DAJ CYNK

Era: pakiet nowych usług w ofertach na kartę

18.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8995

Ważne 0

0

W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego, która wejdzie w życie 19. lipca 2010 roku Era dokonała szeregu zmian w regulaminach ofert na kartę.

W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego, która wejdzie w życie 19. lipca 2010 roku Era dokonała szeregu zmian w regulaminach ofert na kartę.

Zmiany w regulaminach, które wejdą w życie 19. lipca dotyczą przede wszystkim dostępności od usług telekomunikacyjnych dostępnych do tej pory jedynie dla użytkowników taryf postpaid.

Dodane zostały następujące usługi bilingowe: Podstawowy wykaz usług kosztująca 5 zł miesięcznie (opcja cykliczna), Jednorazowy podstawowy wykaz usług (5 zł), Rachunek szczegółowy 10 zł (opcja cykliczna) i Jednorazowy rachunek szczegółowy (10 zł za każdy wyszczególniony miesiąc).

Na zasadach takich jak do tej pory w abonamentach zaczynają działać usługi: Zawieszanie połączenia, Połączenia konferencyjne i Oczekiwanie na połączenie.

Przy okazji zmian, w regulaminie doładowań systemu blueconnect starter i Tak Tak pojawił się nowy przedział kwotowy doładowań - od 10 do 24 zł, przedłużający ważność konta na połączenia wychodzące od 7 dni i o jeden miesiąc na odbieranie połączeń.

Powyższe zmiany będą miały od 19. lipca zastosowanie do wszystkich umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych przedpłaconych w systemie Tak Tak i blueconnect starter zawartych z PTC (nie dotyczy to umów zawartych w ramach ofert Tak Tak Fon i Era Mix).

Szczegółowy wykaz zmian i komplet regulaminów znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Era, wł

Komentarze
Zaloguj się
61. Lorrine
0

2010-07-18 15:56:18

:-D dzięki! nie wiedziałam o tej usłudze. Tyle czasu jestem w TT a jak widać można mnie jeszcze zaskoczyć. Na pewno wiele jeszcze nie wiem. heh ;)

Odpowiedz

60. pablo_79
0

2010-07-14 16:02:17

@59, możesz przecież monitorować ruch ze swojej komórki na itaktaku.

Odpowiedz

59. Lorrine
0

2010-07-12 16:07:26

Mi by się w zasadzie takie bilingi raz na jakiś czas przydały :-) niby człowiek mając prepaida lepiej kontroluje swoje wydatki, ale właśnie dzisiaj niestety przeżyłam lekki szok po odkryciu, że wydzwoniłam już tak dużo. Muszę przestać ględzić ze znajomymi tyle :)

Odpowiedz

58. Semnom
0

2010-07-08 16:46:20

W Heyah mam podobnie, ale z reguły wykorzystuję kasę przed upłynięciem ważności konta. No chyba, że jest podwójne;)

Odpowiedz

57. ~
0

2010-07-08 15:50:49

A jeśli korzysta na co dzień, potrzebuje środków na koncie czyli doładowuje, co przedłuża termin ważności konta. Dla mnie 50zł na 3 miesiące jest optymalne, i tak te pieniądze wykorzystuję w 2 miechy. W TT, jesli się doładowuje, to zawsze jest to zabezpieczenie - kilka miesiecy naprzód ważność konta, bo terminy się sumują do roku.

Odpowiedz

56. Semnom
0

2010-07-08 01:01:25

Roczna ważność konta jest dobrym zabezpieczeniem, ale nie oszukujmy się: kto korzystając na co dzień z telefonu doładowuje raz na rok?

Odpowiedz

55. ~damian
0

2010-07-06 20:50:39

Zmiany w zakresie przedłużania terminów ważności to plus. W Playu jest rok ważności od każdego doładowania, w Tak Taku i Heyah tez można mieć roczną ważnosć konta. To dwie najlepsze pod tym względem oferty, z których prepaidy PTC są bardziej nastawione na tych, którzy z telefonu na co dzień korzystają.

Odpowiedz

54. Semnom
0

2010-06-30 01:12:16

6 mies. na 150zł nawet gdy jest podwójne jest dla mnie w sam raz- wychodzi średnio 50zł mies.

Odpowiedz

53. Lorrine
0

2010-06-28 20:56:42

Cóż, może zostaną wydłużone :-) Ja robię podobnie. Przeważnie podwajam największy nominał doładowania i mam święty spokój na dłuuugo. Kompletnie nie myślę o wydzwanianej kasie czy terminie wówczas.

Odpowiedz

52. Semnom
0

2010-06-28 19:37:27

No ciekawe co tam wymyślą, chociaż osobiście i tak wybieram 50 zł lub 150 gdy jest podwójne i wtedy gadam spokojnie przez 6 mies.

Odpowiedz

51. pablo_79
0

2010-06-28 16:39:48

Heyah od sierpnia ma wprowadzić nowe terminy ważności dla niższych doładowań, pewnie wtedy nastąpią również zmiany w TT.

Odpowiedz

50. Lorrine
0

2010-06-26 16:22:56

Zmieny w terminach, ale zdecydowanie na plus. Zawsze podobało mi się to, że one się kumulują a nie na siebie nakładają. Można doładowywać kiedykolwiek, nie trzeba czekać na odpowiedni moment :)

Odpowiedz

49. ~ZICO
0

2010-06-25 13:34:08

#40: Dobrze, że napisałeś w seicento, bo np. TICO jest w wersji z klimatyzacją i automatyczną skrzynią biegów. No i pewnie mało kto o tym wie.

Odpowiedz

48. pablo_79
0

2010-06-24 18:53:01

"Przy okazji zmian, w regulaminie doładowań systemu blueconnect starter i Tak Tak pojawił się nowy przedział kwotowy doładowań - od 10 do 24 zł, przedłużający ważność konta na połączenia wychodzące od 7 dni i o jeden miesiąc na odbieranie połączeń.", czyli doładowanie TT niższą kwotą będzie przedłużać ważność konta o tydzień, a żeby mieć konto ważne na miesiąc do przodu, będzie można TT ładować kwotą mniejszą, niż obecne 25zł. Czyli małe zmiany w zakresie przedłużania terminów ważności konta.

Odpowiedz

47. ~
0

2010-06-22 21:58:02

@45: Poważnie? :-)

Odpowiedz