DAJ CYNK

Era wspiera Finał Wielkiej Orkiestry

09.01.2009

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1641

Ważne 0

0

Podobnie jak w latach ubiegłych, Era obecna będzie w XVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y wspierające akcję WOŚP.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Era obecna będzie w XVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y wspierające akcję WOŚP.

Koszt SMS-a to 6,10 zł (5 zł netto). PTC nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów zostanie przekazany na konto Fundacji WOŚP.

Podczas ubiegłorocznego finału klienci sieci Era, dzięki wysłanym SMS-om, przekazali na konto Fundacji kwotę ponad 841 450 zł netto.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
15. pablo_79
0

2009-01-12 19:43:18

Z tego co czytałem- po rebrandingu, o którym piszecie, era nie będzie płacić za używanie logo tmobile. To już mniejsze koszty. Spodziewam się zmian na lepsze. A jeśli chodzi o WOŚP- ciekawy jestem ile w tym roku w ten sposób zebrali.

Odpowiedz

14. ~lerek
0

2009-01-12 10:22:18

Kilka smsów wysłałem. A swoją drogą, to każdy news dobry , żeby w Ere uderzyć jak widze...

Odpowiedz

13. ~Gormar
0

2009-01-11 14:42:06

Ja akurat się cieszę, że będę miał okazje przekazać nadwyżkę środków z TT na szczytny cel bez pobierania "prowizji" przez MF oraz ERĘ. @12. Moja znajoma dostała SMS, że jak zejdzie do 1 zł to kolejne doładowanie podwoją, ale niczego nie dostała ;(.

Odpowiedz

12. mamert
0

2009-01-10 17:34:05

Ja wczoraj składałem zasadną reklamację w sprawie podwójnego i konsultant nie wiedział że Era TT wygrała Głuchy Telefon :-)

Odpowiedz

11. ~kz1976
0

2009-01-10 09:15:46

fajne era ma pakiety w sieci i na stacjonarne.... 35min/10zł.....

Odpowiedz

10. ~Templariusz
0

2009-01-09 21:04:30

ERAAAAAAAAAAAAAAAA :D CZYŻ TO NIE WSPANIAŁE :D

Odpowiedz

9. ~Sławek
0

2009-01-09 20:55:37

DOBRA OFERTA?? Bardzo Ci sie udał ten żart, naprawde :D (od roku juz ciagle ta sama, tylko piec miesiecy temu nazwali to urodzinami, wieje nuda i drogimi minutami).

Odpowiedz

8. ~dzetex
0

2009-01-09 20:53:01

Dobra oferta to dalej oferuja ja to zle, chyba nie. Wkoncu to darmowe minuty... Co do rebranding-u to nie jest dokladnie tak jak piszesz. Wg mnie oferty wlasnie beda lepsze i trelefony takze (wystarczy popatrzec na oferty t-mobila np w niemczech i ich telefony) :)

Odpowiedz

7. ~Sławek
0

2009-01-09 20:45:44

Widzieliscie? Era juz piąty miesiąc świętuje swoje urodziny! Żal.pl http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/zawsze_taniej

Odpowiedz

6. ~ZICO
0

2009-01-09 20:00:30

Ludzie! Nie możecie od ERY tyle żądać. Wkrótce czeka ją los Centertela-rebranding. W 2006 roku miał on kosztować lekko 100 mln zł. Nie trudno się domyślić, że w tym roku będzie to jeszcze więcej. PTC, podobnie jak kiedyś Centertel, będzie więc musiała mocno zacisnąć pasa, podnieść ceny telefonów, zabrać lub podrożyć wiele usług itd.itp. bo jak Klaus każe to tak ma być i już! Liczy się tylko zaspokojenie próżności nadętych bufonów z Francji (Centertel), czy Niemiec (PTC)i wprowadzanie swojej marki do nowo przejętych telekomów, a fakt, że to w niczym tym firmom nie pomoże lecz kosztować je to będzie mnóstwo kasy nie ma dla tych bufonów żadnego znaczenia. Przecież nie oni za to zapłacą tylko naiwni klienci, którym wmawiać się będzie, że dzięki rebrandingowi oferty będą super, a naiwni jeszcze wielokrotnie powtarzają i będą powtarzać te bzdury na tym i innych portalach.

Odpowiedz

5. ~
0

2009-01-09 19:42:51

kiedyś była ERAbasket liga w szkołach, to było ciekawe!

Odpowiedz

4. ~dzetex
0

2009-01-09 19:40:33

to prawda kazdy operator wspiera ta akcje. Ale czy prospoleczny hmm, jezeli chodzi akurat o ere to nie bardzo pasuje jednak troche w ubieglym roku zrobili spolecznie, stypendia pracownikow ery dla biednych dzieci no i targi pracy dla studentow takze to zawsze cos

Odpowiedz

3. ~
0

2009-01-09 19:20:27

I to każdy operator czy to Orange czy PLAY czy PLUS czy Era.

Odpowiedz

2. ~kwistas
0

2009-01-09 19:19:56

I co z tego że wspiera co rok wspierają.

Odpowiedz