DAJ CYNK

Dwa telefony Motoroli - W230 I W270

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3441

Motorola na CES 2008 pokazała dwa telefony z niższej półki - W230 i W270. Pokazano także nowe akcesoria.

Motorola na CES 2008 pokazała dwa telefony z niższej półki - W230 i W270. Pokazano także nowe akcesoria.

Motorola W230 i W270 to kolejne słuchawki z linii podstawowych produktów serii W (przydatne funkcje i estetyczny wygląd) - posiadają dedykowane klawisze muzyczne, gniazdo kart microSD, pozwalające na rozszerzenie pamięci do 2GB oraz wbudowane radio FM z RDS. Oba telefony wyposażone są m.in. technologię CrystalTalk, która redukuje hałas z otoczenia. W230 to płaski batonik dostępny w dwóch wymiennych kolorach obudowy, a W270 to z kolei to płaski telefon z klapką.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola W230 w katalogu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola W270 w katalogu.

Słuchawki Bluetooth Stereo S9-HD - to udoskonala wersja małych słuchawek bezprzewodowych S9. Zapewnia przestrzenny dźwięk w technologii SRS WOW HD, równocześnie redukuje hałas oraz zapewnia komfort dzięki nowemu kształtowi nakładek na uszy.

Motorola EQ5 i EQ7 to pierwsze bezprzewodowe głośniki Motoroli do muzyki i rozmów. Zapewniają mobilność przy słuchaniu muzyki i można je wykorzystać jako zestaw głośnomówiący. Można je połączyć z większością odtwarzaczy MP3, komputerów i telefonów tradycyjnie (jack 3,5 mm) oraz bezprzewodowo. Niewielkich rozmiarów głośniki EQ5 są ładowane akumulatorami. Wersja EQ7 Hi-Fi Stereo, efekt współpracy z firmą JBL, zapewnia wysokiej jakości przestrzenny dźwięk z głębokim brzmieniem basu.Uniwersalny zestaw słuchawkowy Motoroli S605 pozwala na zmianę dyskretnych przewodowych słuchawek w bezprzewodowe, działające w technologii stereo Bluetooth. Prócz łatwego łączenia się z telefonem i odtwarzaczem MP3 ma również wbudowane radio FM.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Motorola, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu