DAJ CYNK

Era Omnix - łatwiejszy dostęp do Serwisów

30.06.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11

Ważne 0

0

Użytkownicy sieci Era mogą od dzisiaj korzystać z aplikacji, pozwalających na szybki dostęp do ulubionych serwisów: na strony WAP serwisu Era Omnix, do serwisów głosowych oraz do serwisów SIMextra na karcie SIM.

Użytkownicy sieci Era mogą od dzisiaj korzystać z aplikacji, pozwalających na szybki dostęp do ulubionych serwisów: na strony WAP serwisu Era Omnix, do serwisów głosowych oraz do serwisów SIMextra na karcie SIM. Zaletami aplikacji są prosta i szybka instalacja na telefonie użytkownika, łatwa nawigacja po menu, szybkie przełączanie pomiędzy aplikacją, a stronami WAP.

Aplikacje są udostępnione w dwóch wersjach:
w wersji podstawowej, umożliwiającej wejście do menu SIMextra, do serwisów Szukaj blisko, Dzwonki, Tapety, Video, Wyślij MMS, Gry na stronach WAP w Era Omnix i do serwisów głosowych (Pocztówki dźwiękowe, Powitania, Horoskop, Biuro Numerów, Dowcipy, E-mail na głos)
w tzw. wersji rozrywkowej, z szybkim dostępem do gier, dzwonków, muzyki, powitań, MMS-ów i menu SIMextra, a także do menu "Omnix dziś", zawierającego Kalendarium, Imieniny, Cytat dnia, Poradę dnia, Drink dnia i Horoskop na dziś i inne.

Aplikację mogą ściągnąć z WAP i zainstalować użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Symbian, aktywowanych w sieci Era (Nokia 3650 /7650 /3660 /6600 /6620 /7610 /N-Gage, Siemens SX1, Sony-Ericsson P800 /P900).

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się