DAJ CYNK

Fede's Music App - trochę WP7 w Twoim Androidzie

24.05.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1854

Ważne 0

0

W Internecie pojawiła się wersja alfa odtwarzacza muzycznego dla systemu Android, którego interfejs przypomina natywną odtwarzacz w systemie Windows Phone 7.

W Internecie pojawiła się wersja alfa odtwarzacza muzycznego dla systemu Android, którego interfejs przypomina natywną odtwarzacz w systemie Windows Phone 7. Twórcą programu jest Federico Carnales, który jest autorem popularnej nakładki systemowej na Androida LauncherPro.

Fede's Music App do złudzenia przypomina program do obsługi multimediów Zunena smartfonach w Windows Phone 7.



Wersję alfa aplikacji można znaleźć pod tym adresem.

Źródło tekstu: Phandroid, wł

Komentarze
Zaloguj się
5. ~ryyyAv
0

2011-05-25 11:23:13

Hmm nie wiem czemu ale mi nie znajduje w markecie tego .. Jakieś pomysły? Jak dokładnie trzeba wpisać nazwe? Z czy bez '' ?

Odpowiedz

4. ~Kili
0

2011-05-24 14:03:56

@1 za pomocą przycisku "wstecz" wracasz do ekranu głównego @3 ... albo można dłużej przytrzymać strzałki na ekranie do zmiany utworu... A swoją drogą - bardzo fajna, minimalistyczna (może aż nazbyt - brak właściwie jakichkolwiek opcji oprócz powtarzania i mieszania utworów) aplikacja... Super jest to, że pokazuje pod obecnym utworem 3 następne piosenki (również przy trybie shuffle), ciekawa jest opcja kliknięcia w kafelek i wyświetlenia na całym ekranie liter, na które zaczynają się nazwy mp3, wykonawców lub albumów. Szkoda, że nie ma ciekawszej ikony (i nazwy) - ale to jest pryszcz ;)

Odpowiedz

3. ~paranoia
0

2011-05-24 13:21:14

@nikt bzdury gadasz. co do samego odtwarzacza to już widziałem wcześniej 2 takie odtwarzacze(podobne do wp7 player) jeden jest dostępny w markecie, a drugi to jakiś koreański wybryk, który z tej trójki najlepiej działa :D bo w tym(fede) i w tym z marketu jest masakryczny problem z przewijaniem utworu dalej, trzeba bardzo dokładnie, BARDZO wcelować palcem w pasek czasu. poza tym fede czasami niezbyt trafnie wybiera tylne okładki, albo słabe jakościowo albo przycięte w dziwny sposób.

Odpowiedz