DAJ CYNK

Era z nawigacją NaviExpert

23.10.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Era przygotowała dla klientów nową usługę z nawigacją GPS - NaviExpert Era Premium Edition.

Era przygotowała dla klientów nową usługę z nawigacją GPS - NaviExpert Era Premium Edition.

Aplikacja NaviExpert Era Premium Edition jest bezpłatna dla klientów sieci Era, a opcje nawigacji GPS udostępniane są po wykupieniu odnawialnej licencji 30 dniowej w cenie 9 zł.

W jej ramach licencji użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich standardowych funkcji nawigacji oraz informacji drogowych aktualizowanych online. Dzięki temu możliwe jest omijanie najbardziej zakorkowanych odcinków dróg oraz otrzymywanie aktualnych ostrzeżeń o fotoradarach oraz miejscach częstych kontroli drogowych. Dla klientów, którzy chcą wypróbować funkcje nowej nawigacji przed zakupem została przygotowana darmowa licencja na 7 dni.

Aplikację można pobrać po wysłaniu bezpłatnego SMSa o treści "NE" na numer 8008. Program do wytyczenia oraz aktualizowania informacji o sytuacji na drodze wykorzystuje transmisję danych GPRS, która nie jest wliczona w koszt wykupionej licencji. Statystycznie miesięcznie jest to od 1 MB do około 10 MB przy intensywnym użytkowaniu aplikacji. Aplikacja dostępna jest na około 120 modeli telefonów.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy