DAJ CYNK

Dwa nowe smartfony w cennikach Play

26.01.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3990

Ważne 0

0

Od 27. stycznia ofercie podstawowej sieci Play znajdą się Samsung Galaxy 551 i HTC Gratia.

Od 27. stycznia ofercie podstawowej sieci Play znajdą się Samsung Galaxy 551 i HTC Gratia.



Samsung Galaxy 551 działa pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.2, ma dotykowy wyświetlacz 3,2-cala z funkcją multitouch oraz klawiaturę QWERTY. Nie zabrakło też modułu GPS, aparatu fotograficznego 3 Mpix oraz WiFi ze wsparciem dla DLNA.



HTC Gratia to również smartfon z Androidem, tym razem jednak zamiast samsungowego interfejsu TouchWiz dostajemy HTC Sense. Telefon również ma 3,2-calowy ekran z funkcją multitouch, WiFi i GPS, a zamiast sprzętowej klawiatury dostajemy lepszy 5-megapikselowy aparat.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
14. ~ktos
0

2011-01-31 10:48:24

Witam, w sumie chyba wezme ten telefon ale na sprzedaż. Jak myślicie ile można za niego wyciągnąć na allegro?

Odpowiedz

13. albek
0

2011-01-29 09:05:01

@12 wiadomo że jakiegoś może zabraknąć co jest normalne ale nie że co drugiego jak w Play :D:D:D

Odpowiedz

12. ~janek
0

2011-01-27 23:41:30

@11 ciekawe czy u pozostałych operatorów dostaniesz od ręki każdy telefon z cennika...

Odpowiedz

11. albek
0

2011-01-27 17:45:58

@10 wiesz już mało tam o ten zasięg który wiadomo jaki jest. Tylko żeby te telefony były faktycznie dostępne a nie tylko w cenniku i na reklamie ot cały problem w Play.

Odpowiedz

10. ~Denny Play
0

2011-01-27 12:29:48

Smartfon w Play? A po co? Chyba że ktoś ma pod ręką hot-spoty bo czy Play nazwie swoją internetową porażkę 3G czy 4G czy 1000G to ich internet jak miał tragiczny zasięg i transwer tak ma.

Odpowiedz

9. RSW
0

2011-01-27 10:49:15

@Vincenzo nie no... prosze Cię gdzie tej pierdółce do 8500... daleko... dodatkowa klaw nie zastąpi pozostałych funkcji telefonu ;)

Odpowiedz

0

2011-01-26 23:19:41

Ja tez jestem szczescilwym posiadaczem S8500 ale ten samsung wyglada bardzo fajnie.

Odpowiedz

7. rcicho
0

2011-01-26 20:12:43

Ad 5. To nie wina Play ale HTC że tak wysoko wycenili Gratię.

Odpowiedz

6. tolez
2

2011-01-26 17:35:26

No ceny Gratii to śmiech na sali, odchudzona wersja Legenda (zabrali aluminiową abudowę i ekran amoled) a kosztuje więcej.

Odpowiedz

2

2011-01-26 16:21:23

Coo.... Gratia w Longplay Internet 69zł 699zł? Przecież to śmieszne, HTC Desire HD jest tańsze! Jestem w Play ale ostatnie ceny są coraz mniej konkurencyjne...

Odpowiedz

4. St-Jimmy
2

2011-01-26 15:26:25

kurde, a jeszcze niecałe 2 miesiące temu szukałem telefonu z systemem operacyjnym i klawiaturą qwerty za niską cenę :( wtedy nie był dostępny u nas ten Galaxy 551 ;/ Lecz przez to kupiłem sobie s8500 :D

Odpowiedz

3. rcicho
2

2011-01-26 15:05:37

HTC Gratia to taki Legend w nowym opakowaniu. Nic specjalnego w bardzo wysokiej cenie. Konkurencyjnego LG Optimusa One (mam go od kilku dni) można dostać od ok 700zł na Allegro. Za Gratie trzeba dać dwa razy tyle.

Odpowiedz

2. ~
0

2011-01-26 14:47:10

Sam sobie odpowiem: jest HSDPA, 7.2 czyli jest 4G!

Odpowiedz