DAJ CYNK

Era wprowadza usługę Bezpieczny telefon

29.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8103

Ważne 0

0

Telefon uległ zniszczeniu, nie da się go naprawić, został skradziony - co zrobić? Era wprowadza usługę, która oferuje rozszerzoną gwarancję telefonu.

Telefon uległ zniszczeniu, nie da się go naprawić, został skradziony - co zrobić? Era wprowadza usługę, która oferuje rozszerzoną gwarancję telefonu.

Dzięki usłudze Bezpieczny telefon klient będzie mógł wymienić aparat nieprzydatny do użycia z powodu nieprzewidzianych zdarzeń. Usługa gwarantuje klientom natychmiastową pomoc w przypadku:

zniszczenia aparatu niemożliwego do naprawienia - klient może otrzymać nowy aparat w cenie specjalnej od 1 zł,
uszkodzenia mechanicznego karty SIM - natychmiastowa wymiana karty SIM za 1 zł,
naprawy telefonu w przypadku uszkodzeń oprogramowania oraz mechanicznych nieobjętych gwarancją producenta lub po wygaśnięciu gwarancji - klient zapłaci jedynie 10% wartości kosztów naprawy (minimum 35 zł),
zgłoszonej na policji kradzieży telefonu wraz z kartą SIM - klient może kupić nowy telefon od 1 zł oraz otrzyma nową kartę SIM za 1 zł,
nieuprawnionego użycia - w przypadku kradzieży aparatu zwrot kosztów nieuprawnionego użycia na terenie kraju.

Usługa Bezpieczny telefon została przygotowana z myślą o klientach prywatnych, którzy będą podpisywać umowę z siecią Era lub aneks do trwającej już umowy z taryfą Nowa Era, Nowa Jedyna i Era Relaks. W ramach usługi abonenci mają prawo do skorzystania z oferty rozszerzonej gwarancji po 4 miesiącach od aktywacji usługi.

Miesięczny koszt usługi wynosi 5 zł w taryfie Nowa Era 20, 10 zł w taryfach Nowa Era 40, 60, 80 i Nowa Jedyna, 15 zł w taryfach Nowa Era 100, 120, 200 i Era Relaks.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
26. ~M
0

2012-02-27 11:35:17

upadl mi telefon i wymienili mi wyswietlacz za 35 zl bez problemu... jezeli nowy telefon to musial bym zaplacic kase, tyle ile bylo na fakturze wiec nie zgodze sie ze "Ściema i nie prawda, wszystkie ubezpieczenia typu popsułes, zniszczyłes nie uwzgledniają w takim przypadkach niczego." bo mi uwzględnili i nawet nic nie pytali... tyle ze mam problem zeby odebrac telefon bo musi byc wlasciciel...

Odpowiedz

25. ~Ewela
0

2011-08-08 11:52:47

ta oferta to oszustwo powiedzieli co innego a teraz okazuje się że za nowy telefon muszę zapłacić 199 zł.

Odpowiedz

23. ~Patryk
0

2010-05-01 12:38:08

Śmieszne to jest! płać miesięcznie większy abonament i jeszcze 1 zł. za wymianę karty SIM < hahaha >. W Play wymiana karty jest bezpłatna i nie trzeba zwiększać opłat za abonament.

Odpowiedz

22. ~wosq
0

2010-05-01 02:59:19

Czuję się bezpieczniej, bo zmieniłem Tak-Taka, w którym 1 GB danych w telefonie kosztuje ponad 1400 PLN, na PlayFresh, gdzie za 1 GB danych płacę 25 PLN. NIE WEJDZIE KOMORNIK !!!!

Odpowiedz

21. ~Jack
0

2010-04-30 20:06:17

Taniej jest niż u konkurencji więc to się liczy. Taka usługa przy takich kosztach bardzo się opłaca. Małym kosztem zyskujemy dużo.

Odpowiedz

20. ~m
0

2010-04-29 23:09:39

Darkenes kłamiesz jak z nut bo wymiana karty sim kosztuje 30,50 zł brutto niezależnie od taryfy ! Albo tez jest bezpłatna jesli nagle przestała działać i nie została uszkodzona mechanicznie.

Odpowiedz

19. ~wilk100
0

2010-04-29 18:18:22

Ubezpieczenie telefonu w Orange to fikcja? http://wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,88542,5733509,Ubezpieczenie_tel efonu_w_Orange_to_fikcja_.html

Odpowiedz

18. ~nick
0

2010-04-29 17:49:26

Generalnie ceny nie są wysokie. Taniej niż u konkurencji wg mnie opłaca się bo koszta nie duże a możliwości duże. Tak jak piszecie można wyremontować sobie telefon po minimalnych kosztach.

Odpowiedz

17. ~guest
1

2010-04-29 14:00:41

Ja mam tą opcję w orange w abo za 55. Płacę 12,99 miesięcznie. Miałem okazje skorzystać z tej opcji, telefon miał uszkodzenia mechaniczne a i tak naprawili za darmo:) opłaca się:)

Odpowiedz

16. ~madara
1

2010-04-29 13:56:55

jeżeli chodzi o cennik wymiany takich telefonów po kradzieży czy zniszczeniu to ceny odpowiadają cenom taryfy jakiej klient wziął tela oraz długości umowy. czyli jak wziął w NE 40 na 2 lata za 1zł nokię 2700 to może dostać za zł takie telefony jak wtedy były w cenniki za 1zł czyli np LG GD330 itp.. natomiast dopłaty bedą takie jak były w cenniku czyli np. nokia 6303 kosztuje 199zł i za tyle by klient dopłacił itp..

Odpowiedz

15. ~eklerek
1

2010-04-29 13:51:37

To rzeczywiście w Erze jednak sporo taniej. Na pewno masy klientów nie zdobędzie taka usług, ale i znajda się zapobiegliwi. grunt, że istniej taka opcja

Odpowiedz

14. dzi0bas
1

2010-04-29 13:42:24

w orange kosztuje 21zl na miesiac za tel powyzej 1500zl. Wartość tel poza promocja wiec jak to wiadomo nawet tani telefon będzie miał wysoką wartość (n95 miała niedawno wartość taką samą prawie jak n96). najtańsze telefony 9zl miesiecznie.

Odpowiedz

13. forumiak
1

2010-04-29 12:39:57

Świetny pomysł. Kurcze, tylko czemu takiej usługi nie było kilka lat temu, kiedy ukradziono mi telefon? Teraz mam pre-paida, więc nie będę miał okazji skorzystania z usługi, ale zapewne wielu się to przyda.

Odpowiedz

12. ~gotham
1

2010-04-29 12:27:34

@ 11 - tak samo "polskie" zachowanie w UK jak Twoje szukanie haczyków. płacisz co miesiąc więcej, zatem to im rekompensuję w części koszt słuchawki. nie ma żadnego przedłużania umowy

Odpowiedz

11. ~lok
0

2010-04-29 12:21:31

gdzies musi być haczyk, np. ukradli, bierzesz nowy telefon ale umowa biegnie przez 24 miesiace od odebrania nowego telefonu. Inaczej ludzie zaczna kombinowac. btw w uk pare lat temu byly takie usługi dokladnie do 2004, ukradli itp z automatu nowy tel. sie dostawalo. Przyjechała polonia i sieci komorkowe musialu zmienic procedury bo bralismy telefon i zglaszailismy fikcyjne kradzieze. Telefony byly sprzedawne do PL (w uk byly zablokowane).

Odpowiedz