DAJ CYNK

Eksplodująca komórka zabiła farmera

19.08.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4781

Ważne 0

0

Indyjski farmer odniósł poważne obrażenia w następstwie których zmarł po tym, jak jego Nokia 1209 wybuchła podczas prowadzonej przez niego rozmowy - poinformował serwis Times of India.

Indyjski farmer odniósł poważne obrażenia w następstwie których zmarł po tym, jak jego Nokia 1209 wybuchła podczas prowadzonej przez niego rozmowy - poinformował serwis Times of India.

Ofiarą jest 23-letni mężczyzna, którego ciało odnaleziono na jego farmie w wiosce Banda. Miał on poważne obrażenia prawego ucha, szyi oraz ramienia, co mogło być przyczyną jego śmierci. Obok niego odnaleziono szczątki telefonu Nokia 1209.

Według serwisu Times of India, był to pierwszy przypadek w tym kraju, w którym to wybuchł telefon niepodłączony do ładowania. Wcześniej odnotowano już co najmniej jeden przypadek wybuchu telefonu podłączonego do gniazdka.

Obecnie brak jest informacji o jakiejkolwiek reakcji ze strony Nokii na zaistniałe zdarzenie.

Źródło tekstu: sky, wł

Komentarze
Zaloguj się
39. ~ZICO
0

2010-08-23 09:16:55

#38: To dopiero pierwszy taki przypadek i to w dodatku niepotwierdzony, bo farmer został znaleziony już "po fakcie". Nie wiadomo też jaką miał baterię - może własnej produkcji?

Odpowiedz

38. ~
0

2010-08-20 15:48:54

5. ~ZIC0 - no pwenie że niezawodny, jak kropnął farmera to skutecznie.

Odpowiedz

37. ~ZICO
0

2010-08-20 15:16:24

#36: Zgadza się: w gwarze podwórkowej lub pod budką z piwem :-)

Odpowiedz

36. ~juljul
0

2010-08-20 11:16:40

33: ZICO, akurat obecnie obie formy sa poprawne ;]

Odpowiedz

35. PLAY
0

2010-08-20 10:48:01

@34: Wiesz ale mniejszość ludzka inaczej na to patrzy i ucieka z tej czy innej firmy.

Odpowiedz

34. ~ZICO
0

2010-08-20 10:32:10

26: Sam jeździłem tą nibyawaryjną Toyotą. Nie było żadnych problemów z pedałem gazu ale dla świętego spokoju wprowadzili tę "półgodzinną modernizację". Zdrowemu też można wmówić chorobę, czyż nie? :-) Na szczęście konkurencja bardzo Toyocie nie zaszkodziła, bo na głównym rynku zbytu tej marki czyli w USA nadal sprzedaje się bardzo dobrze, a w marcu tego roku (czyli zaraz po tym całym zamieszaniu) jej sprzedaż była wyższa niż w marcu 2009.

Odpowiedz

33. ~ZICO
0

2010-08-20 10:18:06

#18: Doskonale wiem co JEST NAPISANE (a nie pisze) pod filmikiem. To raczej ty naucz się czytać moje wypowiedzi ze zrozumieniem zanim coś napiszesz, a świetlice zachowaj dla siebie. #20: Co dokładnie masz na myśli?

Odpowiedz

32. ~
0

2010-08-19 19:49:46

no pewnie to atak terrorystyczny :)

Odpowiedz

31. ~niu
0

2010-08-19 18:37:16

CIA pomyliło tego farmera z binladenem i podsunęli mu telefon z ładunkiem ;)

Odpowiedz

30. ~r
0

2010-08-19 17:19:53

No nic że wybuchła. Dla nokii najważniejszy jest zasięg a ten pewnie był na maksa ;-)

Odpowiedz

29. ~
0

2010-08-19 16:39:46

hehe bajki to nawet heya umi opowiadać o (czerwonym kapturku)

Odpowiedz

28. ~ala
0

2010-08-19 13:50:20

Nokia 1209??? z może noka/nika/noki/nika ??? różne te podróbki są

Odpowiedz

27. ~mee
0

2010-08-19 13:09:24

ktos jeszcze chetny na zakup auta hybrydowego z tego typu bateriami?

Odpowiedz

26. PLAY
-1

2010-08-19 11:52:07

A ja powiem że to był spisek Apple bądź Samsunga jak nie innych. Zrobili specjalnie takie zdarzenie z tym farmerem, podobnie jak pedał gazu w Toyotach, gdzie odbiło się to znacznie na reputacji firmy.

Odpowiedz

25. Robo
0

2010-08-19 11:42:39

22 - Apple też miało problemy z wybuchającymi iPhone. Kilka czołowych koncernów elektronicznych dotknął problem z wybuchających akumulatorów w laptopach a wszystko przez ich producenta czyli firmę Sony. Niestety ale ogniwa litowo jonowe należą do najbardziej wrażliwych i kłopotliwych podzespołów w urządzeniach przenoścnych, które mogą gwałtownie reagować na skrajne temperatury oraz obciążenia natury mechanicznej. Ponadto ładowanie i wyładowywanie ogniw tego rodzaju to proces z bardzo wąskim zakresem tolerancji niektórych parametrów. Z kolei proces ich produkcji wymaga bardzo dużej precyzji montażu i jakości użytych kompomentów.

Odpowiedz