DAJ CYNK

Dwa Sony Ericssony: G705 i G705u

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7824

Sony Ericsson zaprezentował nowy model telefonu - G705, który stać ma się osobistym asystentem i zapewnić komfortowe korzystanie z sieci.

Sony Ericsson zaprezentował nowy model telefonu - G705, który stać ma się osobistym asystentem i zapewnić komfortowe korzystanie z sieci.

G705 to telefon typu slider wyposażony w ekran o przekątnej 2,4 cala. Dzięki funkcji turbo 3G i pełnej przeglądarce HTML pozwala użytkownikom na surfowanie po Internecie z dużą prędkością. Klawisz skrótu umożliwia wejście do wyszukiwarki Google. Dzięki obsłudze kanałów RSS informacje trafiają bezpośrednio na pulpit telefonu.

Korzystając z aparatu o rozdzielczości 3.2 MPix z funkcją wideo , można przesyłać swoje ulubione lub zabawne momenty prosto do sieci, tworząc blog , można też pobierać muzykę i materiały wideo z ulubionych stron internetowych. Jeśli jesteś w drodze i nie możesz trafić do celu, wbudowany GPS połączy się z nawigacją GoogleMaps for Mobile oraz aplikacją Wayfinder i wskaże drogę.

G705 działa w czterech zakresach GSM, GPRS i EDGE oraz WCDMA wraz z HSDPA o prędkości 3.6 Mbps. Wyposażono go także z moduł WiFi, Bluetooth oraz radio FM.

W dniu dzisiejszym został także zaprezentowany model G705u, pierwszy telefon Sony Ericsson wyposażony w UMA. Funkcja UMA umożliwia użytkownikom bez problemu poruszać się pomiędzy siecią mobilną, a sieciami lokalnymi, dzięki podwójnym właściwościom GSM/ Wi-Fi. Model ten będzie wyłącznie dostępny w Orange.

Sony Ericssony G705 oraz G705u dostępne będą na wybranych rynkach z początkiem czwartego kwartału; pierwszy w kolorach Silky Gold lub Majestic Black, a drugi w kolorze Luminous Black.

Dodatkowo, Sony Ericsson poinformował o rozpoczęciu współpracy z firmą Google. Oznacza to, że z wybranymi modelami Sony Ericssona (w tym z G705), jakie niedługo pojawią się na rynku, zintegrowany będzie serwis YouTube. Pozwoli to użytkownikom błyskawicznie pobierać i przesyłać pliki wideo bezpośrednio z telefonu na YouTube.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson G705 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson G705u w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu