DAJ CYNK

Felieton: Co może być najważniejsze w branży w 2013 roku?

14.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6431

Ważne 1

0

Jaki będzie rynek telekomunikacyjny AD 2013? Jakie wydarzenia go zdominują? Jakie będą efekty kluczowych wydarzeń zeszłego roku w Polsce i na świecie? Podobnie, jak przed rokiem we współpracy redakcyjnej z kolegami z serwisów GSMONLINE.PL oraz RPKOM.PL, wypunktowaliśmy dziesięć najciekawszych, naszym zdaniem, wydarzeń jakich można się spodziewać na rynku telekomunikacyjnym w rozpoczętym właśnie roku wraz z krótką i subiektywną prognozą rozwoju sytuacji.

Jaki będzie rynek telekomunikacyjny AD 2013? Jakie wydarzenia go zdominują? Jakie będą efekty kluczowych wydarzeń zeszłego roku w Polsce i na świecie? Podobnie, jak przed rokiem we współpracy redakcyjnej z kolegami z serwisów GSMONLINE.PL oraz RPKOM.PL, wypunktowaliśmy dziesięć najciekawszych, naszym zdaniem, wydarzeń jakich można się spodziewać na rynku telekomunikacyjnym w rozpoczętym właśnie roku wraz z krótką i subiektywną prognozą rozwoju sytuacji.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~tada
0

2013-01-16 19:16:46

Najważniejszy będzie 55 calowy sarajfon, sprzedawany w komplecie z taczkami i 20 kg akumulatorem.

Odpowiedz

12. ~Longman
-1

2013-01-15 14:09:30

@9, wlo, mógłbyś napisać (tak jak zawsze) że to tylko dla REGONowców w Plusie, hehe.

Odpowiedz

11. ~xy
-2

2013-01-15 10:00:44

@7: Owszem - PLay CZASEM działa dobrze, zazwyczaj np. teraz rano. Wieczorami baaardzo często nie osiąga tego, co Aero2. Poza tym Aero działa mi płynnie, prędkość wiadomo jaka jest taka jest, ale Play jak się zatnie to kaplica.

Odpowiedz

10. ~ABP
1

2013-01-15 09:49:23

@9: Mógłbyś podać jakieś szczegóły? Chętnie się z Virgin przeniosę jak będę miał gdzieś taniej na kartę.

Odpowiedz

9. ~
0

2013-01-14 23:48:50

8. Po co mi jakieś virgin, jak mam kilka razy taniej w jednej z sieci W3 ? Co Ty tak reklamujesz virgin?

Odpowiedz

8. ~Marek.
-1

2013-01-14 23:38:40

Nie napiszę że Virgin to margines 13 gr/minuta to jest bardzo dobra oferta, sam mam telefon na dwie karty sim i dzwonię głównie z virgin a stary numer mam do odbierania rozmów, w końcu poco mam przepłacać skoro jest kilka razy taniej w VM

Odpowiedz

1

2013-01-14 23:04:47

5 nie robili bo kasy nie mieli.pasmo które maja wykorzystuja w 200% szczegolnie mowa o 900mhz.Aero wiem jak dziala bo sama posiadam ale Play z limitem bije na głowe Aero2/bdi

Odpowiedz

6. ~
1

2013-01-14 22:14:33

@1 - czy w tej bajce były smoki? Virgin to jest i bedzie margines. Przecież nawet nie odnowili tej promocji z 250MB internetu...

Odpowiedz

5. ~xy
-3

2013-01-14 21:50:18

@1: Ta sieć nie istnieje, oferta taka sama jak reszta - po co sobie życie komplikować? Poza tym pewnie się zwiną jak gaduair itp. @4: Nie wiesz co mówisz... Play to tylko marnuje pasmo (zapomniałeś co robili w poprzednich przetargach?) i obniża jakość usług. Ceny rzeczywiście spadły może i dzięki nim, ale właśnie kosztem jakości i efekt jest taki, że w moich lokalizacjach szybciej od Playa działa darmowe Aero2, które jak wiadomo ma limit 512 kb/s. Przecież to jest jakieś kuriozum...

Odpowiedz

3

2013-01-14 18:34:58

Oczywiscie ze rozwój LTE i magiczne pasmo 1800 zgarniete przez Play,Networks. reszta niech sie trzyma z dala od pasma

Odpowiedz

3. ~
-3

2013-01-14 17:19:07

@1 dokładnie walić frajerów, jestem tam gdzie najtaniej. Tyle teorii. Nobel by tego nie wymyślił. Chytry zawsze traci dwa razy!!!

Odpowiedz