DAJ CYNK

Duet Manty w promocji w Carrefourze

17.06.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4990

Ważne 6

2

Do 23. czerwca trwa promocja w supermarketach Carrefour, w ramach której można za 399 zł kupić zestaw Manty składający się z tabletu i smartfona.

Do 23. czerwca trwa promocja w supermarketach Carrefour, w ramach której można za 399 zł kupić zestaw Manty składający się z tabletu i smartfona.

Tablet to model MID707 (Android 4.2, 7 cali, 1 GB RAM, 8 GB pamięci, czterordzeniowy procesor Samsung Exynos 4412 1,4 GHz), a smartfon to MS3501 (Android 4.0.4, 3,5 cala 320 x 480 pikseli, 512 MB RAM i 512 MB pamięci, dual SIM, GPS, Bluetooth, WiFi).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
1

2014-06-18 07:21:20

14, nie mówię, że ja jestem z tym na bieżąco, ale na przykład redakcja Telepolis lub Tabletowo powinna być

Odpowiedz

14. ~
0

2014-06-18 07:08:52

@12, po co byś z tym na bieżąco? Kupujesz nowe urządzenia co tydzień?

Odpowiedz

13. ~tata
0

2014-06-18 06:59:30

Szkoda ze takie promocje sa tylko tam gdzie ludzie raczej sa bogaci i bardziej wybredni.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-06-18 06:02:15

Takich tabletowych promocji jest coraz więcej, ale nie zawsze informacje o nich pojawiają się na portalach. Jeśli ktoś chce być naprawdę na bieżąco, to musi zamówić newslettery wszystkich marketów :P

Odpowiedz

11. ~bcv
0

2014-06-17 23:39:23

8 & 10 .Jak znam pracowników carefoura(a znam co niektórych) to możliwe jest to tylko przez pracowników działu rtv reszta nawet nie spojrzy w tamtą stronę..

Odpowiedz

0

2014-06-17 23:18:05

@9 Mój wpis docelowo miał mieć ironiczny "wydzwięk", ale skrypt wortalu wyciął stosowne tagi (teraz już wiem, że muszę stosować inny zapis pewnych treści aby ich nie u...cieło).Choć czasem jest coś na rzeczy. Reklama (w każdej formie) najczęściej propaguję niedopowiedzenia, które ukryte są pod drobnymi gwiazdkami.

Odpowiedz

9. ~
0

2014-06-17 22:50:41

@8, tak, to jak zleżałe truskawki w Gamie - na koniec dnia obowiązek wykupienia mają prawcownicy...

Odpowiedz

0

2014-06-17 22:36:42

Zapewne większość egzemplarzy została wykupiona przez znajomych/krewnych/etc. pracowników marketu "Carrefour".Takie polecenie służbowe ;-)Dość często bywa, że tego typu "market-promocyjki" są tylko wabikiem bez pokrycia w rzeczywistości.

Odpowiedz

7. ~
0

2014-06-17 22:35:04

Jedno urządzenie dali dobre, więc drugie - dla kontrastu i równowagi - musi być słabe :D

Odpowiedz

6. ~jarek
0

2014-06-17 22:31:29

zgodność z Aero2 to teraz żadna zaleta jak masz kacia , ja używałem Aero2 od września 2011 roku i od kiedy jest kapeć dałem sobie z tym spokuj , nie mam cierpliwośc wpisywać na ekraniku tableta jakiś kodów co godzinę dla prędkości 0,5 Mbit , kupiłem normalny starter i mam spokój i pełną prędkość bez rozłączania

Odpowiedz

5. ~
0

2014-06-17 22:29:42

W sam raz na prezent komunijny dla dzieciaka... tylko zaraz, komunie już były...

Odpowiedz

4. ~
0

2014-06-17 22:24:51

PS. Najprawdopodobniej piszecie o tym pierwsi :P

Odpowiedz

3. ~
-1

2014-06-17 22:22:19

Tylko trochę szkoda, że nie dali samego tabletu za np. 300 zł, bo niektórzy nie chcą kupować takiego smartszrota :D

Odpowiedz

2. ~GSM_Maniak
1

2014-06-17 22:16:26

Ciekawa propozycja dla chcący mieć tani sprzęt :)

Odpowiedz

1. ~
1

2014-06-17 22:16:16

Warto dodać, że tablet ma GPS, Bluetooth i ekran IPS, a smartfon ma UMTS 900 (obsługa Aero2)

Odpowiedz