DAJ CYNK

Drożej do BOK-u w prepaidach Play

26.01.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8863

Ważne 0

0

Od początku marca Play podwyższa cenę połączeń do telefonicznegoi biura obsługi dla klientów prepaid.

Od początku marca Play podwyższa cenę połączeń do telefonicznegoi biura obsługi dla klientów prepaid.

Stawka brutto za połączenie zostanie podwyższona do 1,50 zł z aktualnych 1 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
144. ~xxx
0

2011-02-05 11:17:51

heyah - 1zł za minutę. czasem jak masz racje oddają za połączenie. taki straszak żeby im nie zawracać głowy

Odpowiedz

143. ~czarekOLSZTYN
0

2011-01-30 18:59:57

W Play konsultacje z BOK-iem będą kosztowały 1.50zł za całe połączenie, czyli identycznie jak w Orange. Może ktoś wie jaki jest numer do BOK-u sieci Heyah i ile kosztuje połączenie ? Mam problem- na koncie jest 55 groszy, ważność połączeń wychodzących do 4 lutego, a nie mogę w ogóle wysłać sms. Mogę zadzwonić, odbierać sms-y, a nie mogę żadnego sms wysłać, nawet darmowego. :-( Zrobili jakąś blokadę czy awarię mają w centrum usług ?

Odpowiedz

142. ~as
-1

2011-01-29 21:52:37

Z nieskrywaną satysfakcją czytam biadolenia obdartusów z playa o tej mega podwyżce do BOK Play o kilkadziesiąt groszy. Zróbcie sobie ściepę pod żabką na BOK może ktoś się zlituje :D

Odpowiedz

141. Sonic
0

2011-01-28 15:57:57

popieram @140. no może tych błędów ort. (podwyzrz)

Odpowiedz

140. ~
0

2011-01-28 15:41:06

ad125 podwyzrz do 5zł za połączenia to nie będą dzwonić idioci z głupimi pytaniami.

Odpowiedz

139. TomekO
0

2011-01-28 13:38:30

Ofert Play Abonament były przez One Play i obecnym Long Playem. Groszowe podwyżki ale jak zerwać umowę można bez kary to ja bym się zastanowił ;)

Odpowiedz

138. WitekT
0

2011-01-28 13:32:27

TomekO: chodzi o stare taryfy, jeżeli już - i tylko te najstarsze. Ale czekam na wyjaśnienia od Gruszki.

Odpowiedz

137. TomekO
0

2011-01-28 13:30:22

@135 http://www.telix.pl/images/taryfy/play_cennik.pdf strona 10.

Odpowiedz

136. TomekO
0

2011-01-28 13:28:12

@134 doczytałem że to chodzi chyba o stare oferty abonamentowe Playa ? Czy w Long Playu też będzie podwyżka ?

Odpowiedz

135. WitekT
0

2011-01-28 13:23:33

A gdzie niby macie zmianę połączeń do BOK-u w ABONAMENCIE? Jeżeli już, to co najwyżej w najstarszych taryfach (Play Abonament), ale to teżnie do końca pewne - poprosiłem Marcina Gruszkę, żeby tę sprawę dokładnie wyjaśnił i czekam na odzew od niego.

Odpowiedz

134. TomekO
0

2011-01-28 13:17:02

Zmiana opłaty w abonamencie do BOK to zmiana cennika i chyba możliwość zerwania umowy bez kary ?

Odpowiedz

133. ~kuku
0

2011-01-28 11:39:19

No i nie tylko w prepaidach, ale w postpaid też jest drożej. Nie wiem czy to po to, żeby kliecni abo też nie dzwonili, heh No ale widać podwyżki w Play, nie chce nnikogo martwić, ale ceny ostatnio wprowadzonych teli HTC są na poziomie W3.

Odpowiedz

132. ~lolek
0

2011-01-28 10:25:30

albek@ dzwoniles wieloktrotnie do BOK play ze tak smialo oceniasz czyjas prace?

Odpowiedz

131. ~weszlo
0

2011-01-27 21:25:30

w 90% zeby dzwonic do BOK trzeba naprawde sobie w zyciu rady nie dawac. i tak z tymi wszystkimi oceniajacymi i wiecznie stekajacymi matolami jest. elo!

Odpowiedz

130. ~Zoidberg
0

2011-01-27 18:08:19

No tak, bo jak wiadomo wszystkie BOKi są w jednym mieście, przy jednej ulicy.

Odpowiedz