DAJ CYNK

Dwa nowe dual SIM-y

23.03.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4445

Ważne 0

0

Mobile Review zaprezentował zdjęcia dwóch nowych telefonów LG i Alcatela wyposażonych w podwójne gniazda na karty SIM. Najwięcej emocji budzi produkt LG - choć nie ma łączności 3G, to oferuje WiFi.

Mobile Review zaprezentował zdjęcia dwóch nowych telefonów LG i Alcatela wyposażonych w podwójne gniazda na karty SIM. Najwięcej emocji budzi produkt LG - choć nie ma łączności 3G, to oferuje WiFi.

LG GX500 ma 3-calowy ekran o rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli), aparat 3 Mpix (niestety bez funkcji autofokus), czytnik kart microSDHC, radio FM i odtwarzacz muzyczny. Łączność WiFi świetnie uzupełnia dostępny dla obu kart SIM EDGE. urządzenie zasila solidna bateria o pojemności 1500 mAh.

O drugim z telefonów - Alcatelu C60, wiemy póki co tyle tylko, że ma być i że obsługuje 2 karty SIM. Mamy za to jego zdjęcie - nie wygląda na drogie urządzenie.

Źródło tekstu: Mobile Review, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~grincz
0

2010-06-08 00:46:07

Acha, zapomniałem spytac - czy ktoś z Was orientuje się czy dualsim w telefonach opisanych w artykule są takie jak w Nokii - jedna karta aktywna czy takie jak w myPhone - dwie karty aktywne jednocześnie

Odpowiedz

17. ~grincz
0

2010-06-08 00:44:45

no przecież pojawiły się dual Simy Nokii...C1 i C2. Szkoda tylko, że mechanizm dual sim nie zapewnia dwóch aktywnych kart sim, tylko należy sobie przełączać między nimi i jedna jest aktywna. Słabo to rozwiązali, bo myPhone potrafił zrobić taki mechanizm, że jak włożymy dwie karty sim, to obydwie są aktywne

Odpowiedz

16. ~
0

2010-05-29 19:49:55

Powiem tak, w zastosowaniach biznesowych ważna jest długość życia baterii i zasięg. Inne funkcje odchodzą w kąt, bo biznesmen ma pod ręką od tego laptopa z wifi itd.

Odpowiedz

15. ~lopus
0

2010-04-27 18:50:14

no i teraz widać kto wyrasta na lidera rynku telefonów komórkowych to nie Nokia produkuje dual simy a niedoceniane jeszcze do końca LG

Odpowiedz

13. ~Pan Pikuś
0

2010-03-23 14:42:20

Gdzieś czytałem,że dualsim Nokii ma się pojawić w drugim kwartale.Troszkę szkoda,że Nokia nie atakuje tego segmentu.Przyzwyczaiłem się do tego producenta a przydało by się wymienić już wysłużoną 6300.

Odpowiedz

12. ~
0

2010-03-23 12:23:27

Nokia Już dawno robi telefonu dualsim ale pod nazwą myphone... Wszystkie podzespoły są nokii... Chyba sie ze mna zgodzicie. Nawet ładowarki pasuja od nokii oczywiscie z małym wejsciem..

Odpowiedz

11. piotros
1

2010-03-23 12:11:39

Miejmy nadzieję, że LG wkroczy i pozostanie na dłużej na rynku telefonów dual sim :-)

Odpowiedz

10. ~piyoter
0

2010-03-23 11:48:53

Htc robi telefony dla sony-ericssona, wiec może nokia wejdzie w jakis uklad z myPhonem, który zrobi nokię dual sim. Jakosc telefonów tych firm zbliżona, wiec sukces chyba gwarantowany

Odpowiedz

9. LuiN
0

2010-03-23 11:37:21

4 - dzięki, poprawione.

Odpowiedz

0

2010-03-23 11:28:01

~3, Operatorzy nie muszą promować tel z dual simami, zainteresowani i tak kupią sobie takie np na Allegro:). A co do baterii, i tak bardzo często ładuje więc dla mnie to żaden problem.

Odpowiedz

7. ~Aster
0

2010-03-23 11:25:42

*orestes - 2-3 dni to mało? Mi zwykłe telefony działają 1-2 dni.

Odpowiedz

6. ~wroc
0

2010-03-23 11:12:30

Wolę dobry telefon 3G niż dual-sim. Żyjemy w XXI wieku i 3G (a może nawet 3,5G - HSPA) powinno być standardem. Miałem takie nadzieje, gdy wchodził Play (pierwsza 100% sieć 3G), ale to trwało rok czy dwa, teraz stawiają BTSy EGSM, sprzedają telefony 2(2,5)G.       Co do Dual-simów 3G to już istnieją np. Acer DX900, Emgeton Enzo.

Odpowiedz

5. piokuk
0

2010-03-23 11:01:11

A Nokia dalej śpi, choć pierwszy kwartał, w którym miała wypuścić swojego dual sima właśnie się kończy.

Odpowiedz

4. ~
0

2010-03-23 10:54:47

"Mamy za tao jego zdjęcie"

Odpowiedz

3. ~orestes
0

2010-03-23 10:51:48

Ja troche nie widzę sensu dla dual simów. Operatorzy nie będą chcieli ich dotować, a to mimo wszystko jest główny rynek zbytu. Inna sparawa że nie wyobraża sobie dual sima z modułem 3g. Póki nie nastąpi jakiś znaczący przełom technologiczny w akumulatorach montowanych w telefonach dual sim 3g nie ma sensu. Ile taka bateria trzymała by na 3g: 2-3 dni?

Odpowiedz