DAJ CYNK

Facebook: 2 miliardy użytkowników miesięcznie

27.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3276

Ważne 3

1

Mark Zuckerberg ogłosił, że stworzony przez niego portal społecznościowy osiągnął kolejny kamień milowy w swoim rozwoju.



Mark Zuckerberg ogłosił, że stworzony przez niego portal społecznościowy osiągnął kolejny kamień milowy w swoim rozwoju.

Każdego miesiąca, zaczynając od marca bieżącego roku, 2 miliardy użytkowników Facebooka publikuje wiadomości, dzieli się zdjęciami, rozpowszechnia linki i prowadzi dyskusje z innymi. Rok wcześniej takich użytkowników było o około 300 mln mniej.

Facebook świętuje osiągnięcie kolejnego kamienia milowego, udostępniając swoim użytkownikom spersonalizowane filmy, które pojawią się na ich kanałach newsowych w ciągu kilku kolejnych dni (można też przejść na stronę facebook.com/goodaddsup).

Źródło tekstu: Facebook

Tagi: Facebook
Komentarze
Zaloguj się
21. ~mam
0

2017-06-29 17:48:36

@10 A ta komunikacja dalej się rozwija i coraz więcej firm i serwisów zaczyna bazować wyłącznie na komunikacji przez facebook. Chyba nawet Cukierberg nie przypuszczał jak bardzo Facebook pójdzie w stronę obsługi biznesu i usług.

Odpowiedz

20. ~K
0

2017-06-28 16:55:08

Niektórzy nie powinni nawet z kart debetowych korzystać, bo nie umieją bezpiecznie. Mam konto na FB od 9 lat i nigdy nikt mi nic nie przejął, ani się za mnie nie podszył. Wszystko jest niebezpieczne, jeśli jest się idiotą. Uwielbiam te idiotyczne teorie spiskowe!

Odpowiedz

19. bornyn
0

2017-06-28 10:33:06

facebook jest powiązany z tyloma platformami, usługami, że faktycznie ułatwia funkjcjonowanie, ale przez to gromadzi ogrom danych o swoich użytkownikach, dzięki czemu może jeszcze precyzyjniej targetować reklamy, z których przecież żyje

Odpowiedz

18. panizo
0

2017-06-28 10:21:27

Mark Z. patrząc na te dane i na to, jak udało mu sie Instagramem zaorać Snapczata, sączy gdzieś bardzo drogiego szampana.

Odpowiedz

16. ~Kondominium
0

2017-06-28 07:45:12

Portal dla ulongów nic wiecej.

Odpowiedz

14. ~
-1

2017-06-28 06:47:46

I nie można już założyć sobie fałszywego konta, żeby obserwować innych, bo debile z Fecesbooka blokują...

Odpowiedz

12. ~
0

2017-06-28 06:39:20

11. Jeśli klikasz w podejrzane linki i nie potrafisz włączyć sobie dwuetapowego logowania, to się nie dziw.

Odpowiedz

11. ~frasag
0

2017-06-28 06:31:45

@6 K: Dowiesz się Kolego jak haker przejmie Ci konto i zrobi burdel i to jeszcze np. po rosyjsku. Dowiesz się gdy złapiesz stamtąd wirusa, dowiesz się gdy choćby na chwilę nie będzie działać osłona i wszyscy wokół poznają Twoje niby ukryte informacje, również osobowe. I wielu innych rzeczy się dowiesz, ale to trzeba przeżyć, żeby się dowiedzieć. Ja to przeżyłem i kilku znajomych też przeżyło.

Odpowiedz

10. ~adam
0

2017-06-28 06:29:34

Ja mam fałszywkę na FB bo muszę mieć tam konto np. mój lokalny przewoźnik ma stronę tylko na FB i tam publikuje wszelkie zmiany w rozkładzie jazdy czy nadzwyczajne sytuacje. Często też jest tak, że firmy najpierw komunikują zmianę na swojej fb stronie. Bez fb już sie nie da

Odpowiedz

9. ~Calm7
0

2017-06-28 05:01:39

Jakże miło nie być jednym z tych miliardów:-) :-) :-) :-) : Korzystam jeszcze z Naszej Klasy!

Odpowiedz

8. zolvio
0

2017-06-28 01:17:05

@6. Nie mam konta na FB, ponieważ nie potrzebuję tej usługi. Nie zastanawiałem się, czy to moda czy nie? Korzystam z gmaila, smartfona z Androidem czyli anonimowość jest znikoma. Jestem tego świadomy, dla mnie to są narzędzia (jedne z wielu) - nie mam stosunku emocjonalnego ani do FB czy do gmaila, analogicznie do operatorów komórkowych.

Odpowiedz

7. ~
0

2017-06-28 01:12:11

Przerazajaca ilosc lemingow. Zgroza.

Odpowiedz

6. ~K
0

2017-06-28 00:05:48

Widzę bezmyślną modę na "niemanie" konta na Facebooku. Z czego się cieszycie, możecie mi wyjaśnić? Co daje Wam ta, pozorna zresztą, anonimowość???

Odpowiedz

5. ~szajsbuk
2

2017-06-27 23:22:16

Mam konto na FB tylko dlatego, że ludzie na moim roku wymieniają się tam ogłoszeniami i materiałami. Za 2 lata, po skończeniu nauki z przyjemnością je zamknę - nie jest mi do szczęścia potrzebne. :) Poza tym wolę mieć kilku prawdziwych znajomych, niż kilkuset wirtualnych. :P

Odpowiedz

0

2017-06-27 22:27:57

Jakże miło nie być jednym z tych miliardów:-) :-) :-) :-) :-)

Odpowiedz