DAJ CYNK

Drożej do nowych także w Simplusie

11.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13238

Ważne 0

0

Od 13. kwietnia ulega zmianie cennik Simplusa. Nowości to głównie "rozbicie" cennika połączeń do poszczególnych operatorów, a wraz z tym - podwyżka do P4 i CenterNetu oraz operatorów, którzy jeszcze nie wystartowali.

Od 13. kwietnia ulega zmianie cennik Simplusa. Nowości to głównie "rozbicie" cennika połączeń do poszczególnych operatorów, a wraz z tym - podwyżka do CenterNetu oraz operatorów, którzy jeszcze nie wystartowali.

Połączenia CenterNetu będą od tego dnia kosztowąły 0,80 zł we wszystkich taryfach.

Zapisy cennika dotyczące opłat za połączenia krajowe określonych cennikiem za minutę połączenia do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci Polkomtel S.A., Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel sp. z o.o., Polskiej Telefonii Cyfrowej sp. z o.o., P4 sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A. oraz CenterNet S.A. nie stanowią zapewnienia stosowania tych stawek do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem tych sieci, którzy rozpoczną działalność w przyszłości. (…) Do operatorów infrastrukturalnych zalicza się m.in. Aero2 sp. z o.o., Mobyland sp. z o.o. i Sferia S.A., po połączeniu ruchomej sieci telekomunikacyjnej tego operatora z siecią Polkomtel - dodano w cenniku.

Dokładne zmiany w cenniku zostały opisane na stronie simplus.pl.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się