DAJ CYNK

Dzienny pakiet 20 MB za 29 groszy w nowym starterze Plusa

21.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9986

Ważne 0

0

Od 22. listopada Plus wprowadza nowy starter prepaid przygotowany specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów, potrzebujących przede wszystkim atrakcyjnej oferty prepaid na transmisję danych, a nie tylko na usługi głosowe czy wiadomości.

Od 22. listopada Plus wprowadza nowy starter prepaid przygotowany specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów, potrzebujących przede wszystkim atrakcyjnej oferty prepaid na transmisję danych, a nie tylko na usługi głosowe czy wiadomości.

Na Starterze Smartfonowym znajduje się specjalna oferta na transmisję danych - pakiet dzienny 20 MB za 29 gr (cykliczny pakiet na 24 godziny). Po jego wykorzystaniu stawka wynosi 15 groszy za 1 MB. Ta promocyjna oferta oznacza, że klient za około 8,70 zł miesięcznie otrzymuje 600 MB. Wymienione usługi będą dostępne tylko na Starterze Smartfonowym i nie można ich aktywować na innych ofertach prepaid. W zestawie Starter Smartfonowy 25 zł znajduje się karta microSIM.

Klienci korzystający ze Startera Smartfonowego mogą także wybrać inne usługi obniżające koszty, które są dostępne w Plus na Kartę, m.in. Nielimitowane rozmowy w Plusie, Wybrane numery w Plusie, Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3gr, Rok ważności konta itd.

Starter Smartfonowy w Plus na Kartę jest promocją limitowaną i pula dostępnych zestawów jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywać się będzie przez salony firmowe i sklepy Plusa, wybrane komisy oraz wybrane punkty sprzedaży prasy (np. Inmedio, Relay, Kolporter).


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
68. ~vekl
0

2012-12-28 18:53:02

Właśnie sprawdziłem stan złotówek na orange free i nie mogę uwierzyć - 575zł ! Korzystam tylko z neta, bo sim jest w moim laptopie. Widać same bonusy wystarczają do zwykłego surfowania a przez dwa lata środki nie były zużywane i się kumulowały! Szok. Także polecam orange free na kartę ! ;-) Ma ktoś sposób na przesłanie tej kasy na konto? Podobno jest limit 10zł dziennie czy jakoś tak... ?

Odpowiedz

67. ~vekl
0

2012-12-28 18:30:14

Za 50 zeta dostajesz 50zł na konto i dodatkowo 2,27GB bonusu. Jeśli te 50zł wykorzystasz jedynie na transfer to masz 5GB + bonus 2,27Gb razem 7,27GB. Po prostu cena 100kB to 0,01zł a to daje 5GB za 50zł. Dawniej pisali o tych 5GB w tabeli, teraz piszą, że masz 50zł do wykorzystania, ale na jedno wychodzi. Korzystam z tego prapaida od dwóch lat i jak na razie nic tańszego nie wyszło. Działa rewelacyjnie. Są oczywiście inne opcje doładowań, ale ta za 50zł jest najkorzystniejsza. Korzystam z niego często jak jestem poza kablem i zawsze zostaje sporo transferu na koniec okresu. Oczywiście z karty można dzwonić, czy smsować w ramach tych 50zł. Polecam!

Odpowiedz

66. ~
0

2012-12-27 15:03:15

@65 a ja widze że za 50 zeta jest bonus 2,27GB. To jak to jest?

Odpowiedz

65. ~vekl
0

2012-12-27 14:27:23

A nie lepszy prepaid z orange - orange free? Za 50zeta ponad 7GB i ważność konta 3 miesiące. Wychodzi połowe taniej !

Odpowiedz

64. ~playowiec
0

2012-12-19 13:25:49

każda promocja kiedyś się kończy, ale termin informowania klientów dzień, czy dwa dni przed jej zakończeniem to trochę mało... powinien być przynajmniej tygodniowy termin pomiędzy podaniem informacji a zakońćzeniem z dnia na dzień... przynajmniej przy promocjach które trwają więcej niż miesiąc... ciekawe czy 10za5zł w playu też zakończą z dnia na dzień aby ludziom poprzepadały doładowania realizowane w andrzejki, mikołaja i na święta...

Odpowiedz

63. ~
0

2012-12-03 14:20:15

w krk go do dzis w salonie nie maja. Ktos ma juz to cudo? Bo do telefonu ratunkowego bym wsadzil. Zadziala na tym starterze promocja smsow do plusa za 39 gr caly dzien?

Odpowiedz

62. ~Ab
-1

2012-11-25 08:10:51

DNO !

Odpowiedz

61. ~de2di
1

2012-11-24 17:44:15

Reasumując, wnuczek prezesa ma problemy ! 20 MB to on pobiera jak włacza ogryzkofon. A fe prezesie

Odpowiedz

60. ~
1

2012-11-24 13:29:02

nie ma co, dla takiej oferty odchodzę z mbank mobile kierunek plus i starter smartfonowy

Odpowiedz

59. wlo
1

2012-11-24 12:45:38

55. ~punk - no wiec nawet bym nie czytał o tej ofercie na Twoim miejscu, skoro potrzebujesz znacznie wiece ;-) Nie każdy wydzwania miliony minut... przeciętny prepaidowiec wydzwania półtorej godziny a w Erze nawet połowę tego ;-) Jeśłi więc 1 na 10 dzwoni 10 godzin, to reszta po kilkanaście minut ;-) Jeśliby więcej potrzebowali, zapewne więcej by dzwonili? To samo jest ze wszystkim - też z transmisją danych. Mnie ta ofeta nie interesuje bo nie jest dla mnie przygotowana - ale nie robię z tego gnoju jak niektórzy bo jest mnóstw ludzi, którzy z tego skorzystają ;-)

Odpowiedz

58. ~NG
-1

2012-11-23 12:54:21

Powinien być pakiet dzienny, ale po jego wykorzystaniu spadek prędkości, a nie dodatkowe opłaty. Nie uważam, żeby to była przyjazna klientowi oferta. Wolę 1gb w play za 10zł. :)

Odpowiedz

57. ~
-1

2012-11-22 23:54:27

Mam w smartphone Aero2 i wykorzystuje z 15 GB za darmochę ale podłączam często do notebooka jako modem. Ten internet od Plusa to na waciki nie wystarczy ;)

Odpowiedz

56. ~
1

2012-11-22 23:44:21

Punk - ze starszymi się nie dyskutuje. Należy przyjąć ich słowa jako prawdę objawioną.

Odpowiedz

55. ~punk
-1

2012-11-22 23:28:27

54. wlo dla ciebie moze wystarcza jesli masz telefon nie zasobozerny, mi android i to co robie na nim potrzeba tak z 2 gb na miesiac wiec czasem przepada mi 500 mb a czasem i przekraczam po zliczeniu nawet do 4 gb

Odpowiedz

54. wlo
-1

2012-11-22 16:57:52

52. ~punk - nie dla każdego chyba każda dostępna oferta jest? Ja mam kilka razy mniej w abonamencie i nie wiem czy nawet 1/4 tygo co mam wykorzystuje. Tak więc powiedz - powinienem się zastanawiać nad ofertą podobną do Twojej. Z mojego punktu widzenia ona jest... słaba po prostu ;-)

Odpowiedz