DAJ CYNK

Era: tańsze telefony na 14. urodziny

27.08.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14761

Ważne 0

0

Era 1. września obniży ceny telefonów z okazji swoich 14. urodzin.

Era 1. września obniży ceny telefonów z okazji swoich 14. urodzin.

Na liście "prezentów Ery" znajdą się m.in. LG GT540 Swift za złotówkę w abonamencie 69 zł oraz Nokia C5, LG GM360 Bali, Samsung Avila GPS (S5230G), Sony Ericsson Zylo wszystkie również za złotówkę w abonamencie 49 zł.

Dla swoich obecnych klientów Era przygotowała ceny aparatów niższe nawet o 720 zł, jak w przypadku iPhone 3GS 16GB. Natomiast iPhone 3GS 8GB będzie dostępny w cenie 99 zł w abonamencie za 99 zł zł.

Telefony w ofercie urodzinowej będą dostępne z taryfami rodzinnymi. Dla klientów korzystających z Internetu w telefonie Era udostępnia usługę Internet Non-Stop z czterema pakietami danych od 100 MB do 5 GB po wykorzystaniu, których nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do Internetu.

Źródło tekstu: Era, wł

Komentarze
Zaloguj się
96. ~wro
0

2010-09-21 14:53:58

Tańsze telefony, sieć rodzinna za darmo, w Tak Taku podwójne doładowanie - prezenty urodzinowe całkiem dobre. 94 to raczej nie kwestia parzystych i nieparzystych urodzin, ale tempa zmian. Bo np. w ciągu ostatniego roku taki TT zmienił się nie do poznania, paiet 1000 minut, pakiet internetu bez limitu danych. Co chwilę coś zmieniają, więc prezenty urodzinowe to taka wisienka na torcie.

Odpowiedz

95. ~
0

2010-09-06 22:44:11

@93 widać to w szczególności po cenie iphon''a 4, średnio 2tyś droższym niż w erze.

Odpowiedz

94. ~Pioterk87
0

2010-09-06 15:28:36

Rzeczywiście obrecna oferta urodzinowa to śmiech na sali. Na szczescie mi umowa konczy sie za rok, a na nieparzyste urodziny Era daje ostatnio bardzo ciekawe promocje w abonamencie :)

Odpowiedz

93. ~l
0

2010-09-04 18:49:18

Ja po 11 latach bycia klientem PTC przeniosłem się do P4. Warto - warunki zdecydowanie lepsze.

Odpowiedz

92. ~McSimus
0

2010-09-03 11:04:11

No i porozmawiałem sobie qlturalnie z SUK i ceny Wave-a nie zbiłem (poleciało z punktów Ery Premii) ale za to 20% mniej na abonamencie. Zgodziłem się.

Odpowiedz

91. ~...
0

2010-09-02 21:21:36

pochwalcie sie P4 usersi JAKIE to WAM urodziny robi OP !? Nawet jeżeli to jest ich oferta urodzinowa, to raz na jakiś czas może być słabsza, bo nie czarujmy sie ale era w przekroju czasu ma najlepsze prezenty na urodziny

Odpowiedz

90. ~Janra
0

2010-09-02 20:27:41

Jeżeli obniżenie ceny słuchawek, jest ofertą urodzinową ERY, to trzeba przyznać, że szybko uczą się od PLUSA. Ja też cały czas uczę się umiejętnie wydawać pieniądze, które ciężko zarabiam. Dlatego na początku grudnia 2010 - 5 numerów w ERZE /cała rodzinia/ - zmiana opa. ERA AUT.

Odpowiedz

89. maniu
0

2010-09-01 17:58:04

widział ktoś gdzieś w Erze iPhone 3GS 16GB lub 32 GB? jak z dostępnością w tym tygodniu iPhone4?? -chodzi mi głównie o Kraków! a jeżeli chodzi o urodziny to najgorsze jakie do tej pory były...

Odpowiedz

88. ~
0

2010-09-01 16:20:06

@87 nie myl cennika aneksowego z cennikiem dla dodatkowej nowej aktywacji

Odpowiedz

87. ~BOBAS
0

2010-09-01 15:59:53

Wystarczy dobrze poszukać jest IP 3GS za 99zł dla stałych klientów w umowie na 36 m-c. W umowie na 24m-c kosztuje 299zł

Odpowiedz

86. ~dudus
0

2010-09-01 14:20:40

złodzieje i tyle, jest iphone za 99zł ale przy nowej aktywacji i umowie na 36msc.http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/taryfy/Waru nki_oferty_specjalnej_tansze_telefony_urz_dzenia.pdf

Odpowiedz

85. maniu
0

2010-09-01 13:02:56

ja nie widze iphone za 99zl w abo za 99zl??1!co jest grane? to byl blef?

Odpowiedz

84. maniu
0

2010-09-01 13:00:27

To gdzie te cenniki 0d 1.09 w koncu??? jest ta promocja z obnizonymi cenami czy lipa?

Odpowiedz