DAJ CYNK

Dzień Dziecka w salonach Orange

31.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15

Ważne 3

3

Orange przygotował niespodziankę dla najmłodszych użytkowników telefonów komórkowych. Wystarczy w dniach 1-4 czerwca odwiedzić salon tej sieci.Orange przygotował niespodziankę dla najmłodszych użytkowników telefonów komórkowych. Wystarczy w dniach 1-4 czerwca odwiedzić salon tej sieci.

Niespodzianka sieci Orange, przygotowana dla najmłodszych, to połączenie edukacji i zabawy opartej na technologii rozszerzonej rzeczywistości. Aby z tego skorzystać, wystarczy odwiedzić wraz z dzieckiem najbliższy salon Orange od czwartku, 1 czerwca, do niedzieli, 4 czerwca. W każdym z 753 salonów Orange będzie na dzieci czekać 40 zestawów kart z bohaterami MegaMisji, programu edukacji cyfrowej Fundacji Orange przygotowanego dla szkół podstawowych.

Wystarczy pobrać za pomocą QR kodu na karcie aplikację na smartfon z systemem Android i nakierować kamerę na kartę. Julka, Kuba i Psotnik od września 2017 roku pomogą tysiącom dzieci z 600 szkół poznać zasady netykiety, nauczą je ochrony prywatności w sieci i kreatywnego korzystania z nowych technologii. Dzięki akcji w salonach Orange, postacie mogą zagościć w smartfonie każdego dziecka i zachęcić je do rozwiązania edukacyjnego quizu - czytamy w komunikacie prasowym Orange Polska.

Za rozwiązanie quizu o bezpieczeństwie online przewidziana jest nagroda. 1000 dzieci, które prawidłowo rozwiążą quiz jako pierwsze, będzie mogło pobrać za darmo audiobooka autorstwa Grzegorza Kasdepke.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy