DAJ CYNK

EISA nagrodziła rozwiązania mobilne

16.08.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2702

Ważne 0

0

EISA przyznała coroczne nagrody dla produktów mobilnych - edycja 2010-2011.

EISA przyznała coroczne nagrody dla produktów mobilnych - edycja 2010-2011.

Europejskim telefonem komórkowym został wybrany Sony Ericsson Xperia X10 mini. O wyborze tego modelu zadecydowało unikalne połączenie jego kompaktowego rozmiaru i świetnego działania oraz bogaty wachlarz funkcji.

W kategorii na najbardziej ekologiczny telefon nagrodę odebrała firma LG za swój model GD510. Charakteryzują go małe wymiary, niska masa, niewielki pobór mocy i dopracowane, nieduże opakowanie. Jak wykazała analiza SIMS Recycling, pod względem zużycia materiałów takich jak złoto, pallad, miedź i srebro, LG GD510 jest zdecydowanie bardziej oszczędny od konkurentów. Jednocześnie nie wpływa to na jego urodę i funkcjonalności.

Wśród smartfonów największe uznanie zdobył Samsung I9000 Galaxy S, który został określony jako "perła w koronie" dla zaawansowanych użytkowników, tych którzy chcą być w ciągłym kontakcie i wykorzystają bogatą funkcjonalność tego modelu.

W kategorii Europejski telefon społecznościowy wyróżniony został telefon Samsung S8500 Wave, za udostępnienie możliwości i aplikacji dla serwisów społecznościowych.

Europejskim tabletem został Apple iPad. Oceniono, że produkt ten wyznacza początek nowej ery dla wydawnictw.

Źródło tekstu: EISA, wł

Komentarze
Zaloguj się