DAJ CYNK

Druga Avila ceni się jak gwiazda

21.01.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6590

Ważne 0

0

Już w lutym w Europie ma się pojawić telefon Samsung Star II, następca modelu znanego u nas jako Avila. Jednak jego cena będzie, jak na gwiazdę przystało, wyraźnie wyższa niż wcześniej się spodziewano.

Już w lutym w Europie ma się pojawić telefon Samsung Star II, następca modelu znanego u nas jako Avila. Jednak jego cena będzie, jak na gwiazdę przystało, wyraźnie wyższa niż wcześniej się spodziewano.



Ostatnie informacje na temat wspomnianego modelu, o którym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, mówiły o tym, że jego cena detaliczna wynosić może około 125 euro. Jednak teraz okazuje się, że przynajmniej w Niemczech przyjdzie nabywcom zapłacić za niego znacznie więcej.

Samsung poinformował właśnie, że na rynku niemieckim za następcę modelu Avila trzeba będzie zapłacić aż 199 euro. To niemało biorąc pod uwagę fakt, że telefon ten pozycjonowany jest raczej w niższym niż wyższym segmencie rynku. Czy znajdą się nabywcy gotowi zapłacić aż tyle?

Wiele wskazuje na to, że jednak nie. Wszystko dlatego, że niemiecki oddział sklepu Amazon oferuje ten model w przedsprzedaży w cenie zaledwie 113,5 euro. I wygląda na to, że cena ta jest odpowiednia jak na możliwości oferowanego modelu.

W zamian za taką cenę otrzymamy telefon z ekranem dotykowym o przekątnej 3 cali, rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli), aparatem 3.2 Mpx, gniazdem na karty microSD, modułem Bluetooth 3.0, WiFi oraz integracją z sieciami społecznościowymi.

Telefon dostępny ma być na rynku europejskim od lutego i pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych - ceramic white oraz onyx black.

Źródło tekstu: UnwiredView, wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~pbb
0

2011-01-23 20:35:08

Tiger N. a ty nie wiele wiesz o OS bo jak bada jest drugorzędna to masz jej protoplaste w Avili jedynce, tylko wtedy Samsung tego jeszcze nie nazywał OSem...pozdro

Odpowiedz

25. ~Tiger N.
-1

2011-01-23 15:26:57

#24. PatrykOS, a co, tobie Avila pod względem designu nie przypomina żadnego droższego smartfonu?! To widać niewiele smartfonów widziałeś na oczy, albo masz słabe zdolności kojarzenia i porównywania... Ahahahahaha :)

Odpowiedz

24. ~PatrykOS
0

2011-01-23 12:01:44

@Tiger N, Avila przypomina droższe telefony pod względem designu? Ahahahahaha, no to dobre :)

Odpowiedz

23. ~wolololo
0

2011-01-22 18:02:36

Za 200 ojro to można na aliegro Wave znaleźć jakby się postarać :>

Odpowiedz

22. ~
0

2011-01-22 16:16:29

Dla Niemca 200 euro to tyle, ile dla nas 200 zł.

Odpowiedz

21. ~xcut
0

2011-01-22 14:22:27

osobiście wolałbym dopłacić i kupić htc wildfire..

Odpowiedz

20. ~sorbo
0

2011-01-22 13:27:45

ale brzydal

Odpowiedz

19. ~Raul
0

2011-01-22 12:58:44

Za tą cenę można mieć omnię na gwarancji, telefon który jest o klasę lepszy od tej Avili Star.

Odpowiedz

17. ~nyczaj100
0

2011-01-22 11:07:38

To juz lepiej nieco dopłacić i kupić Wave 723 z aparatem 5 Mpix.

Odpowiedz

0

2011-01-22 10:47:35

"za taka cene takie badziewie" a gdzie sa obroncy apple przeciez za cene iphone 4 mozna kupic spokojnie 3 slownie trzy aparaty firmy HTC majace te same podzespoly. Lans musi kosztowac i tak sao tutaj ty masz zwykla aville a ja aville 2 i jestem lepszy->przedszkole

Odpowiedz

15. Taurus
0

2011-01-22 09:11:18

To jaką cenę Samsung zapowiada a jaka ona jest faktycznie w momencie wejścia danego modelu na rynek to dwie różne sprawy.Zazwyczaj faktyczna cena jest sporo niższa niż ta zapowiadana i tym razem też tak zapewne będzie.

Odpowiedz

13. ~pino inowroclaw
1

2011-01-22 08:00:00

ale ona jest brzydka

Odpowiedz

12. ~Tiger N.
1

2011-01-21 23:35:38

Ja bym nawet 100 euro nie dał za Samsunga Star II, 10 razy bardziej wole jego poprzednika, czyli Samsunga Avila - nie dość, że Avila jest dużo tańsza to nie ustępuje tak istotnie nowemu modelowi jeśli chodzi o wyposażenie - WiFi nie potrzebuje, bo mam za samo doładowanie konta w Orange Free na kartę dostaję tyle GB na transmisje danych, że nie potrzebuje biegać za hotspotami, natomiast bada to dla mnie "drugoligowy" OS, więc mogę się bez niego obejść. Ale najważniejsze jest to, że Avila dużo lepiej wygląda (przypomina droższe smartfon), zaś Samsung Star II ma tandetny azjatycki design, jak typowy podrzędny "dotykowiec" z Azji - te wolne przestrzenie wokół wyświetlacza to chyba specjalnie na ślady odcisków palców ;)

Odpowiedz