DAJ CYNK

Era Fun - nowa oferta Mix

12.01.2006

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13117

Ważne 0

0

Na dzisiejszej konferencji Era zaprezentowała nową ofertę Mix.

Na dzisiejszej konferencji Era zaprezentowała nową ofertę Mix.

Oferta obowiązuje w sieci Era od dnia 16.01.2006, zastępując obecną ofertą Era Classic Mix.
Hasło oferty: Funtastyczna Oferta.

Minuta połączenia do wszystkich operatorów wynosi 70 gr brutto.
Za SMS zapłacimy 20 gr brutto, a za MMS - 40 gr brutto.

Era Fun jest oferta terminową, umową podpisywana jest na 24 misiące. Telefony dostępne będą od 1 pln. Nie będzie oplaty aktywacyjnej, brak będzie też rachunków, zasilenie konta tylko przez doładowania.

Klient musi utrzymać aktywne połączenia wychodzące przez cały okres trwania umowy.
Czasy doladowania kumulują sie aż do 12 miesięcy(np. zasilenie 2x zdrapką miesięczna daje 2 miesiące ważności konta).

Wg najnowszych badań Ery, przewiduje sie ze w ciagu najbliższych 6 miesięcy na polskim rynku 3 mln klientów kupi telefon komórkowy.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
68. kamet
0

2006-01-17 21:48:33

To jak z tymi Erajednostkami? Wie ktoś już???

Odpowiedz

67. ~~~~~~~
0

2006-01-17 19:46:13

kamet tu nie chodzi o sms-y po 1grosz tylko po 18gr a w Fun 20Gr!!!!!!!!!!! Zresztą w mix plusie jest poprostu taniej, sa fajniejsze fony bo jak narazie w fun to same gówna np SE J210i-69złEra a MixPlus 1zł I co widać różnicę +) POZDRAWIAM!!!

Odpowiedz

66. ~PL-PLUS
0

2006-01-17 19:40:14

Oferta fajna, ale telefony w niej to kicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W MixPlusie telefonów jest duuuży wybór!

Odpowiedz

65. ~BooB
0

2006-01-17 18:58:56

Trzeba doładowywać kiedy chcesz ważne zebyś miał aktywne połączenie wychodzące.Na miesiąc najtańsza karta to 20 zł no i miesiac na wychodzące wiec jak np: za 100 zł doładowanie ejst na 4 mieszki to lepiej kupic sobie pięć kart za 20 zł to bedzie też 100 zeta a bedzie wychodzące na 5 mieszków :D BO LICZY SIę INTELIGENCJA

Odpowiedz

64. ~:)
0

2006-01-15 14:31:52

Najlepsiejszy myx jest w oryndż dawniej ydey(podobało mi się to żę przychodziły rachunki a nie musiałeśsie wlec do kiosku albo do salonu aby doładować) ale telefoniki są tam drogie i dlatego mam myxplusa

Odpowiedz

63. ~Mateusz
0

2006-01-15 09:32:34

A co z telefonami?? Czy era cos ciekawego zaproponuje??

Odpowiedz

62. kamet
0

2006-01-14 14:24:09

Yyyy... żebyście się tak MIX PLUSOWQICZE nie zagalopowali, bo z tego co wiem smsy po 1gr w pakietach są dostępne do 31 stycznia, ale bym się śmiał jakby nie przedłużyli tej promocji! :D Już dochodziły do mnie słuchy, że nie przedłużą teJ promocji !

Odpowiedz

61. ~:D
0

2006-01-14 13:38:06

MIXplus jest lepszy :p a sms tańszy aż o 2gr w nim niż w erze :):)

Odpowiedz

60. ~:D
0

2006-01-14 13:35:46

Jaka kopia Plusa wiadomo to era ona lubi kopiować hahaha!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro +)

Odpowiedz

59. ~
0

2006-01-13 18:54:29

Ponawiam swoje pytanie, niech wypowiadający się na temat tych ofert wskażą coś lepszego narynku, tylko proszę o sensowne wypowiedzi dojrzałych ludzi, a nie id...ów, którzy chcą telefonem przedłużyć swą męskość

Odpowiedz

58. ~aczkolwiek
0

2006-01-13 15:17:15

No jeśli faktycznie by tak było to będzie to rewelacja :)

Odpowiedz

57. WitekT
0

2006-01-13 00:54:22

sympatyczny: a czemu miałbym zjeść? ;) To niezdrowe, jeszcze bym w szpitalu wylądował i kto by Wam gdybał i zmuszał Was do konstruktywnego myślenia nad przyszłymi wydarzeniami na rynku? ;) Co do Era Fun - ja tam przewiduję (ale na logikę, nie z jakiś tajnych informacji, które mam) Erajednostki - że będą jak w TT. :)

Odpowiedz

56. makabras
0

2006-01-13 00:33:56

nie chodzi o jedzenie kapelusza tylko o to ze era musi teraz zakonczyc promocje swiateczna i wycofac takataka zeby osiagnac te 40% sprzedazy w mixie! ktos kto malo placi i potrzebuje telefonu wybierze raczej komfort za 20 zl/ miesiac niz tego mixa (przynajmniej ja bym tak zrobil) a ten co nie potrzebuje telefonu to bierze TT, zamiast cyro i slaby telefon na 2 lata

Odpowiedz

55. ~
0

2006-01-13 00:09:15

Chyba nie musi jesc ;-P Z tego co czytam wiekszosc z tego co napisal sie potwierdzila. Moze Twoje oczekiwania byly zbyt duze? Jedyne czego nie ma to o TT, ale podobno cos w TT bedzie...

Odpowiedz

54. sympatyczny
0

2006-01-12 23:52:57

czy Witek zje swoj kapelusz?

Odpowiedz