DAJ CYNK

Era o ofercie świątecznej

07.11.2008

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15809

Ważne 0

0

Z myślą o świątecznych i noworocznych podróżach, Era zaproponuje swoim klientom m.in. telefony z nawigacją.

Z myślą o świątecznych i noworocznych podróżach, Era zaproponuje swoim klientom m.in. telefony z nawigacją:
Sony Ericsson C702i, do kupienia w abonamencie już za 45 zł Nokię 6650 - w abonamencie już za 65 zł.

Sony-Ericsson C702 - posiada Mapy GoogleTM, a dodatkowo aplikację NaviExpert, (z bezpłatną licencją na 6 miesięcy), informującą m.in. o radarach i korkach.
Nokia 6650 T-Mobile - telefon dostępny jest tylko w sieci Era - posiada aplikację Nokia Maps (z bezpłatną licencją na 3 miesiące), która zapewnia dodatkowo m.in. nawigowanie głosowe, opisy ciekawych miejsc, informacje o punktach usługowych.

W ofercie gwiazdkowej przedłużona zostanie również promocja "Zawsze taniej z najbliższymi" oraz "Telefoniczna okazja". W "Zawsze taniej z najbliższymi" klient będzie mógł otrzymać dodatkowo numer stacjonarny na 5 miesięcy w prezencie oraz 1200 minut na połączenia z numeru stacjonarnego do Ery i na wszystkie numery stacjonarne. Aby aktywować usługę Era Numer Stacjonarny wystarczy zadzwonić z telefonu domowego pod numer 602 900. Jeśli klient będzie chciał skorzystać z usługi po okresie promocyjnym, cena za abonament wyniesie tylko 5 zł, a cena połączeń z domu na numery stacjonarne tylko 20 gr za minutę.

Oferta świąteczna wsparta zostanie kampanią reklamową od 12 listopada.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się