DAJ CYNK

Felieton: Genialne i precyzyjne projekty Apple

15.09.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8897

Ważne 0

0

Od wielu lat słyszałem entuzjastyczne opinie o tzw. designie Apple. Z pewnością był on dyskusyjny, z pewnością niektórym projektom nie można było odmówić pięknego projektu. Co do zaprojektowania sprzętu z punktu widzenia inżynierskiego, to już toczyły się od zawsze bardzo gorące dyskusje, żeby nie powiedzieć wojny, fanów i sceptyków. Jednak ostatnia prezentacją Apple zamknęło usta wszelkim przeciwnikom arcydziełem inżynierii, perfekcyjnie spełniającym wszelkie oczekiwania.

Od wielu lat słyszałem entuzjastyczne opinie o tzw. designie Apple. Z pewnością był on dyskusyjny, z pewnością niektórym projektom nie można było odmówić pięknego projektu. Co do zaprojektowania sprzętu z punktu widzenia inżynierskiego, to już toczyły się od zawsze bardzo gorące dyskusje, żeby nie powiedzieć wojny, fanów i sceptyków. Jednak ostatnia prezentacją Apple zamknęło usta wszelkim przeciwnikom arcydziełem inżynierii, perfekcyjnie spełniającym wszelkie oczekiwania.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
86. ~Testy fonow
0

2012-09-23 23:53:16

iPhone 5 vs SG3 http://www.anandtech.com/show/6324/

Odpowiedz

85. Dareus
0

2012-09-17 13:07:32

WitekT - dajze już spokój. Chcesz dzieci uczyć sztuki pisania felietonów? LIczysz, ze ktoś to zrozumie? Koleś spod @50 nawet nie bardzoi analizuje Twoje argumenty - dla niego liczy się tylko, by Jego było na wierzchu i w Jego infantylnym mniemaniu tak właśnie jest. A jeżeli, jak same pisze, nie ejst małolatem, to tym gorzej dla Niego, bo takiego niemerytorycznego bicia piany nie da się już niczym poza brakami intelektualnymi wytłumaczyć. Zgadzam się z Tobą, WItekT, ze większość krytyki tutaj nie jest poparta żadnymi kompletnie argumentami. Pamiętaj jednak, że APPLE to ślepa religia i polemika z tym elementem wygląda podobnie jakbyś próbował wziąć udział w moherowym wiecu Radia Maryja i próbować nawiązać dyskusję z kimkolwiek. Zostaniesz opluty, zbluzgany, obrażony, znienawidzony i nikt Ci racji nie przyzna nigdy, bo tam racja nie ma prawa bytu. Prawo prawem, ale sprawiedlość po ich stronie.

Odpowiedz

84. ~
0

2012-09-17 12:11:32

Po samym tytule nie chce się reszty czytać. Gdyby był przynajmniej znak zapytania na końcu, to bym się zmusił. Słaby smartfon to teraz trzeba nadrabiać marketingiem.

Odpowiedz

83. ~dociekliwy
0

2012-09-17 11:17:42

Czy wszyscy komentujący przeczytali artykuł ? Mam co do tego pewne wątpliwości !!!

Odpowiedz

82. wlo
0

2012-09-17 10:51:27

80. - a to mnie najmniej akurat obchodzi ;-) Nie pisże dla zdobycia sławy a dlatego, ze to jest otwarty portal i mam prawo pisać co mi się podoba a co mieści się w kontrolowanej przez redakcję szeroko pojętej netykiecie. I nie płaczę kiedy Witek wycina moje teksty - często "czyste" ale rzeczywiście poza wątkiem - jak niektórzy.

Odpowiedz

81. ~qet
0

2012-09-17 10:08:49

Nie znam tego smartphona. Nie mogę się na jego temat wypowiedzieć. Widziałem go i jest podobny do poprzednika. To tyle.

Odpowiedz

80. ~
1

2012-09-17 09:56:54

A ponieważ 77 wypisuje dyrdymały, jego też wszyscy i zawsze mają w d.

Odpowiedz

79. ~
0

2012-09-17 09:43:18

@78 - bo to jego redakcja

Odpowiedz

77. wlo
0

2012-09-17 08:09:51

No niestety... Czytając te komentarze, wiem, ze na forum udzielają się dzieciaki. Dzieciaki mentalne. Ja jestem pewien, bo znakomi lekarze mi mówili - oczy zaczynają ropieć dopiero po przeczytaniu kilkunastu stron a mózg się zaczyna lasować dopiero po dniu główkowania i to intensywnego! Od lat powtarzam przy każdej okazji, gdzie tuylko temat nawiązuje... Amerykanie nają w głębokim poważaniu wszystko i wszystkich, siebie nawzajem też, jeśli chodzi o pieniądze! A ponieważ tam chodzi tylko i wyłacznie o pieniądze... Zawsze mają wszysko i wszystkich w d. Witek to potwierdził swoim felietonem, z czego się cieszę. Jednak głupoli nie brakuje - taki naród i nic dziwnego, ze Amerykanom ciągle d. dajemy - więc mamy poziom jaki mamy. I dyskutuj tu człowieku z takimi matołami o opłacalności oferty czy możliwościach technologii...

Odpowiedz

76. Paranoia
0

2012-09-17 06:42:18

Wyłączcie komentarze w linku do artykułu I zostawcie tylko pod samym felietonem/testem, bo faktem jest że niektóre gimbusy przeczytały tylko pierwszy fragment I zupełnie nie zrozumiały treści. A przy okazji w ogóle wywalcie te podwójne komentarze w artykułach, zostawcie tylko sam artykuł bo się sajgon robi.

Odpowiedz

75. ~rooney
0

2012-09-17 00:28:18

jak widać po komentarzach, połowa czytających przeczytała tylko połowę :) a autora uznało za applofila

Odpowiedz

74. ~
0

2012-09-16 23:02:36

@64 Od kiedy fakty są stronnicze :)

Odpowiedz

73. a_lex
0

2012-09-16 22:20:47

Może następnym razem w tak trudnym temacie nie wystawiajcie linka, tylko od razu artykuł - kliknięcie w odnośnik to jednak przekracza możliwości niektórych.

Odpowiedz