DAJ CYNK

Dwusimowa Nokia C2-06

19.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9712

Ważne 0

0

Indyjski serwis Hackintosh donosi o kolejnym telefonie Nokii z serii touch and type - modelu C2-06. Telefon wyróżnia się możliwością korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Patrząc na specyfikację można się spodziewać, że aparat będzie dostępny w stosunkowo niskiej cenie.

Indyjski serwis Hackintosh donosi o kolejnym telefonie Nokii z serii touch and type - modelu C2-06. Telefon wyróżnia się możliwością korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Patrząc na specyfikację można się spodziewać, że aparat będzie dostępny w stosunkowo niskiej cenie.

Urządzenie posiada oporowy ekran dotykowy i wysuwaną klawiaturę alfanumeryczną. Z tyłu aparatu znajduje się 2-megapikselowy aparat fotograficzny. Telefon nie posiada modłułów 3G ani Wi-Fi (ale jest Bluetooth).



Nokia C2-06 (na obudowie jest co prawda inne oznaczenie, gdyż jest to prototyp) działa na systemie S40. Kiedy producent oficjalnie zaprezentuje telefon, ile będzie kosztował i na jakich rynkach się pojawi - tego na razie nie wiadomo.

Źródło tekstu: Hackintosh-India

Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2012-01-30 22:47:10

Zgadzam sie z opinia jednej osoby... Aparat w telefonie dla mnie zbedny bo od tego mam cyfrowke, nie chce w pelni dotykowego telefonu bo zle mi sie pisze smsy na takim, z neta nie mam potrzeby korzystac w telefonie bo nie jestem maniaczka wiec dla mnie tel super. ładny, zgrabny i bardzo sie ciesze ze jeszcze takie wychodza na rynek...

Odpowiedz

25. ~armin
0

2011-04-27 08:02:41

czy warto łączyć dwa telefony w jednym, to już każdy ma o tym swoje indywidualne zdanie. ale dlaczego nokia caly czas zapowiada a nic nie wprowadza jesli chodzi o dwie karty? moze nie maja najlepszego mechanizmu, ktory moglby skutecznie konkurowac z innymi tego typu modelami?

Odpowiedz

24. ~
0

2011-04-20 11:25:49

Nic szczególnego

Odpowiedz

22. ~
-1

2011-04-20 00:43:51

A czy ten telefon złapie zasięg o ****

Odpowiedz

21. ~
0

2011-04-19 21:45:47

Nokia, Sony Ericsson, HTC to firmy, które nie posiadają żadnego modelu telefonu lub smartfonu z 2 kartami sim pracującymi jednocześnie. Może uznają to za niszę, ale prywatny telefon łączyć ze służbowym ? Tylko oszołomy tak robią. Dlatego korzystam z Samsunga 7722, chociaż sprawniej poruszałem się na klawiaturze Sony Ericssona i Nokii. Cóż, muszę się przyzwyczaić do czasu gdy inne firmy w końcu wezmą się za ten target. Kris33

Odpowiedz

20. ~zyx
0

2011-04-19 21:02:37

A ja chcę Bratka z TELKOMU. Najnowsza wersja podobno mam mieć wyświetlacz... To dopiero będzie hit!

Odpowiedz

19. ~vorter
1

2011-04-19 19:04:19

@11 - gdzie K850 miał dotykowy wyświetlacz?! On miał tylko dotykowe klawisze pod ekranem, nic więcej. Moim zdaniem połączenie dotykowego wyświetlacza i klawiatury fizycznej to jest to - wprowadzanie danych za pomocą ekranu to droga przez mękę. Szkoda, że producenci telefonów nie stosują częściej tego rozwiązania.

Odpowiedz

18. ~
2

2011-04-19 18:41:05

Wiem że nie na nasz rynek,ale taka firma jak nokia powinna trochę klasy zachować.Sory

Odpowiedz

17. wlo
0

2011-04-19 17:36:42

14. ~darek - to nie jest na polski rynek high-endowych użytkowników komórkek... Właściwie powinno wystarczyć polski rynek - u nas wszyscy mają telefoy z najwyższej półki z autofokusem, motorówką i komunikatorem holograficznym przecież ;-)

Odpowiedz

16. ~
1

2011-04-19 17:30:55

idąc tokiem rozumowiania, sporej części użytkowników Telepolis, to każdy powinien mieć 2 najlepiej 4-calowe smartfony, tablet, laptota i jeszcze najnowsze Ferrari. Opanujcie się ludzie. Są ludzie, którzy w ogóle nie korzystają z aparatu w telefonie, a np chcą zapoznać się z dotykowym panelem, nie rezygnując z klasycznej klawiatury. Właśnie dla takich ludzi jest ten telefon. Nie da się mierzyć wszystkiego swoją miarą.

Odpowiedz

15. ~
0

2011-04-19 17:16:52

Nokia w dual simach tak naprawdę w Europie nie istnieje.

Odpowiedz

14. ~darek
0

2011-04-19 17:02:37

BOŻE coś takiego 5-lat temu mniej niż zero !:-P Co to jest?

Odpowiedz

13. ~Qper
0

2011-04-19 16:53:09

Spoko, na naszym rynku Nokia nie ma ani jednego telefonu na 2 simy, a zapowiadali dwa proste modele.

Odpowiedz

12. ~
0

2011-04-19 16:48:25

Zatem Nokia musi wiedzieć, że Samsung lepszy skorom nie startuje w Europie. Wniosek jeden C2-06 to badziew.

Odpowiedz

11. kwistas
0

2011-04-19 16:45:08

Jakoś nie widzę sensu połączenia zwykłego telefonu z dotykowym wyświetlaczem, pierwszy spróbował tego SE z K850i, według mnie to naprawdę zbędny gadżet w tak małym telefonie. Do dualsimu nic nie mam, bo taki bajer się przydaje.

Odpowiedz