DAJ CYNK

Dwa nowe Walkmany od SonyEricssona

13.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

SonyEricsson przedstawił dziś dwa nowe telefony - Spiro i Zylo, oba z linii Walkman i łatwym dostępem do portali społecznościowych takich, jak Twitter i Facebook.

SonyEricsson przedstawił dziś dwa nowe telefony - Spiro i Zylo, oba z linii Walkman i łatwym dostępem do portali społecznościowych takich, jak Twitter i Facebook.Spiro to prostszy model, tylko GSM, z aparatem 2 Mpix. Zylo z kolei to bardziej zaawansowany telefon, z HSPA i GPS, a także aparatem 3,2 Mpix i obsługującym pocztę w standardzie Exchange. Oba mają wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli - pierwszy z nich ma fizycznie rozmiar 2,2 cala, drugi - 2,6 cala.

Linia telefonów Walkman odniosła ogromny sukces odkąd została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w 2005 roku. Od tego czasu sprzedaliśmy ponad 130 mln telefonów - i wciąż widzimy wielki apetyt u odbiorców. Dzisiejsza prezentacja modeli telefonów jest odpowiedzią na potrzebę ze strony klientów, aby uczynić linię telefonów Walkman dostępną dla szerszego grona odbiorców - powiedziała Jenny Maltessonz SonyEricssona.

Oba modele mają być dostępna na rynku na początku III kwartału.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson Spiro w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson Zylo w katalogu.

Źródło tekstu: SonyEricsson

Komentarze
Zaloguj się