DAJ CYNK

Era TakTak: nowe zasady informacji głosowej o niskim saldzie i ważności konta

05.07.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3410

Ważne 0

0

Zgodnie z licznymi sugestiami klientów ulegają zmianie zasady odtwarzania głosowego przypomnienia o niskim stanie konta oraz przed datą ważności konta TakTak.

Zgodnie z licznymi sugestiami klientów ulegają zmianie zasady odtwarzania głosowego przypomnienia o niskim stanie konta oraz przed datą ważności konta TakTak.

Nowe zasady (od 1. lipca):

Przed realizacją każdego połączenia użytkownik TakTak otrzyma głosową informację o niskim stanie konta, gdy saldo konta będzie mniejsze niż 1 zł brutto. Nie będzie odtwarzany komunikat głosowy informujący o dacie ważności konta.

Dotychczasowe zasady (do 30. czerwca):

Przed realizacją każdego połączenia użytkownik Tak Tak otrzymywał głosową informację o:
niskim stanie konta, gdy saldo konta było mniejsze niż 4 zł brutto,
ważności konta, od 10-go dnia przed datą ważności konta na połączenia wychodzące.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
12. ~aaaaaaaa
0

2007-12-03 16:08:00

mam pytno pod jakim nimerem sprawdzacie saldo konte w tak-taku?

Odpowiedz

11. ~ajPOD
0

2005-07-05 19:23:00

w końcu !!! w simplusie tylko 1 smsa przysyłają i wystarczy, a to co się działo w TT i heyah było rozwiązaniem dosłownie dla DEBILI, nie dziwił bym się gdyby takie rozwiązanie było w USA, bo tam zwracanie się do ludzi jak do debili jest normalne, ale u nas ?! Dobry ruch ze strony ery, bo to była rzecz, która tak mnie wkurzała że choćby mieli najlepszą ofertę, nie kupił bym ich startera, przez tego cholernego lektora :PPP

Odpowiedz

10. ~garguś
0

2005-07-05 17:03:00

hehehe, zawsze wspolczulem tym co maja taktaka. ja mam POPa i nic nie zakloca mojego spokoju!:-) bardzo dobre jest tez w POPie to ze za kazdym razem jak dzwonie to po rozmowie przychodzi stan konta i ile kosztowala mnie ta rozmowa!!

Odpowiedz

9. ~neomod
0

2005-07-05 15:51:00

No w końcu, ale nie zabardzo się postarali. Po co zostawili ten komunikat o malym saldzie. Przecież jak dzwonie to raczej wiem ile mam na koncie. Już lepszy byłby ten komunikat że kończy sie okres na polączenia wychodzące, a najlepiej żadnego komunikatu.

Odpowiedz

8. ~WitekT
0

2005-07-05 15:22:00

Hotman: jakbyś doczytał tamtego newsa to byś zauważył, że nie można już aktywować pewnych rzeczy za pomocą SMS-a, a nie IVR czy itaktak... :)

Odpowiedz

7. ~Hotman
0

2005-07-05 15:12:00

Coś mi sie nie chce w to wierzyć. Był też news że zmienia się obsługa konta pod 9797 że niby nie bedzie mozna juz przez ten numer aktywowac roamingu i innych a jak dzwonie pod ten numer to wszystko jest bez zmian.

Odpowiedz

6. ~Th0mas
0

2005-07-05 15:09:00

A w POPie w ogóle nie przpominają (poza SMSem) i jest git :]

Odpowiedz

5. ~Poriot
0

2005-07-05 15:00:00

Doczekaliśmy się :D

Odpowiedz

4. ~Konrad
0

2005-07-05 14:35:00

brawo dla ERY :D

Odpowiedz

3. ~piotrek
0

2005-07-05 12:28:00

wlasnie w tej sprawie (denerwujacego komunikatu) pisalem kiedys do ery. Wychodzi na to ze troche mnie posluchali:) Chociaz ja bylem za usunieciem tego komunikatu,a raczej za tym,aby klient sam mial mozliwosc zdecydowania czy chce tego typu informacje otrzymywac czy nie.

Odpowiedz

2. ~wos
0

2005-07-05 12:26:00

Pisałem o tym do BOK-u Ery już chyba ze dwa lata temu....NARESZCIE :)

Odpowiedz