DAJ CYNK

Elżbieta Wójcik dołączy do Zarządu T-Mobile Polska

25.09.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5238

Ważne 3

4

1 grudnia 2015 roku Elżbieta Wójcik obejmie stanowisko członka zarządu T-Mobile Polska, jako dyrektor ds. rynku prywatnego.

1 grudnia 2015 roku Elżbieta Wójcik obejmie stanowisko członka zarządu T-Mobile Polska, jako dyrektor ds. rynku prywatnego.

Elżbieta Wójcik będzie odpowiadała za wyznaczanie i realizację celów strategicznych w obszarach marketingu, sprzedaży oraz obsługi klientów rynku prywatnego, jak również za komunikację i pozycjonowanie marek. Igor Matejov, który od początku roku tymczasowo zarządzał tym obszarem, pozostaje członkiem zarządu T-Mobile, jako dyrektor ds. rynku biznesowego.

Elżbieta Wójcik ma bogate, kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu, zarządzania, sprzedaży i marketingu. Obecnie jest wiceprezesem Avivy, jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce, gdzie od 2008 roku odpowiada za biznes direct (sprzedaż przez telefon i Internet), a także za działania marketingowe grupy i pozycjonowanie marki (od roku 2012). Uczestniczyła we wdrażaniu strategii cyfryzacji biznesu w grupie Aviva na poziomie międzynarodowym. Jest wiceprezesem Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych i prezesem Fundacji Aviva. Karierę zawodową zaczynała w branży FMCG (Master Foods i Raisio Polska) w obszarze marketingu i rozwoju biznesu. Kolejnym ważnym doświadczeniem był start-up, jakim był Link4, pierwsza na polskim rynku firma sprzedająca polisy przez telefon i Internet. W latach 2002-2005 Elżbieta Wójcik odpowiadała za rozwój biznesu i marketing, również jako członek zarządu Link4. Następnie, w okresie 2005-2008, była szefem marketingu ING Nationale-Nederlanden, jednego z liderów rynku ubezpieczeń na życie. Elżbieta Wójcik ukończyła historię sztuki na KUL. Jest absolwentką programu MBA prowadzonego przez Lancashire University w Preston (Wielka Brytania) i Wyższą Szkołę Biznesu w Lublinie. Ukończyła też podyplomowe studium Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie zarządzania wartością firmy i uczestniczyła w programach dla wyższej kadry zarządzającej (Kellog School of Management i CEDEP/INSEAD Fontainebleau). Uczestniczy w programie Przedsiębiorczość i Innowacje na Uniwersytecie Stanforda.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
19. ~zsc
0

2015-09-26 11:19:02

ciekawy artykuł na temat nepotyzmu można tu przeczytać:

Odpowiedz

18. ~zsc
0

2015-09-26 11:08:30

17: dlatego, że nepotyzmem PO-lska stoi. Obecna władza daje przykład, a przykład idzie z góry. Tutaj nie ma jasnych kryteriów dlaczego ktoś bierze taki stołek, mimo że się nadaje tylko gnój ładować na furę, ewentualnie grać na flecie poprzecznym.

Odpowiedz

17. ~
0

2015-09-25 18:52:50

Czemu do zarządów lub na prezesów biorą jakichś ludzi co kończą historię sztuki, szkołę muzyczną ze specjalnością grania na harfie lub wyższych studiach kiwania palcem w bucie? Dla mnie to jakieś kumplostwo, a nie rzeczywista wiedza teoretyczna. Ona uczyła się dopiero jak się znalazła na danym stanowisku. Jest tyle ludzi wykształconych co mają odpowiednie kierunki ukończone i wiedzę, ale sitwa rządzi.

Odpowiedz

16. ~ass
0

2015-09-25 16:38:44

wyje...bka pracowników - zatrudnienie następnego człona zarządu.JA GUT, GUT

Odpowiedz

15. ~ola
1

2015-09-25 16:27:52

drożej i gorzej 2x?

Odpowiedz

14. Horacy
0

2015-09-25 16:13:03

No to zobaczymy jak się spisze świeża krew :) Można życzyć samych sukcesów i oczekujemy na zmiany :)

Odpowiedz

13. ~Polak
0

2015-09-25 16:08:37

I dopiszę sobie jeszcze szczere życzenia dla wszystkich malkontentów. Obyście w waszym CV mieli choć jedną taką pozycję w rubryce doświadczenie czy wykształcenia jak ma ta pani w swoim CV : )

Odpowiedz

12. ~Polak
0

2015-09-25 16:00:26

To ja dla odmiany i trochę plecami do Polski "życzliwej", która wypowiedział się wyżej chciałem życzyć Pani Elżbiecie wszystkiego najlepszego! :)

Odpowiedz

11. ~Taka prawda
1

2015-09-25 15:00:02

Patrząc na jej doswiadzenie mozemy spodziewać sie jeszcze większego skupienia na ofertach online kosztem salonów, ktore wg ludzi takich jak Pani Wojcik tylko generują koszty i sa niepotrzebne.

Odpowiedz

10. ~
1

2015-09-25 13:06:13

czy ja mam wrażenie czy Sawicki ściąga do siebie samych nieudaczników ??

Odpowiedz

9. ~nik
0

2015-09-25 13:02:19

ukończyła historię sztuki

Odpowiedz

8. ~Monster
0

2015-09-25 12:49:51

Spójrz w kalendarz, który dziś jest ? Końca września nie było. To co jęczysz?????/ to nie jest opinia naucz się prosze wyrażać swoje zdanie gdziekolwiek !!!

Odpowiedz

7. ~
0

2015-09-25 12:44:37

Mocie rechtTAK TRYEBA TERAY PISAC cv.

Odpowiedz

6. ~pabloki
1

2015-09-25 12:40:43

@2 nowe otwarcie chyba juz było. nawet jesli to była zajawka to bardzo niekorzystna, wręcz śmieszna.@5 przydałby sie jej jeszcze kurs ciastkarz betoniarz.chyba chca sie z nią związać bardziej skoro dali ją do zarządu. na razie żadnych pozytywnych zmian na rynku prywatnym poza kosmetycznymi (np. lekka modyfikacja superzestawu) nie stwierdzam. słowa prezesa o nowym otwarciu tez pokrywaja sie kurzem. mamy 25 wrzesnia. jedynie co pozytywnie yto pracownicy salonów bardzo łatwo rozwiązują z klientami umowy nawet ich nie zatrzymując, pozostawiającv decyzję wyłacznie klientowi . to mi sie bardzo podoba.

Odpowiedz