DAJ CYNK

"Ekstra Strefa Firmowa" w Orange dla firm - szczegóły

04.03.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3347

Ważne 0

0

Orange w ofercie dla firm wprowadził nową usługę Ekstra Strefa Firmowa, która daje możliwość korzystania z numeru stacjonarnego i komórkowego na jednej karcie SIM. Wyjaśniamy kilka spraw i prezentujemy regulamin.

Orange w ofercie dla firm wprowadził nową usługę Ekstra Strefa Firmowa, która daje możliwość korzystania z numeru stacjonarnego i komórkowego na jednej karcie SIM. Wyjaśniamy kilka spraw i prezentujemy regulamin.

O nowej usłudze pisaliśmy już w tej wiadomości. Dla przypomnienia przedstawiamy cennik.

Opcja podstawowa Opcja minutowa
Umowa terminowa bez umowy bez umowy 6 miesięcy 12 miesięcy 24 miesiące
aktywacja bez opłat
abonament 5 zł (+VAT) 15 zł (+VAT) 1 x 1 zł (+VAT), potem
15 zł (+VAT)
2 x 1 zł (+VAT), potem
15 zł (+VAT)
4 x 1 zł (+VAT), potem
15 zł (+VAT)
pakiet minut na krajowe poł. stacjonarne 0 150 min.
minuta poł. z num. stacjonarnymi
(po wyk. pakietu)
0,12 zł (+VAT) 0,10 zł (+VAT)
stawka na pozostałe kierunki zgodnie z planem taryfowym usług mobilnych
opłata za zmianę lokalizacji strefy stacjonarnej 5 zł (+VAT)
opłata za zmianę numeru stacjonarnego 5 zł (+VAT)


Ekstra Strefa Firmowa to usługa polegająca na dodaniu do karty SIM (z numerem komórkowym), dodatkowego numeru stacjonarnego. Użytkownik może korzystać z niego w ramach strefy, którą aktywuje samodzielnie w dowolnej wybranej przez siebie lokalizacji. Zasięg strefy to ok. 500 metrów od punktu aktywacji.

W strefie użytkownik może korzystać z obu numerów do odbierania i inicjowania połączeń. W przypadku dzwonienia do krajowych operatorów sieci stacjonarnych - połączenie zostanie wykonane z numeru stacjonarnego i zostanie poprzedzone krótkim sygnałem dźwiękowym. Dzwoniąc do pozostałych operatorów, a także na numery skrócone, bezpłatne i specjalne oraz inne, połączenie zostanie wykonane z numeru komórkowego. Abonent nie ma możliwości ręcznego wybrania numeru, z którego dzwoni.

Połączenia przychodzące na przypisany numer stacjonarny identyfikowane będą specjalnym postfix’em #2, np. 501234567#2. W ramach usługi można włączyć bezpłatną usługę "Ekstra Strefa - ukryj numer", umożliwiającą wykonanie połączenia z numeru stacjonarnego bez identyfikacji (z tzw. CLIR-em).
Abonent ma także możliwość sprawdzenia, czy znajduje sie w strefie, dzwoniąc na numer *450 , ale jest to połączenie płatne jak do krajowych operatorów stacjonarnych.

Przebywając poza strefą wszystkie połączenia wychodzące odbywać sie będą wyłącznie z numeru komórkowego. Połączenia przychodzące na numer stacjonarny zostaną przekierowane automatycznie na pocztę głosowa, chyba ze użytkownik aktywuje usługę:
- "Ekstra Strefa - przekierowanie na numer komórkowy" - w ramach której nastąpi przekierowanie połączenia na numer komórkowy istniejący na tej samej karcie SIM (opłata za minutę połączenia przekierowanego wynosi 0,15 zł lub 0,12 zł w zależności od wybranego wariantu), albo
- "Ekstra Strefa - przekierowanie nieobecny" - w ramach której pojawi sie sygnał oczekiwania na połączenie, a połączenie nie zostanie przekierowane na pocztę głosowa ani na numer komórkowy.
Nie są pobierane opłaty miesięczne za obie usługi. Bezpłatna jest także aktywacja.

Zobacz: regulamin usługi "Ekstra Strefa Firmowa" (plik .pdf; 56 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się