DAJ CYNK

Era przedłuża podwójne doładowanie

09.02.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4814

Ważne 0

0

PTC przedłużyła promocję podwójnych doładowań swoich prepaidów do 28. lutego.

PTC przedłużyła promocję podwójnych doładowań swoich prepaidów do 28. lutego.

Szerzej o podwójnym doładowaniu w TakTaku i Heyah pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
59. forumiak
0

2011-02-14 13:04:16

54 - ładuj, warto, a wydaje mi się z takich promocji korzysta wiele osób. Przynajmniej wśród moich znajomych tak jest. Podwójne doładowanie Tak-taka jest po prostu opłacalne.

Odpowiedz

58. tespos
0

2011-02-13 15:05:10

@57 - bezterminowy okres tzn. kasa z podwójnego doładowania w TT ważna jest tak długo, jak ważne jest konto.

Odpowiedz

57. niutas
0

2011-02-11 21:10:22

Bezterminowy okres ważności oraz to że bonus jest na wszystko i do wszystkich czyni z niej naprawdę bardzo oryginalną i bardzo opłacalną ofertą. Inni nie dają tak korzystanie i tak dużo.

Odpowiedz

56. forumiak
0

2011-02-11 12:25:05

48 - wskazałeś najbardziej opłacalną formę skorzystania z promocji podwójnego doładowania, a w praktyce, zawsze się opłaca z niej skorzystać. Nawet jeśli doładujesz dwa razy po 25 zł to masz dodatkowe 75 zł na koncie + jeszcze 10% do wartości doładowań i 2 miesiące dodatkowej aktywności konta. Oczywiście najwięcej z podwójnego można wyciągnąć przy najwyższych doładowaniach.

Odpowiedz

55. ~
0

2011-02-11 11:33:36

A ja stale analizuję moje billingi i przy moim profilu dzwonienia wynika z tego jednoznacznie, że kombinacja Sim+ (darmowy numer + połączenia do innych w Plusie) z TakTak-iem (taryfa Happy) opłacają mi się bardziej niż Play Fresh - nawet z tym ich 100 za 30.

Odpowiedz

54. ~
0

2011-02-11 10:59:25

O kurczę, czyżby na mnie czekali? Waham się czy ładować... Widać mało ludzi już z tego korzysta.

Odpowiedz

53. aszbi
0

2011-02-10 20:46:47

Znowu niektórym coś nie pasuje:) ciekawe czy w ogóle mają to sieć ? czy tylko gadają co mieli albo czego nie mają. Albo może dostają 10% tylko po sieci i zazdroszczą. Czy podwójne doładowanie to skarbonka czy też nie to raz nie trzeba z niej korzystać i ładować konta jak to instrukcja mówi, dwa jest to najlepsza oferta typu dostania bonusowych środków na konto. Na wszystko i do wszystkich w dodatki bezterminowo.

Odpowiedz

52. ~hello
0

2011-02-10 14:56:01

@51 przedłużyli, bo zmienili strategię TT tak, by pozyskiwać klientów od początku tego roku, a podwójne doładowanie jest tego prepaida najsilniejszą stroną.

Odpowiedz

51. tespos
0

2011-02-10 14:33:20

@37 - a może przedłużyli, bo tak dobrze się sprzedawała? :) @48 - opłacalność to pojęcie bardzo względne. Ja doładowałem za 25+50 zł i nie uważam, żeby mi się to nie opłacało.

Odpowiedz

50. ~...
0

2011-02-10 12:59:33

@49 Celnie i rzeczowo, ale poza garstką userów telepolis nikt tego nie zapamiętał/zapamięta- niestety.

Odpowiedz

49. ~
-1

2011-02-10 12:52:38

Forumniak zawsze ładowałeś hurtem liczyłeś ulamki grosza jak jojo a teraz ładujesz najgorszym systemem. Dziwne. Cały sens bytu w tt to mocne podwojenia choćby dlatego że 0,8zł jest do play. Pamiętam te czasy z taką stawka do wszystkich, raport czasem to był strach ile zjadło z konta po długiej rozmowie. Era jednostki jak by zreformowali to było by dużo lepiej, te kolejność wykorzystywania środów.

Odpowiedz

48. ~olek
0

2011-02-10 12:26:07

Podwójne doładowanie praktycznie opłaca tylko wtedy, jeżeli doładowujemy 25 + 150 z internetu. Doładowania reklamowane bywają faktycznie dwa razy w roku. Czasami zdarzają się takie "ciche" jak np. na przełomie listopada i grudnia 2010r. Koszty wszystkich usług spadają o połowę. Mając TakTak HOT daje to 15gr/min. Dodając koszt bonusa za 50 gr. nazbiera się trochę EJ. Internet bez limitu za 4,50 zł. Przez 7 miesięcy kosztuje to około 25 zł./miesiąc. odejmując bonusa i internet zostaje około 20 zł.na rozmowy. Pomijając PLAY i innych drogich (na 500 adresów mam tylko dwa do PLAY) mamy do pozostałych 130 minut. Mam też PLAY FRESH, ale używam do stacjonarnych bo mam po 5 gr./min. w pakietach po 100 min. Niestety trzeba kupić telefon za normalną cenę, a nie za złotówkę. Przyjmując, że dwa razy w ciągu roku doładujemy (25 + 150), to łącznie z zakupem telefony kosztuje nas to i tak dwa razy taniej niż abonament z telefonem. Jest to bardzo dobra oferta dla małego biznesu gdzie ma się parę telefonów. Każdy można zarejestrować na firmę i wszystko (doładowania, telefony, akcesoria) kupować na fakturę i wrzucać w koszty.

Odpowiedz

47. ~jeleń
0

2011-02-10 12:21:06

a ja za 25+150 mam na koncie 1736,45zł

Odpowiedz

46. forumiak
0

2011-02-10 12:04:05

Z tego podwójnego już skorzystałem, doładowałem 2 razy po 25 zł. Fajnie, że przedłużyli - więcej ludzi skorzysta z bonusu Tak-taka.

Odpowiedz

45. ~
-1

2011-02-10 02:14:17

Przecież te 175zł daje ważność 7 miesięcy. Promocje są spokojnie raz na pół roku i co tyle wystarczy ładować. Mnie to nie interesuje ale to nie jest złe jak ktoś to wydaje. Dla ciebie i jojo to złe bo za 5zł byście chcieli rok gadać. Dla mnie ceny są dobre więc co mnie obchodzi że ktoś ma drogo albo że ładuje podwójnie. I nie obchodzi mnie też że do play jest prawie 1zł u innych.

Odpowiedz