DAJ CYNK

Felieton: 2012 - nasze przewidywania w zderzeniu z realiami

28.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7250

Ważne 0

0

Rok temu, razem z kolegami z GSMONLINE.PL i RPKOM.PL, staraliśmy się zaprognozować rok 2012 na rynku telekomunikacyjnym. Z większością nam się udało, ale branża telekomunikacyjna lubi sprawiać niespodzianki. Kilka wydarzeń potoczyło się inaczej niż można było się spodziewać. Teraz przyszedł czas na rozliczenie trafności prognoz.

Rok temu, razem z kolegami z GSMONLINE.PL i RPKOM.PL, staraliśmy się zaprognozować rok 2012 na rynku telekomunikacyjnym. Z większością nam się udało, ale branża telekomunikacyjna lubi sprawiać niespodzianki. Kilka wydarzeń potoczyło się inaczej niż można było się spodziewać. Teraz przyszedł czas na rozliczenie trafności prognoz.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. WitekT
0

2012-12-30 16:00:09

TaKeT: ale odpowiedź na to padała wielokrotnie... Co do poprawienia - tak, ale na innej zasadzie. Nie będzie po prostu newsów z zajawianiem artykułów. Kliknięcie 4x w miesiącu w takiego newsa z mobilnej przeglądarki NAPRAWDĘ było dla Ciebie takim problemem?

Odpowiedz

17. TaKeT
0

2012-12-30 15:38:02

No prosze jednak dało się odpowiedzieć :-) ... Z mobilnych przeglądarek troche to wkurza, więc może można by to poprawić:-) ?

Odpowiedz

16. WitekT
0

2012-12-30 15:35:39

13: do pani w kiosku też idziesz i mówisz: nie obchodzi mnie, że ta gazeta kosztuje, proszę mi ją dać za darmo, bo w niej jest dużo reklam? Nie rozumiesz, że to nie my pozyskujemy reklamy i nie mamy takiej pozycji na rynku internetowym, żeby decydować o ich formach? Nie jesteśmy Onetem ani WP, jesteśmy małym garażem. Bardzo mi przykro, że nie doceniasz naszej pracy. Życzę Ci, żebyś nigdy nie znalazł się w podobnej sytuacji, bo to cholernie niemiła rzecz - jakby ktoś Ci dał w twarz...

Odpowiedz

15. WitekT
0

2012-12-30 15:31:49

TaKeT: a my już wielokrotnie odpowiadaliśmy - nie pozwala na to nasz CMS. I nie rozumiem czemu to wprowadza tyle nerwowości... Naprawdę nie ma ważniejszych spraw?

Odpowiedz

14. TaKeT
0

2012-12-30 15:13:53

@ Witek @9 Właśnie, wytłumacz mi MERYTORYCZNIE dlaczego do k... nędzy nie możecie dawać bezpośredniego linka do artykułu... Może odpowie mi redakcja która już z 9 razy Z SZACUNKIEM skasowała mi posty z tym pytaniem?!

Odpowiedz

13. ~
0

2012-12-30 15:11:40

ilość reklam w telepolis jest straszna a jakość reklam wygrałeś itd beznadziejna, dlatego dołączyłem do grona zwolenników ad blocka. Telepolis podcina gałąź na której siedzi. Ciekawe ile zarabiają kasy na tym telepolisie. pewnie są bogaci!

Odpowiedz

12. ~
0

2012-12-30 10:37:46

11. A może byś se tak poszukał innego portalu, i więcej tutaj nie zaglądał?

Odpowiedz

11. ~Kintrix
-2

2012-12-30 09:17:32

Ja blokuje reklamy,szczegolnie na telepolis.A niech se bramkarz szuka sponsorow.

Odpowiedz

10. ~goral2099
0

2012-12-30 03:31:07

Reklamy są potrzebne do utrzymania serwisu ale jest jedno ale :) - są do zniesienia o ile np nie wskakuje na środek ekranu 10000 okienek. Jeżeli nie są zbyt nachalne i nie przeszkadzają w "konsumowaniu" treści to mogą być.

Odpowiedz

9. widex
0

2012-12-29 23:53:38

Prowadziłem stronę internetową. Wiem, jak ciężko zdobyć pieniądze na realizację niektórych pomysłów. Myślę, że w ten sposób możecie dać zarobić projektowi Telepolis. To tylko wskazuje na wasz szacunek do autorów tej strony

Odpowiedz

8. lotus79
-1

2012-12-29 18:52:40

6.toms ja mam operę i adblocka

Odpowiedz

7. ~
0

2012-12-29 08:38:05

ciekawe czy sprawdza sie plotki, ze w 2013 Play wylaczy swoj gsm przeznaczajac cale pasmo dla umts? Byloby to dla mnie dobre rozwiazanie i moze skonczylyby sie problemy z usilnym logowaaniem do macierzystego gsm.

Odpowiedz

6. toms
1

2012-12-28 21:37:17

Specjalnie dla Telepolis używam Opery, żeby nie blokować reklam. Ale większości innych portali nie da się normalnie przeglądać. Dlatego na inne strony wchodzę z Firefoxa z odpowiednią konfiguracją antyreklamową. To tak ad vocem.

Odpowiedz

5. ~
0

2012-12-28 21:36:01

Mam internet siódmy rok. Dużo i niedużo to lat, ale adblock zainstalowałem dopiero w tym roku. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy, i zainstaluje adblocka, i na jeden dzień z niego zrezygnuję nie może się przyzwyczaić. Adblock jest jak narkotyk. Jeżeli 6 lat mi nie przeszkadzały reklamy, a w tym roku ewoluowały w sposób okropny, to chyba coś w tym jest.

Odpowiedz

4. WitekT
0

2012-12-28 21:16:18

3: ja nie używam AdBlocka i nie widzę żadnego problemu z reklamami. Bardzo mi przykro, że nie szanujesz naszej pracy - nie życzę Ci, żebyś kiedykolwiek musiał tego doświadczyć sam.

Odpowiedz