DAJ CYNK

FabrykaMuzy.pl dostępna na iPhone'y

19.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1610

Ważne 0

0

Radio Eska wdrożyło aplikację na iPhone dla platformy muzycznej FabrykaMuzy.pl. Aplikacja utrzymuje się na 2 miejscu na liście Top Free, w kategorii Muzyka w iTunes App Store.

Radio Eska wdrożyło aplikację na iPhone dla platformy muzycznej FabrykaMuzy.pl. Aplikacja utrzymuje się na 2 miejscu na liście Top Free, w kategorii Muzyka w iTunes App Store.

Aplikacja umożliwia słuchanie na iPhonie internetowych kanałów muzycznych, dostępnych w portalu FabrykaMuzy.pl. Użytkownicy mogą również sprawdzić informacje o utworze i jego wykonawcy, zobaczyć playlistę danego kanału (ostatnie i najbliższe utwory), sprawdzić tygodniową ramówkę Radia Eska oraz przeczytać najważniejsze newsy muzyczne z FabrykaMuzy.pl.

Mają także dostęp do najnowszych plotek z serwisu Hotplota.pl i zapowiedzi akcji specjalnych, organizowanych przez Radio Eska. Aplikacja umożliwia personalizację treści na iPhonie (np. wybór domyślnych kanałów muzycznych, źródeł newsów). Jej użytkownicy mogą również sprawdzić, co dzieje się na profilu Radia Eska i Eska Rock na Facebooku i pozostać w stałym kontakcie z DJ’ami obu stacji.

Źródło tekstu: Radio Eska

Komentarze
Zaloguj się
3. ~komteq
0

2010-11-19 16:08:42

nigdy tego nie pobiorę i nie sadzę żeby posiadacze iPhone słuchali tej przeszmiry w radiu eska, może jaki promil najwyżej... OMG, i jeszcze jakaś hotplota na dodatek, no zaraz zemdleję normalnie

Odpowiedz

2. ~peem
0

2010-11-19 14:51:00

szybkość godna błyskawicy...oby tak dalej :-)

Odpowiedz

1. ~ghgy
0

2010-11-19 14:43:49

hahaha jakieś dwa tygodnie temu ^^ szybcy jesteście :p

Odpowiedz