DAJ CYNK

Ekskluzywny Porsche Design P’9981 od BlackBerry

27.10.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4164

Ważne 0

0

Firmy Porsche Design i Research In Motion przedstawiły dziś nowy, elitarny smartfon Porsche Design P’9981 od BlackBerry. Pierwszy smartfon luksusowej marki Porsche Design zaprojektowany we współpracy z RIM stanowi połączenie luksusowego wzornictwa z funkcjonalnością.

Firmy Porsche Design i Research In Motion przedstawiły dziś nowy, elitarny smartfon Porsche Design P’9981 od BlackBerry. Pierwszy smartfon luksusowej marki Porsche Design zaprojektowany we współpracy z RIM stanowi połączenie luksusowego wzornictwa z funkcjonalnością.

Do konstrukcji tego unikatowego użyto ekskluzywnych materiałów - zawiera on kutą ramę ze stali nierdzewnej, obudowę tylną ręcznie obciąganą skórą, profilowaną klawiaturę QWERTY oraz wyraźny ekran dotykowy.

Nowy Porsche Design P’9981 wyróżnia się specjalnym interfejsem użytkownika Porsche Design oraz aplikacją Wikitude World Browser - przeglądarką tzw. rzeczywistości rozszerzonej. Smartfony te mają również specjalne numery PIN, które umożliwiają łatwe rozpoznawanie innych użytkowników P’9981.

Telefon wyposażony został w procesor taktowany zegarem 1,2 GHz, kamerę wideo HD i czujniki umożliwiające korzystanie z nowych aplikacji do rzeczywistości rozszerzonej. 8 GB pamięci wewnętrznej rozbudować można o kolejne 32 GB za pomocą karty microSDHC.

System operacyjny BlackBerry 7 zawiera odświeżoną, wydajną przeglądarkę internetową. Technologia Liquid Graphics umożliwia bardzo precyzyjne sterowanie dotykowe w połączeniu z niezwykle szybką i płynną grafiką.

Porsche Design P’9981 ma wbudowany moduł NFC (Near Field Communications), który umożliwia korzystanie z wielu nowych, atrakcyjnych funkcji. Telefon trafi na rynek jeszcze w tym roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: RIM

Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2011-10-28 22:52:04

A bateria ile wytrzymuje?

Odpowiedz

25. ~stz
0

2011-10-28 20:02:05

Wygląda na 9900 bold w innej obudowie

Odpowiedz

24. ~
0

2011-10-28 07:36:43

Połączenie tego... "wyszukanego" dizajnu z klawiaturą qwerty, wielkością urządzenia oraz... przewidywaną wysoką ceną - to wszystko sprawi, że użytkownicy rzucą się na to jak muchy w...

Odpowiedz

23. ~...
0

2011-10-28 02:23:10

Gdybym miał pieniądze na nową 911 tu kupiłbym Nissana GTR. Fajnie, że takie telefony i inne produkty z logo drogich firm powstają. Nic tak nie cieszy jak widok Pani/Pana z telefonem wyposażonym w logo Porsche, butami Ferrari- wsiadającego do np. Fiata Punto z kubełkiem z KFC. Sama radość.

Odpowiedz

22. ~
1

2011-10-28 00:59:54

wszystko powinno być za darmo

Odpowiedz

21. ~jarekt
0

2011-10-27 22:31:05

Materiały robią swoje - na żywo będzie to wyglądało duzo lepiej. Nierdzewka, szkło i skóra nie moze nie wyglądać. To takie przeciwnienstwo SE Arc ktory na renderach wygladal swietnie a na zywo jechał posrebrzanym plastikiem.

Odpowiedz

20. a_lex
0

2011-10-27 22:02:52

#19 "jak te klawisze w praktyce wypadną" - to też mocarne zdanie ;) A ten PIN to powinien być raczej P’911. Dziś w radiu słyszałem o pozwach użytkowników BB o odszkodowanie za niedziałanie usługi internetowej - no nie wiem, telepolis też dzisiaj miało przerwę :) (Ciekawe tylko, czy to było globalne)

Odpowiedz

19. orson_dzi
0

2011-10-27 18:06:40

Fakt, @17 to jest mocarne zdanie ;) . A sam telefon normalnie Star Trek. Ciekawe jak te klawisze w praktyce wypadną.

Odpowiedz

18. ~
0

2011-10-27 17:42:05

@17-nie w temacie ale śmieszne :)

Odpowiedz

17. ~
1

2011-10-27 17:32:18

ja też ręcznie obciągam skórę

Odpowiedz

16. ~xrbanan
0

2011-10-27 17:28:33

~Koko Dżambo wpisz sobie wiktude w you tube widzialem to na zywo smiesznie ;-)

Odpowiedz

15. ~ala
0

2011-10-27 17:18:53

ekskluzywny tak bardzo, jak marketing to wypromuje...

Odpowiedz

14. ~
0

2011-10-27 17:03:47

To nie jest telefon dla tych co pieniądze w skarbonce trzymają tylko w Banku!!,dlatego jest be!!

Odpowiedz

12. ~
-1

2011-10-27 16:59:27

ten telefon jest(w/ mnie) okrutnie kiczowaty a ten napis przywodzi mi na myśl podrobki nokii z napisem MADE BY NOKLA :)

Odpowiedz

11. ~pino inowroclaw
-2

2011-10-27 16:45:35

ten telefon jest paskudny beznadziejny itp.

Odpowiedz