DAJ CYNK

Era Internet Stacjonarny z rabatem

23.07.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9

Ważne 0

0

Od 27 lipca Era wprowadza do Super Zestawu promocję, w której abonent otrzyma 25% upust na usługę Era Internet Stacjonarny, jeżeli będzie posiadał aktywny telefon komórkowy w sieci Era.

Od 27 lipca Era wprowadza do Super Zestawu promocję, w której abonent otrzyma 25% upust na usługę Era Internet Stacjonarny, jeżeli będzie posiadał aktywny telefon komórkowy w sieci Era. Powiększając zestaw o telefon stacjonarny na Linii TP - Era linia domowa - upust zostanie powiększony do 50%.wartości abonamentu za Internet

Promocja "Zmień Internet Stacjonarny" jest nową propozycją dla klientów indywidualnych świadczoną w oparciu o usługę Era Internet Stacjonarny. W jej ramach będzie dostępnych sześć opcji prędkości łącza od 512 kb/s do 20 Mb/s z czterema wielkościami abonamentu. Dodatkowo przy zawarciu umowy na 36 miesięcy klient otrzyma zestaw TV na kartę za złotówkę.

Prędkość 512 kb/s 1 Mb/s 2 Mb/s 6 Mb/s 10 Mb/s 20 Mb/s
Abonament 49 zł 59 zł 69 zł 79 zł


Era Linia Stacjonarna 35 to nowa promocja usługi Era Linia Stacjonarna, w której klienci w abonamencie za 35 złotych otrzymują 60 minut do wykorzystania na numery stacjonarne i w sieci Era.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się