DAJ CYNK

Felieton: LTE nabiera realnego kształtu

10.01.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4161

Ważne 0

0

Amerykański operator komórkowy - Verizon - oraz czołowi producenci telefonów komórkowych - HTC, LG, Motorola i Samsung - pokazali w Las Vegas na dorocznych targach CES, że powstaje ekosystem niezbędny do świadczenia usług w technologii LTE.

Amerykański operator komórkowy - Verizon - oraz czołowi producenci telefonów komórkowych - HTC, LG, Motorola i Samsung - pokazali w Las Vegas na dorocznych targach CES, że powstaje ekosystem niezbędny do świadczenia usług w technologii LTE.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~
0

2011-01-12 07:38:22

No i jak wam śmiga internet na tym polsacie? Ile czasu otwiera zwykle strony typu wp, onet ?

Odpowiedz

26. ~kormoran
0

2011-01-11 19:02:46

Największe wrażenie robi stacja dokująca z 11,6 calowym ekranem:http://www.pcworld.pl/news/365812/7/Motorola.Atrix.4G.na jmocniejszy.smartfon.na.swiecie.html

Odpowiedz

25. ~kormoran
0

2011-01-11 18:28:48

W Europie Orange uk ma wyłączność na ten telefon dlatego nie wiadomo czy i kiedy trafi on do Polski.

Odpowiedz

24. ~kormoran
0

2011-01-11 18:25:37

Motorola Atrix 4G jest tylko dla AT&T.

Odpowiedz

23. ~kormoran
0

2011-01-11 18:23:38

Atrix 4G pracujący na LTE tak! Atrix zwykkły nie.

Odpowiedz

22. the_neptun
0

2011-01-11 18:21:00

atrix ma byc tylko dla us?? odpowiednik eu ma byz zaprezentowany na mwc czy sie myle??

Odpowiedz

21. ~kormoran
0

2011-01-11 18:14:17

LTE spokojnie się doczekamy.Trudno natomiast będzie doczekać się Motoroli Atrix z baterią 1930 mAh,z 4-calowym ekranem QHD o rozdzielczości 960x540 pikseli i dwurdzeniowym procesorem Nvidia Tegra2, z czytnikiem linii papilarnych palca jako zabezpieczenie itd.! Znakomicie zastosowana taktyka ucieczki do przodu.Dlaczego Nokię z tak ogromnym potencjałem technologicznym ogarnęła taka niemoc?Co tam się dzieje w tym koncernie?Przerzuciłem się na Samsunga Galaxy S,ale nadal mam sympatię do Nokii.

Odpowiedz

20. pawel_m
0

2011-01-11 15:15:08

RE: 14. Fotelo$$a: czy masz komórke czy jej nie masz to nadajniki promieniują na Ciebie tak samo, fakt, że jak używasz komórki to dostajesz jeszcze więcje promieniowania, ale z internetem mobilnym jest inaczej bo u mnie (choć ma świetny zasięg) CP jest podpiety na zewnętrznej antenie za oknem.

Odpowiedz

18. ~Andrzej
0

2011-01-11 13:45:41

Bardzo proszę abyście w wolnej chwili wypełnili ankietę dotyczącą rozrywki w mediach. Zajmie Wam to jedynie około 15 minut, a mi ogromnie pomoże. Każde wypełnienie będzie dla mnie bardzo cenne. Link do ankiety: ebadania.pl/01a9dbb5a699af78 Z góry dziękuję / Andrzej

Odpowiedz

16. ~
0

2011-01-10 19:43:48

@13 mac; myślę, że jesteś w dużym błędzie. kable istniały, istnieją i istnieć będą. Ja uważam, że za parę lat kiedy wdrożone zostaną nowe technologie przyłącza kablowe nabiorą znowu nowego znaczenia. Nie każdy potrzebuje net mobilny. Szczególnie LTE na 2600 będzie mobilne tylko z nazwy

Odpowiedz

14. Fotelo$$a
1

2011-01-10 19:25:00

kable nigdy nie przestana istniec,nie kazdy chce miec raka mozgu za młodu,fakt ze sa ludzie co pala papierosy i nie maja astmy ale nie znaczy ze nie ma to zadnego zwiazku

Odpowiedz

13. mac
0

2011-01-10 19:19:37

@11 - tez tak mysle, limity zostaną niedługo zlikwidowane i za chwile internet po kablu bedzie swoistym "wiesniactwem", kazdy bedzie chcial miec mobilne lacze 10Mb/s lub więcej w tramwaju czy na spacerze w parku, LTE ma przed sobą dużą przyszłość

Odpowiedz

12. Fotelo$$a
2

2011-01-10 19:11:43

mysle ze LTE to tylko kolejny krok w ewolucji

Odpowiedz

11. ~paolo
2

2011-01-10 17:43:54

jak na mój gust to cały teb biznes ewoluuje w kierunku internetu mobilego zmiasta tego w kabelku. Nie wiem czy pamiętacie ale jeszcze całkiem niedawno w neo były limity miesięczne na pobieranie. Z czasem to znikło i w internecie mobilnym też to zniknie. Zwiększy się ilośc użytkowników co zmniejszy koszty jednostkowe, zwiększą pojemnośc sieci i pewnie w 2015r większość będzie śmigać zamiast na kabelku to z radióweczek!

Odpowiedz