DAJ CYNK

Era: Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań - oficjalnie

28.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

3. listopada Era wprowadza ofertę Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań - nowy wariant oferty MIX.

3. listopada Era wprowadza ofertę Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań - nowy wariant oferty MIX.

Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań pozwala na zawarcie umowy na określoną liczbę doładowań od 24 do maksymalnie 48. Jedynym warunkiem jest zasilanie konta przynajmniej raz w miesiącu zadeklarowaną kwotą minimalną.

Do wyboru będą dwie jej wartości 25 lub 50 złotych ze stawkami odpowiednio 39 lub 29 groszy za minutę połączenia (Era, Plus Orange, numery stacjonarne w całej Unii Europejskiej). Każde zasilenie konta zadeklarowaną kwotą lub jej wielokrotnością będzie odpowiednio przybliżało użytkownika do zakończenia kontraktu i możliwości wymiany telefonu na nowy.

W dniu premiery oferty będą dostępne od złotówki, m.in., Samsung Wave 533 (S5330) z systemem operacyjnym bada, Nokia C5 z nawigacją Ovi Mapy, czy muzyczny Sony Ericsson Zylo.

Już na start dostępne będą też pakiety dodatkowe za 5, 10 lub 20 złotych miesięcznie. Pozwolą one na obniżenie stawek za minutę połączenia do Ery i na numery stacjonarne nawet do 2 groszy, a za wysyłanie SMS-a lub MMS-a do 5 groszy.

Ponadto w pakiecie Godzinka za grosze ze wszystkimi numerami w sieci Era będzie można rozmawiać przez godzinę płacąc jedynie za 2 pierwsze minuty połączenia. W usłudze blueconnect Max klienci będą mogli za 9 złotych miesięcznie swobodnie korzystać z Internetu w telefonie bez obawy o dodatkowe koszty.

Pierwsze informacje na temat nowej oferty mix Ery przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się