DAJ CYNK

Eurotel otwiera pierwszy salon iDream

27.06.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5152

Ważne 2

3

Eurotel, który obsługuje sieć prawie 300 salonów sprzedaży operatorów T-Mobile i Play, otworzył pierwszy w Polsce salon sprzedaży Apple, pod własną marką iDream.

Eurotel, który obsługuje sieć prawie 300 salonów sprzedaży operatorów T-Mobile i Play, otworzył pierwszy w Polsce salon sprzedaży Apple, pod własną marką iDream.

W ofercie otwartego w Bydgoszczy salonu iDream znajdują się zarówno produkty, oprogramowanie oraz akcesoria Apple jak również akcesoria innych producentów przeznaczone do produktów Apple. Niedługo zostanie również uruchomiony w nim serwis produktów Apple. Spółka chce do końca roku otworzyć jeszcze 3-4 salony iDream.

Eurotel może prowadzić na polskim rynku autoryzowane salony sprzedaży Apple, dzięki podpisaniu umowy z Apple Distribution International Ireland. Oprócz sprzedaży produktów, Eurotel ma też w ramach umowy możliwość prowadzenia działalności w zakresie usług serwisowych i szkoleniowych.

Źródło tekstu: Eurotel

Tagi: Eurotel idream
Komentarze
Zaloguj się
21. ~Dawid
0

2013-08-04 21:22:38

Hej pomoze mi ktos nie mam internetu a wykupilem ten pakiet nie wiem co mam zrobic a bardzo mi zalezy

Odpowiedz

20. ~....
0

2013-08-04 21:10:12

Super, ale... byłem jakies trzy tygodnie temu i chcialem kupic iphona 4s, mozna sie nim pobawic ale kupic nie da rady... poproszę czarnego - niestety nie ma, a ja na to, no to poprosze bialego - tez nie ma, jest tylko iphon 5 bialy 32gb .... no i tak skonczyla sie moja przygoda z idream, kupilem gdzie indziej a do idreama wiecej juz pewnie nie wejde, a szkoda bo sklep wyglada fajnie...

Odpowiedz

19. ~user_delete27
0

2013-06-27 12:28:44

A to odpowiedz p4u na facebooku na temat blokowania tego cholerstwa : "należy wysłać smsa STOP na numer z którego otrzymujesz wiadomości, a jeśli chcesz wyłączyć sobie wszystkie sms premium/ prenumeraty wówczas: STOP na numer 6000"

Odpowiedz

18. ~user_delete27
0

2013-06-27 12:26:36

@16 http://www.amotomoto.pl/regulamin tutaj jest opis gdzie nalezy skladac reklamacje.

Odpowiedz

17. ~
0

2013-06-27 11:53:15

W nazwie nadawcy jest tylko numer 73807

Odpowiedz

16. ~
0

2013-06-27 11:50:39

Mam pytanie do specjalistów z tego portalu. Dostałem od numeru 73807 smsa następującej treści: Siedze na szkoleniu BHP,a moja LYSA cipka wola:POLIZ MNIE,POSSIJ,WYMACAJ,WYDUPCZ!mam mokre majty.Mam pojsc do WC i wyslac kilka fotek?Odp MOTO 73807 /3,69zlzVat.0 Napisałem do play maila następującej treści: Nie życzę sobie takich smsów. Ciekawe czy dzieci też dostają takie smsy. Proszę o podanie firmy która wysyła takie smsy. Dodatkowo żądam blokady na wszystkie przychodzące oferty smsowe premium. Jeżeli już to takie smsy mogą być wysyłane na wyraźne życzenie odbierającego. Ja takiej zgody nie wyrażałem. Odpowiedź playa jest następująca: Szanowny Panie, dziękuję za zgłoszenie z 25 czerwca 2013 roku. Podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzonej 25 czerwca 2013 roku o godzinie 15:45 poruszona została kwestie: -aktywacji blokady premium, -wyjaśnienie informacji o numerze z smsa specjalnego, jak mówiłem nie jest to partner Play i nie mamy informacji jaka firma wysłała tego smsa. Dodatkowo konsultant powiedział mi że oni nie otrzymują ani grosza za dostarczenie mi tego smsa. Do jakiego urzędu można to zgłosić?

Odpowiedz

15. ~
0

2013-06-27 11:36:55

Tyle, że w każdym nowym dniu musimy czytać jakie te aple jest wspaniałe! Dyskusja mija się z celem, bo pacjent jest obłąkany, ale codzienne wychwalanie jest wk wk wk wk wkurzające..

Odpowiedz

14. ~user_delete27
0

2013-06-27 11:31:32

@13, zastosuje sie ;) nawet bym sie nie odezwal w tym poscie tylko mnie zjeżyl ta bezkonkurencyjna M5 ;)

Odpowiedz

13. ~
0

2013-06-27 11:10:27

@dziadek i Łukasz, ignorujcie tego trolla. Przecież jakakolwiek dyskusja z tą osobą nie ma sensu. Jest takie powiedzenie "nie ruszaj .... " i stosujcie się proszę do niego a wówczas atmosfera tutaj będzie świeższa.

Odpowiedz

12. ~
0

2013-06-27 11:09:31

Często czytam to forum i po komentarza "applefana" ta firma mi zbrzydla, tak wiem ze maja super system, wiem ze jakosc wykonania ich produktow jest super, ale wiem takze ze kazdy ma jakas swoja faworyzowana marke lecz nikt nie jest takim fanatykiem. Czlowieku czesto jest ci tu zwracana uwaga o tym zebys wkoncu skonczyl a ty dalej swoje. Nie wiem kim jestes czym jezdzisz ale po twoich postach domyslam sie ze twoje zycie kreci sie tylko wokol ogryzka tzn:dziewczyna/zona=ipad,znajomi=iphon itd Fanatyzm twojego pokroju powinno sie leczyc.

Odpowiedz

11. ~
0

2013-06-27 11:07:50

@6, a kto normalny zadaje takie pytania?

Odpowiedz

10. ~Łukasz
0

2013-06-27 11:05:54

@7 Nie porównuj Appla do M5. Nie znasz się na samochodach tak samo jak nie znasz się na telefonach. Wiem, że dla Ciebie jest tylko jedna kategoria, M i Apple i to co do nich nie należy jest kiepskie. O ile M5 jest najlepsza w swojej klasie(ale konkurencja jest 1mm za nimi) to iphony już nie. Apple jest firmą dla takich jak Ty, sprzęt który odstaje od konkurencji pod każdym względem( jedynie wygląd mają lepszy), a kosztuje o połowę więcej, a akcesoria do niego do tanich nie należą. Jesteś jak te stare babcie co chwalą pewne radio, chociaż i tak wciska im kit. Twoim odpowiednikiem tego radia jest Apple

Odpowiedz

9. ~user_delete27
0

2013-06-27 10:57:20

@7. Sprawdziles jak jezdzi e63 czy tylko piszesz to co przeczytales w prasie "branzowej" ? Co mi z mnogosci aplikacji na ogryzku skoro potrzebuje tylko kilku ktore mam na symbianie? Co mi z cukierkowatego wygladu nowego ios/''a? Dziala bezawaryjnie ? To dlatego apple daje na swoje zabawki tylko 12 miesiecy gwarancji? Przerabialem gwarancje z ipadem narzeczonej, apple odrzucil gwarancje poniewaz na lewym dolnym rogu byl delikatny odprysk farby, zaproponowali jej wymiane na nowe urzadzenie za odplatnoscia 1100zl. Paranoja !! jak sie oczywiscie okazalo, problem byl czysto softwerowy. Nie ma to jak uczciwosc serwisu ! No ale kobiecie sie podoba wiec uzywa, jej sprawa. W sumie czego mozna sie spodziewac sie po firmie ktora opatentowala prostokat ;) to mowi samo za siebie. Wiec applefan wyluzuj, uzywaj i nawet postaw sobie iphone/''a/ipada/ipoda/macbooka/imaca/i apple tv na oltarzu, twoja sprawa ! Tylko nie wmawiaj ludziom ze cos jest lepsze od czegos. Niech kazdy sprawdzi i tyle. Ja sprawdzilem i z urzadzen appla zostal mi tylko ipod nano... wszystko w temacie.

Odpowiedz

8. ~bwentura
0

2013-06-27 10:11:51

Przepraszam, nie jestem pewien, ale Pana powyżej widzę już ktoryś raz w "akcji" i chyba nie udało się go kiedykolwiek przekonać, więc czy jest sens próbować?

Odpowiedz

0

2013-06-27 09:54:23

@4 tak naprawdę E63 AMG to inna kategoria samochodu. BMW M5 jest jak na razie jedyne w swojej kategorii, podobnie jak M3. Właściwości jezdne, przyjemność z jazdy, styl w jaki rozwijają moc silników nie ma sobie równych jak na razie. Tak samo z iPhonami. System pracuje ze wszystkich wymienionych przez Ciebie najbardziej płynnie, bezawaryjnie i ma największą bazę aplikacji. Ideał.

Odpowiedz