DAJ CYNK

Droid X już w lipcu

14.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

W lipcu na rynek trafi Motorola Droid X z oprogramowaniem Google Android w wersji 2.2. Telefon będzie prawdziwym multimedialnym monstrum, zdolnym konkurować z takimi konstrukcjami jak Samsung Galaxy S, Nokia N8 czy Apple iPhone 4.

W lipcu na rynek trafi Motorola Droid X z oprogramowaniem Google Android w wersji 2.2. Telefon będzie prawdziwym multimedialnym monstrum, zdolnym konkurować z takimi konstrukcjami jak Samsung Galaxy S, Nokia N8 czy Apple iPhone 4.Ostatnio o Motoroli Droid X pisaliśmy w tej wiadomości. Telefon będzie miał ekran o przekątnej 4,1 lub 4,3 cala i rozdzielczości WVGA (854 x 480 pikseli), wyposażony będzie aparat 8 Mpix z funkcją nagrywania wideo jakości HD oraz w wyjście HDMI. Według ostatnich przecieków sercem urządzenia będzie procesor Snapdragon taktowany zegarem 1 GHz.

W pierwszej kolejności telefon trafi do amerykańskiej sieci Verizon, czego spodziewać możemy się już w lipcu. Plany dotyczące europejskiej wersji urządzenia nie są jeszcze znane - zapowiedziana niedawno Motorola MILESTONE XT720 pokazuje jednak, że Motorola o Europie pamięta.

Źródło tekstu: androidforums, wł

Komentarze
Zaloguj się