DAJ CYNK

Era: cennik taryf Pakiet Biznes

13.01.2006

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5439

Ważne 0

0

Od 16. stycznie do oferty Ery wchodzą taryfy Pakiet Biznes.

Od 16. stycznie do oferty Ery wchodzą taryfy Pakiet Biznes.







W dziale Promocje dostępny jest regulamin oferty Migracja na taryfy Pakiet Biznes.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. WitekT
0

2006-01-15 18:52:20

cenzura stop: wiesz, możesz nazwać mnie jak chcesz, zwyzywać i zmieszać z błotem. Ale jeżeli twierdzisz, ze my tu wprowadzamy jakąś cenzurę, to tego nie jestem w stanie puścić płazem. Bardzo przepraszam wszystkich urażonych moją reakcją, ale jeżeli ktoś wysuwa takie twierdzenia w moim kierunku NIE SPRAWDZIWSZY do czego służy link "więcej opinii", to na inną moją reakcję liczyć nie może.

Odpowiedz

33. ~cenzura stop
0

2006-01-15 17:34:42

na stronie glownej sa 32 opinie do tego postu a na ctronie docelowej 20.hmmm cenzura ??? nie ladnie :((( a tak lubilem ta stronke...

Odpowiedz

32. WitekT
0

2006-01-15 12:06:13

Szalony: ale znajdź jakieś narzędzie SENSOWNIE konwertujące PDF do HTML z tabelkami. Znane mi programy robią albo totalny śmietnik w kodzie, albo konwertują tabelki do obrazków. Kiedy się da i nie ma śwmietnika - wstawiamy. No ale tu był taki śmietnik, że szkoda gadać...

Odpowiedz

31. ~esox
0

2006-01-15 10:22:20

a tak poważnie to moim zdaniem to jest najlepsza oferta dla ludzi którzy duzo korzystaja z tel zastanawiałem sie nad Orange dla Firm ale poprostu mi sie to nie opłaca, nie mówiac o cenach za połaczenie, sms, o roamingu.... czasami tarfy dla rynku biznesowego to paradoks!!!!! Nie mówie tu o najniższych taryfach dla rynku masowego... a nie mówie tu o ofertach specjalnych i utrzymaniowych.... tylko o podstawowej ofercie

Odpowiedz

30. ~esox
0

2006-01-15 10:16:12

taka ofertę to ja mam juz dawno.... gdzie w Orange w ofercie Jedna Idea.... i to za 200zł brutto....

Odpowiedz

29. ~Szalony
0

2006-01-15 08:57:13

Panie Witku :) już tak zrobiliście i jak najbardziej to dobrze otóż - zamiast tych tabel w oknach/javascript sam tekst cennikowy :-)

Odpowiedz

28. WitekT
0

2006-01-15 00:08:51

Poza tym PDFa niestety nie mogliśmy dać z przyczyn niezależnych od nas - uwierzcie, ale nie pytajcie dlaczego. Po prostu nie mogliśmy. :)

Odpowiedz

27. WitekT
0

2006-01-15 00:08:07

A jakiego masz Pocketa? Bo ja na Dell Axim x30 czytam bez problemów. ;)

Odpowiedz

26. ~PDAowiec
0

2006-01-15 00:01:21

zlikwidyjcie te obrazki bo na pocketcie nie mozna czytac,tylko pdf

Odpowiedz

25. ~Paddy
0

2006-01-14 19:05:43

Panowie jak odtworzyc te male obrazki gdzie sa cennki zeby mozna bylo cos przeczytac mam mozile i probowalem w operze. Mam apel dawajcie takie rzeczy w pdf wtedy mozna poczytac normlanie.

Odpowiedz

24. Szalony
0

2006-01-14 16:36:40

Oj moj blad :/ sorry za dubla ale zmylilo mnie to "wiecej komentarzy" - sugeruje by komentarze byly na jednej stronie - zbedne to jest -"wiecej komentarzy" a co do obrazkow zdjec w javascript/windows to moze pod obrazkiem umieszczac link bezposredni do niego bo czasami sprzet mobilny ma klopoty z takimi oknami w javascript ! To taki male moje uwagi :]

Odpowiedz

23. Szalony
0

2006-01-14 16:30:46

Faktycznie nie zauwazylem tabeli 5 ;) widac ze era chce zdzierac na gprs !!! Tylko jakis desperat - takich cen i pakietow gprs bedzie uzywal !!! Pewnie po prostu Era ma podejscie takie by maxymalnie obrobic tych co malo-prawie wogole gprs nie uzywaja a dla tych co duzo gprsuja pozostaje Blueconnect-tylko nie rozumiem tej polityki ze jest on tylko z cyrografem i nie chce Era do taryf jako uslugi dodatkowej go dodac !!!

Odpowiedz

22. Szalony
0

2006-01-14 16:29:31

Faktycznie nie zauwazylem tabeli 5 ;) widac ze era chce zdzierac na gprs !!! Tylko jakis desperat - takich cen i pakietow gprs bedzie uzywal !!! Pewnie po prostu Era ma podejscie takie by maxymalnie obrobic tych co malo-prawie wogole gprs nie uzywaja a dla tych co duzo gprsuja pozostaje Blueconnect-tylko nie rozumiem tej polityki ze jest on tylko z cyrografem i nie chce Era do taryf jako uslugi dodatkowej go dodac !!!

Odpowiedz

21. ~wlo
0

2006-01-14 15:06:35

Rewelacji nie ma faktycznie, ale do Max Profit można porównywać... Nie postraszyli Plusa za bardzo. I szkoda - ja bym na tym zyskał, a tak musze czekać na większe straszenie ;-)

Odpowiedz

20. ~Paweł
0

2006-01-14 13:19:59

Nie ma co porównywac do MaxProfitu. Plus ma zdecydowanie lepsza oferte. Natomiast Orange.... BUUUUUUUU! Najgorsza!

Odpowiedz