DAJ CYNK

Era przedłużyła pakiet wiadomości w TakTak Hot

31.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4558

Ważne 0

0

Era przedłużyła, do odwołania, obowiązywanie promocyjnego pakietu SMS-ów i MMS-ów za 6 zł w ofercie TakTak Hot.

Era przedłużyła, do odwołania, obowiązywanie promocyjnego pakietu SMS-ów i MMS-ów za 6 zł w ofercie TakTak Hot.

Pakiet SMS-y i MMS-y za Grosze można aktywować wysyłając Ekspresowy kod *123*1*1# W ramach pakietu klient otrzymuje 600 wiadomości SMS wymiennych na 100 wiadomości MMS, do wykorzystania w sieci Era.

Po złożeniu zlecenia pakiet jest udostępniony użytkownikowi, a wskazana kwota automatycznie pobierana z jego konta (6 zł). Jednorazowo można korzystać z jednego pakietu, który jest ważny przez 30 kolejnych dni od chwili dodania go do konta.

Pakiety SMS-y i MMS-y za Grosze dostępne są również we wszystkich innych taryfach Tak Taka (Nowy Tak Tak, Taryfa Happy) oraz w ofercie Tak Tak Fon.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
39. Lorrine
0

2010-04-19 21:50:01

Mi też by było przykro :) to jedna z fajniejszych ofert w danym momnecie. Zwłaszcza o promocje na mms''y jakoś ciężko - nie przyjęły się chyba do końca. Ja tam wysyłam jak głupia :)

Odpowiedz

38. pablo_79
0

2010-04-15 13:16:26

Hot się powoli rozrasta. Nie wyobrażam sobie, by mieli wycofać smsy i mmsy za grosze w sieci.

Odpowiedz

37. Lorrine
0

2010-04-08 17:49:39

:) dobrze, ze są wymienialne, ja akurat trochę tych mms''ów wysyłam jednak. Może pakiet już nie będzie wycofywany :P ja tam bym nie miała nic przeciwko.

Odpowiedz

36. tomaj
0

2010-04-07 15:29:34

600smsów/100 mmsów to dużo. Nie wiedziałem nawet, że jest jakiś ograniczony czas obowiązywania pakietu. Przedłużenie to tylko formalność.

Odpowiedz

35. Lorrine
0

2010-04-03 16:49:39

Przy tym i przy cenie 3gr/min z numerków za grosze w zasadzie więcej mi do szczęścia nie potrzeba :) Mam nadzieje, że pakiet zostanie na dłużej - z tego co Was czytam można się spodziewać, że nie zostanie prędko wycofany.

Odpowiedz

34. biotyt
1

2010-04-02 13:36:44

ksawi: Mylisz się, konkurencja ma jeszcze lepszą ofertę. W Orange POP istnieje MultiPOP czyli pakiet minut wymiennych na SMS-y i MMS-y (30min/600SMS/120MMS). Dodatkowo można go wykupować wielokrotnie, jednostki sumują się, a termin wydłuża o 30 dni czego w Tak Taku nie zrobisz :P Tak Tak jest obecnie jedną z najgorszych ofert na rynku.

Odpowiedz

33. ~
0

2010-04-01 21:25:50

Przedłużyli do odwołania, czyli pakiet sms/mms wchodzi na stałe do HOT. Raczej nie wycofają go, jeśli w jego miejsce nie będzie lepszej oferty.

Odpowiedz

32. ~ksawi
1

2010-04-01 17:45:55

To jest niewątpliwy plus tego pakietu. Właśnie to że można wymieniać je na mmsy. Tego nie ma w konkurencyjnych pakietach tego typu (np. Orange). Może i wejdzie na stałe jeszcze lepiej.

Odpowiedz

31. ~
-1

2010-04-01 16:16:13

Pakiet fajny, zwłaszcza dlatego, że smsy można wymieniać na mmsy.

Odpowiedz

30. forumiak
0

2010-04-01 14:13:33

Też korzystam z HOT, w sumie to nawet nie wiedziałem, że ten bonus był terminowy, ale skoro pozostaje na stałe to tylko się cieszyć.

Odpowiedz

29. s1k0r3k
1

2010-04-01 14:09:31

18 fanboyu w3, do wszystkich numerów do których potrzebuję, mogę się dodzwonić i jeszcze od półtora roku nie zablokowali mi możliwości dzwonienia do żadnego numeru. Jeszcze jakieś zarzuty zazdrośniku?

Odpowiedz

28. ~Adi
-1

2010-04-01 09:51:57

Też pewnie prawda jest to dobrze niech będzie. Ale to nie pierwsza przedłużona oferta w Erze, nie ma co narzekać.

Odpowiedz