DAJ CYNK

DSL Rajd - Internet dla biznesu w TP

15.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Wyższa prędkość transferu danych w niższej cenie oraz zaawansowany modem zapewniający większe bezpieczeństwo to główne cechy nowej promocji TP dla klientów biznesowych - DSL Rajd.

Wyższa prędkość transferu danych w niższej cenie oraz zaawansowany modem zapewniający większe bezpieczeństwo to główne cechy nowej promocji TP dla klientów biznesowych - DSL Rajd.

W ramach tej promocji TP zaoferowała 5 opcji dostępu do internetu ( DSL 250, DSL 500, DSL 1000, DSL 2000, DSL 4000). Obniżone zostały opłaty instalacyjne i abonamentowe. Przykładowo, opcja DSL 4000 jest dostępna od 84,87 zł miesięcznie przez pierwsze 6 miesięcy, z jednorazową opłatą instalacyjną w wysokości 97,17 zł. Mniej zapłacą również klienci, którzy zdecydują się zwiększyć prędkości wysyłania danych - ta opcja jest dostępna już w cenie 23,37 zł).

Istnieje możliwość zwiększenia liczby adresów IP do 8 za 12,30 zł miesięcznie. Standardowo, w ramach abonamentu, klienci otrzymują we wszystkich opcjach usługi Internet DSL 4 stałe adresy IP.

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na promocję DSL Rajd otrzymają modem o rozszerzonej funkcjonalności zapewniający większe bezpieczeństwo użytkownika dzięki wbudowanemu firewall-owi. Umożliwia on także podłączenie czterech komputerów przewodowo lub dowolnej liczby przez Wi-Fi.

TP przygotowała również specjalną promocję dla klientów biznesowych, którzy korzystają obecnie z neostrady i są zainteresowani zwiększeniem przepustowości i dostępem do internetu do celów profesjonalnych. Promocja DSL Rajd dla Neo jest dostępna w opcjach 1000, 2000 i 4000. Przy umowie na 24 miesiące TP oferuje abonament w wysokości 84,87 zł przez pierwsze 9 miesięcy, modem rozszerzony w cenie 37,70 zł, a także możliwość zwiększenia uploadu i puli adresów IP na warunkach identycznych jak w promocji DSL Rajd.

Zobacz: regulamin promocji DSL Rajd (plik .pdf; 730 kB).
Zobacz: regulamin promocji DSL Rajd dla neo (plik .pdf; 688 kB).

Źródło tekstu: TP

Komentarze
Zaloguj się