładnie regulaminów otworzyło mi oczy. Dziś, głównie dzięki Play, świadomie wybieram oferty. Mam fatalną opinię o pracownikach BOA i salonòw- właśnie Ery. Może dlatego, że wiedziałam więcej od nich i przestałam im ślepo wierzyć.

Odpowiedz

26. ~Mirek
1

2010-12-15 22:49:21

Trochę się źle w Polsce kojarzy Deutche-Telekom, chyba robią błąd - kto im uwierzy? Tak jak nikt nie uwierzył, że Luftwaffe z Messerschmitów zrzucało zachodnią kulturę nad Poznaniem, Koninem i Warszawą!

Odpowiedz

25. ~OD
0

2010-12-15 22:06:31

Era zawsze będzie siecią dla "vipów". Przynajmniej nadrabia świetnym Bok i przekrętami na najwyższym szczeblu ;). Lecz dla świadomych abonentów jest doskonałym wyborem. Gdy będzie T-mobile napewno nie będzie gorzej. Tak samo lub niewiele lepiej ale nie gorzej.

Odpowiedz

24. ~wilk100
0

2010-12-15 21:40:09

O szczęście niepojęte tmobile sam odwiedza mnie Sąsiedzie wspomóż rentą Bym mógł zadzwonic se...

Odpowiedz

23. ~zielee
0

2010-12-15 21:36:27

od 10 grudnia w erze jest duża obnizka telefonow i to nawet o kilkaset zloty, i nie mowie o taryfach ponad 100zl tylko w tych najbardziej popularnych czyli 50-80

Odpowiedz

22. ~on sam
0

2010-12-15 21:16:52

T-Mobile już się zbliża, już puka do naszych drzwi? ,,pobiegnę mu otworzyc w mym ręku bilon drży"

Odpowiedz

21. ~User
0

2010-12-15 21:12:55

Niech zaoferuja rozmowy w biznesie za 0zl.Oplata 0,01zl za min.polaczenia jest kpina!W skali miesiaca uzbiera sie juz ladna sumka podczas gdy konkurencja pobiera jedynie oplate miesieczna za taka usluge.To maja byc rozwiazania dla biznesu?Play ma stan darmowy, orange rozmowy za free do calego orange (fakt w abonamencie ponad 100zl.)Zastoj w erze jest od dawna.Telefony drogie w porownaniu np. do orange w podobnych cenowo abonamentach.Zasieg skacze jak chce lub znika.Dobry BOK nie nadrobi brakow w innych kwestiach.

Odpowiedz

20. RudyLis
0

2010-12-15 21:04:44

No to jest szansa, że Heyah da ostro tak, że i play i ggair wymiękną. Zamiast kota do reklamy przyjdzie lis i zrobi co trzeba ;)

Odpowiedz

19. ~3m
0

2010-12-15 20:59:24

taaa, a zobaczcie ceny orange. Tam też miał być tansze telefony, a jak jest, każdy widzi...

Odpowiedz

18. ~chilly
0

2010-12-15 19:43:35

@1 zobacz sobie ceny TMobile w innych krajach, zupełnie nie przypominają cenników Ery. Może zmiany nie będą natychmiastowe, ale przed Erą i jej klientami na prawdę otwierają się nowe możliwości.

Odpowiedz

17. Mila89
0

2010-12-15 18:50:53

@16 kirk Wszyscy :) nawet kiedys byl o tym artykul... kazdy operator dostanie po stadionie walka bedzie tylko o to kto dostanie jaki... ofc najbardziej "prestizowy" bedzie narodowy :)

Odpowiedz